Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 54.227.76.180.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
233 entries.
Екатерина from Москва додано Серпень 24, 2017:
Приехала на семинар с кучей болезней (почки, аллергия, нервы и т.д.) Уезжаю здоровым человеком. Спасибо большое Вам, Владимир Иванович и Валентина Дмитриевна! Люблю Вас всем сердцем и душой! Спасибо за то великое, что Вы делаете для нас!!! Приеду к Вам еще, обязательно!
Анастасия from Киев додано Серпень 11, 2017:
Доброго здоровья всем читающим! Я могу долго рассказывать какой замечательный, отзывчивый, помогающий человек Владимир Иванович, какие невероятные семинары проводятся в Центрі козацького характерництва. Но лучше примеров из жизни нет ничего. Мне и моей семье очень повезло с тем, что в нашей жизни есть Владимир Иванович. Благодаря его помощи моя старшая доченька Мирослава жива и здорова! После прививки БЦЖ (живая вакцина туберкулёза, та самая после которой у каждого из нас есть шрамы на левом плече) у Миры диагностировали костный туберкулёз из-за которого у ребёнка начал разрушаться позвоночник, а образовавшийся натёчник сильно давил на спинной мозг. Это все мы узнали пройдя узи, рентген и мрт. После мрт доктора прочили ребенку в лучшем случае инвалидность. И это в том случае, если мы успеем сделать операцию на позвоночнике и спинном мозге. Я один за одним писала отказы от операции в то время, когда муж был на семинаре в Центре. Врачи крутили пальцем у виска и старались оказать всяческое давление на наше решение. На следующий день по окончанию семинара, мы сделали Мире кт (компьютерная томограмма). Посмотрев результаты кт, нас в срочном порядке отправили на УЗИ и повторное мрт. А потом весь "цвет" и профессура охматдета приходили в нашу палату и просили посмотреть ребёнка и результаты первого и второго мрт. От всех них я слышала только , что такого не может быть и это чудо. Ребёнок здоров, все анализы в норме и никаких следов болезни нет. За это Чудо мы всегда будем благодарны Владимиру Ивановичу! Доброго Вам здоровья, Владимир Иванович и процветания Вашему великому делу!
Раиса from Свердловск додано Липень 13, 2017:
Щиро дякую Вам, Володимир Іванович! За ці три дні Ви дали мені здоров'я. Прошла біль у серці, знизився тиск. Я зрозуміла які овощі та фрукти потрібно споживати, треба налягати на вівсянку. На диханні вперше побачила де в своему тілі знаходяться енергетичні центри, побачила не тільки їх колір, а місце розташування. Знайшла нових друзів. Дуже жалкую, що прогавила час і шість років не була на семінарі....
Антонс from Рига додано Липень 13, 2017:
Посещаю семинары Владимира Ивановича Холошни более 10-ти лет. Изменился сам - стал веселее, добрее, счастливее, умнее. Главное сейчас то, что благодаря моему участию на семинаре я могу помочь своим близким. Оздоровить своих родителей и избавить от заболеваний детей. Искренне благодарю Владимира Ивановича!
Виталя from Киев додано Липень 12, 2017:
Трехдневный семинар мне очень понравился. Информативные лекции, которые давал Владимир Иванович. Заряд витаминов на весь год, каша овсяная с фруктами - это очень вкусно и полезно, зеленый борщ (невероятно вкусный), картошечка молодая, смузи фруктово-овощной - это очень вкусно, и повторюсь, ПОЛЕЗНО. Получил огромный заряд положительной энергией на 3-х дневном семинаре почти как на 9-ти дневном. Режимы, вспомнил стекла, танцевали на стеклах, попрыгали. Режим после которого рассасывается абсолютно любая грыжа, вообщем все супер. Спасибо Владимиру Ивановичу!
Юлія from Київ додано Липень 10, 2017:
Велике щире дякую Володимиру Івановичу. Я була перший раз на семінарі (3 денний), мені дуже сподобалось. Я переборола свій страх і стрибнула зі стільця на скло, для мене це було диво, а потім ще і танцювала на ньому. Нас (семінаристів) прекрасно годували. Спочатку розповідали лекцію про користь тих чи інших продуктів, а потім переходили до практики і годували нас ними. Все було дуже смачно. Я багато нового та цікавого винесла для себе. Ще раз велике дякую!
Анатолій from Київська обл, Вишгородський район додано Липень 9, 2017:
На семінарі мені сподобалось все, він проводився в тесній і дружній обстановці, Володимир Іванович був в хорошому настрої, багато шуткував і розказував багато життевих історій, це дуже притягувало до нього, хотілось його слухати і все робити, що він каже. Я дуже задоволений і отримав багато добрих емоцій. Я отримав відповіді на всі питання, які були в процесі семінару. Я дуже задоволений семінаром і сподіваюсь ще зустітися. Дякую Вам.
Олександр from Дніпро додано Липень 8, 2017:
З порадою родичів, дружини - і по стану здоров'я відвідав семінар "Людина та її можливості" з 30 червня по 2 липня. Мої скептичні погляди на цю тему розбилися як скло. В колектив семінару прийняли добре, харчування на високому рівні, теоретичні та практичні заняття проведені дуже добре і зрозуміло. Зникла велика частина страху, появилась віра - в ці знання і теоретичні, і практичні. Маю намір і потребу - відвідати ці семінари у ближчому майбутньому.
Ирина from Днепр додано Липень 8, 2017:
Для меня семинар стал открытием, еще никогда в жизни мне не приходилось испытывать таких ощущений. Я узнала о возможностях своего организма с другой стороны. Никогда бы раньше не подумала, что смогу прыгнуть на стекло, или на весу выдержать вес человека больше себя. Пережила много эмоций во время активного отдыха! А дыхание энергетических центров повергло меня в "транс". Дома, постоянно в голове мысли: чтобы покушать?; то здесь об этом и не думаешь! Кормили очень вкусно! Казалось бы из простых продуктов, готовили неимоверно вкусные, полезные блюда! А после еще и рассказывали, что за витамины мы кушали и для чего они нужны. Спасибо за интересные лекции и за постоянную заботу о нас!!! Владимир Иванович, спасибо Вам за то, что Вы дали нам Веру и надежду!!!
Оксана Бігдай from Київ додано Червень 24, 2017:
Дорогий Володимире Івановичу! Дорога Валентина Дмитрівна! Від щирого серця дякую Вам за цей чарівний семінар, за цікаві лекції, за смачну їжу. Так сталося, що дякуючи цьому семінару я залишилася працювати на роботі. Низький уклін Вам, Володимире Івановичу, я послухалася Вашої поради і у мене є міцна родина, хоча особистого життя до семінарів у мене не складалося першого чоловіка вбили, а тепер у мене велика родина, любляча, кохана людина, дітки. Ви врятували мою маму Віру. Кожен семінар оригінальний, лекції на теми важливі для життя, для здоров'я. Я рік боролася з зайвою вагою, сиділа на дієтах, ходила на танці, але не змогла скинути жодного килограма, а на цьому семінарі за 5 днів вага знизилась на 