Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 54.81.71.187.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
137 entries.
Юля from Київ додано Квітень 8, 2018:
Вітаю Володимира Івановича та всіх семінаристів з Великоднем! Миру та злагоди вашим сім`ям! Вірю в те, що Вам, Володимир Іванович, стане сили відновити семінари і подарувати нам - семінаристам довгоочікувану зустріч з вами та один з одним, в колі здоров`я та любові, про яку тут вже згадували. Щодо інформації про припинення семінарів через байдужість людей - це не так! Людям ваші семінари потрібні, просто не всі ще це розуміють або не до кінця відчувають їх важливість! Тож пропоную всім, хто хоче ще раз (або не раз 🙂 ) попасти на семінар - пишіть про своє бажання! Разом нам буде легше дати поштовх до відновлення семінарів. Зі святом!
Євгеній from Київ додано Квітень 1, 2018:
Доброго здоров"я, Володимире Івановичу!!! Гарного, Вам, почуття та наснаги. Дуже важливе ,Ваше, позитивне та завжди натхненне, хоча іноді і "з перчиком" (а як же без цього)))) налаштування оточуючих на зосередженність на житті!!!! Давайте вже збирати семінар, бо буде (за відчуттям) досить людна зустріч!!!! Чекаємо і сподіваємось!!!
Оксана from Новая Каховка додано Березень 31, 2018:
Доброго здоровья Владимир Иванович! с весною вас! доброго крепкого мужского здоровья, мира, любви, успехов всех делах, всего самого лучшего с уважением Оксана
Люда додано Березень 25, 2018:
Высший разум - Батюшка! Вселенная - наша Матушка! Помогите! Молю обо дном дайте благоразумия Валентине Дмитриевной, пусть вернет центр Владимиру Ивановичу... Этими словами начинается утро на протяжении дня неустанно повторяю их. Дорогие мои, я не знаю как правильно назвать мое обращение. Наверное крик души. Моей благодарности нет конца она безгранична. Но что делать тем кому семинары Владимира Ивановича очень нужны, нужны как воздух, как Солнышко, просто для того что бы жить. Многие меня не слушаются, левою рукой правую в карман ложу, что бы не было так больно. Вечером когда я ложусь я представляю что ложусь на доску с гвоздями, и повторяю себе, что бы верить себе, в надежде, что утром будет легче. Но эти доски лежат не востребованные. Валентина Дмитриевна я очень сильно прошу Вас, молю Вас, проявите - мудрость, совесть. Пожалуйста верните Владимиру Ивановичу центр, пусть проходят семинары, исцеляются люди. Пусть все идет своим чередом. Родненькая, пожалуйста, будьте благоразумны. Не отказывайте нуждающимся, и просящих Вас. Я прошу Вас на столько искренне, на сколько это возможно. Нам очень нужны эти семинары. Пожалуйста проявите к Владимиру Ивановичу уважение, благодарность. Я помню когда я была беременна у меня очень болела печень. А Вы с таким огромным желанием помочь мне легли возле меня и приняли эту боль на себя. А где же теперь та Валентина, что с ней случилось? Эти детки уже большие, но я им еще очень нужна. Услышите меня как мать. Дорогие семинаристы, пожалуйста, все кому нужны семинары Владимира Ивановича я прошу Вас, я молю Вас, не молчите просите! Просящему дают! Я не знаю, что можно сделать, какие слова надо подобрать, что бы быть услышанной. Пожалуйста услышите меня! Валентина Дмитриевна я верю Вам, будьте целомудренной. Я люблю Вас всех! Ваша Люда.
Валентина from Київ додано Березень 25, 2018:
Валентина Київ 25 березня 2018 року Увага всім хто проходив семінари "людина та її можливості". Я знаю народного цілителя Холошню Володимира Івановича з 2005 року.Його семінари пройшли більше 30 тисяч людей серед яких заслужені артисти, композитори журналісти, генерали та громадяни України і ближчого зарубіжжя.На все життя у нас залишиться великий досвід цілитиля по козацькому характерництву який він нам передав.Але його дружина Шевченко Валентина Дмитрівна та його сини Віталій і Володимир забрали у Володимира Івановича Центр де проходили семінари обібрали його до нитки і вигнали в січні 2018 року на вулицю на мороз, не давши навіть теплого одягу та взуття.Фактично він жив на трасі .Його хворого підібрали люди і відвезли до лікарні. Бог все бачить і за все колись прийдеться відповідати. Кріпись наш дорогий вчителю.Хай береже тебе Господня Сила.
Тетяна from Сєвєродонецьк (Сєвєродонецьк) додано Березень 13, 2018:
Шановний Володимире Івановичу, доброго здоров'я!!! Нам дуже не вистачає семінарів. Дуже хочеться зайти на цей сайт та побачити новий розклад семінарів. Щиро сподіваємось на відновлення Вашої діяльності!!!
Нина from Днепроперовск додано Березень 5, 2018:
Дорогой Владимир Иванович! Как все наши семинаристы ждут с Вами встречи.Мы надеемся что это произойдет,и мы опять встретимся все вместе.Обнимем друг друга,и чтоб Вы всегда были рядом с нами.Вы наш учитель,Вы наш самый дорогой человек всех наших семинаристов.Мы Вас любим,и поддерживаем,мы всегда рядом с Вами.Ждем с Вами скорой встречи.
Дмитрий from Харьков додано Березень 4, 2018:
Очень надеюсь попасть на семинар.
Юля from Івано-Франківськ додано Березень 2, 2018:
Вітаю Володимира Івановича та всіх семінаристів з весною! Нехай ще зимно і сніг, але вірю в те, що скоро буде тепло не тільки на вулицях, але і в Душах кожної людини! Бажаю Вам, Володимир Іванович, здоров'я, сил, терпіння та доброго настрою, а всім семінаристам радості і Любові!
Екатерина from Луганск -Тольятти додано Лютий 27, 2018:
Доброго здоровья Владимир Иванович! На один из семинаров Вы мне разрешили приехать будучи беременной моим сыном ( Владимиром Владимировичам) мы вас Помним! Очень благодарны за мудрость! Когда происходят сложные ситуации супруг всегда говорит ...А что говорил Иваныч!) Хочется пожелать Вам Здоровья! Все будет хорошо! Уверена что все Мы Семинаристы Верим в то что увидем расписание семинаров на Сайте ! Всем здоровья!
Антоша from Рига додано Лютий 1, 2018:
Давно не был на Семинаре, чего-то не хватает... занялся зарядкой, растяжкой по вечерам. На море 3 дня подряд по снегу в Воду... Но - не хватает... Не хватает поющего чистого светлого теплого чувства Любви. Которая после нескольких дней обволакивала и наполняла всю группу. Когда можно было просто подсесть к человеку и просто обнять. И посидеть вместе. Слить и усилить это чувсто. "Вас выводим на одну вибрацию души", как сказал один волонтёр помогающий на Семинаре... Повторится ли Семинар ещё раз? Испытаю ли я и другие люди это чувство? Я благодарен Семинару и Владимиру Ивановичу за, наверное, целы 12 лет замечательной жизни вместе с Семинаром, которые он мне подарил, помог бороться за жить совсем по-другому и побороть, изменить невероятно многое к лучшему для меня и моей Семьи.
Тетяна from Киів додано Січень 31, 2018:
Доброго здоров"я Усім! Усім! Усім! Але думаю, що не доброго часу!! Як так сталося, що така родина розпалася! Адже на семінарах нам казали, що все що ми робимо в геометричній прогрессіі розповсюджується! Сьогодні дивилася запис однієї дитячої пісенної передачі, де маленька дівчинка з Казахстану заспівала та підняла в залі всі крісла ! По закінченню іі слова прозвучали , як настанова, для нас(великих дітей)!: Досить воювати! Обманювати! Давайте радіти успіхам одне одного! Я хочу жити без війни на квітучій землі, без зброї, яка б вона не була, щоб вода була чистою а обличчя усміхнені! Мене так "здушило"! Що ми всі робимо? Чому займаємося тим, що не подобається! Чому мовчммо, коли наших дітей наколюють заради наживи! Подивіться, який вой підняли на фоні кору!...скільки ми будемо терпіти безвідповідальність наших чинуш! Читаю звіти "по захисту прав споживачів", в яких розкривається , що в дитячому харчуванні антибіотики, різні концерванти, які не заявлені;до нас під дорогими брендами везуть весь непотріб із закордону,...як наслідок діти хворіють невідомими хворобами! а ми все це "хаваємо", і дітям запихуємо! чому не має дієвої відповідальності за неякісний товар, ! Навіщо до нас везуть тоннами "тряпки", а ми бігаємо по розпродажам! Коли прийшла підміна поняття? Коли нам нав"язали ці євро стандарти життя!? Раніше в Києві були великі зелені двори, але не дуже великі квартири...., а тепер величезні квартири з євроремонтами... але двори, в яких шагу не можна ступити без какашок на землі та в душі!!! У нас в дворі в центрі міста був величезний зелений театр, в якому ми дітки співали, розказували віршики, а батьки виносили все , що у кого було: чи шматок хліба, чи вареник, чим була багата сім"я ! Ми раділи та горювали разом! ...а тепер швидше знайдеш з ким погорювати, радіти чужим успіхам ....забуваємо як це! Згадаймо, що ми Люди! Згадаймо, як на семінарі через 3 дні максимум з нас усіх злазила чужеродна напищеність та заздрість! Давайте згадаємо, які ми насправді! Вчимося у дітей радіти малому та насищатися малим! Адже дитяча порція їжі дуже зкоротилася, а батьох дорослих важко нагодувати! Є приклади маленької країни, яка відмовилася від усіх кредитів!... так вони "затягнули пояси", але відмовилися онуків та правнуків своїх втягати в боргову яму! 21 століття! Так багато прекрасного придумали вчені для перетворення Землі в квітучій сад!...а у нас вирують війни... і кінця і краю цьому не видно!!!! Дякую Володимиру Івановичу, що я не стала байдужою до всього, що оточує мене! Дякую, що навчив мене бачити не тільки біле і чорне! Дякую, що в мене є діти і я можу з ними вчитися і далі РАдіти життю! Давайте разом допомогати один одному, і працювати добросовістно кожен там, де має нам бути..тоді Земля стане квітучим садом! З повагою до всіх ! та себе!
Євгеній Довгополий from Київ додано Січень 29, 2018:
Доброго здоров'я, шановний Володимире Івановичу!!! Вже майже 8 років минуло з того дня, коли я вперше потрапив на семінар "Людина та її можливості". І не перестаю дивуватися та радіти такій унікальній можливості доторкнутися до "неявленого" не десь у Тібеті чи Південній Америці, куди чомусь вважається потрібно їхати задля цього. При цьому все було природньо та органічно, я вже не кажу із яким почуттям гумору і невимушенного спілкування. Як мені цілком здоровому та "підкованному" у питаннях "високих" матерій було надзвичайно незручно, бо пітніли ноги перед тим, як стати на скло, не говорячи про ходіння по вугіллю. Але це все становить не "круті розваги для "продвинутих", а цілістну систему розвитку та розкриття своїх можливостей!!! При всьому цьому - у верхівку ставиться практика і родина, допомога своїм рідним та близьким!!! Я дуже вдячний, Вам за неоціненний дар нам, який ще досі не "розпакований" і впевнений буде розкриватися надалі, в чому бажаю, Вам щиро здоров'я та подолання будь-яких негараздів з притаманним, Вам почуттям життя та гумору, частка, якого сподіваюсь залишилась і в мені!!! Тримаємо "хвіст пістолєтом"!!!!!
Маша Хрущак from Київ додано Січень 28, 2018:
Любий Володимире Івановичу, щиро дякую вам за вашу відданість людям і своєу покликанню, за довгі роки допомоги усім нам!!! Ваша справа важлива і необхідна, і семінари дуже потрібні людям, насамперед українцям. Бажаю вам міцного-міцного чоловічого здоров'я, пройти випробування, на які доля вас не шкодує і відновити семінари. Наснаги вам і сил! Ми вас любимо і цінуємо! До зустрічі!
Раиса from Каховка додано Січень 22, 2018:
Здравствуйте, дорогой Владимир Иванович! Узнала сегодня о том, что с Вами произошло и не могу отойти от шока. В голове не укладывается.От Валентины такого не ожидала. А знаете, я верю, что все у вас будут хорошо, все образуется.А пока приезжайте к нам в Каховку, ведь первые семинары вы проводили именно здесь. Вас здесь помнят и любят.Вы столько сделали для нас с Витей и наших родных. Конечно , здесь я вам не могу пообещать такую жизнь, как в Киеве , но крышу над головой, тарелку борща на столе и положительные эмоции гарантирую.Приезжайте. Мы вас любим.
Володимир from Київ додано Січень 10, 2018:
Доброго Здоров`я Вам, Шановний Володимире Івановичу! Велике Вам Дякую за все! Дуже сподіваюся на зустріч з Вами найближчим часом. З великою повагою до Вас, з побажанням Вам Чоловічого Здоров`я і мужності у цей складний час для Вас і для нас усіх також. Володимир
Николай from Великая Новоселовка додано Січень 3, 2018:
Владимир Иванович, благодарю Вас за то, что вы сделали для меня и моей семьи. Благодаря Вам, я до сих пор живу. Вы давали мне силу, здоровье, веру и знания, каждый раз, когда я к вам приезжал. Ваш центр является главной надеждой на мое выздоровление. Я ездил за 800 км в Киев и это было не зря. Мне и остальным людям нужна Ваша помощь. Мы в Вас нуждаемся. Спасибо за все огромное...
Євгеній Довгополий from Київ додано Грудень 31, 2017:
З Днем Народження, Володимире Івановичу!!! Здоров‘я, натхнення та любові!!! І з наступаючими новорічними святами‼️‼️‼️🎁🎁🎁🎁☀️☀️
Татьяна from Харьков додано Грудень 30, 2017:
Всем доброго здоровья! Меня зовут Татьяна Владимировна, мне 41 год, живу в Харькове. Большая часть из Вас не знает меня. Я любящая дочь Владимира Ивановича от первого брака. Мне было 17 когда мой отец женился на красотке Вале. Как любая квочка под крыло собирает только своих цеплят, а чужие ей не нужны. Так и мы дети с разных семей. Да и не надо мне её крыла. Мне было достаточно видеть отца здоровым и счастливым мужщиной. В доме где проводились семинары я была всего лишь раз и то случайно была в Киеве по работе. Тогда мне ещё было сказано, что папиного здесь ничего нет, да и не надо, но как оказалось надо было задуматься. Я знаю, что мой отец обожает сына Вову и без него он просто чахнет, а ещё больше всего ранит предательство Виталика, он тебя выростил и любил как родного. Что Вы су..и сделали с человеком полной жизни. Вова не прими скоропостижные выводы, у тебя есть отец который дал тебе всё, что вы все имеете и он один, другого нет. А вы тетя Валя подавитесь красивой жизнью, за счет других в рай не уедеш. Папочка, родной ты не когда не говорил, что у тебя так все плохо, почему... Я тебя очень сильно люблю, приезжай ко мне в Харьков, мне нужен отец, а внучке твоей дедушка. Слезы переполняют, душа рвется, как же так.
Лідія from Донецьк додано Грудень 30, 2017:
Дорогий Володимир Іванович! Вітаємо Вас з Днем народження ! Бажаємо Вам здоров’я, любові, щастя і перемоги!!! Велика вдячність ВАМ за семінари, з яких ми повертались здорові та щасливі. Семінари повинні проводитись в Центрі! «Боротись до останнього» - це ваші слова. Ми підтримуємо ВАС. Справедливість повинна восторжествувати. Ми з Вами,Володимир Іванович.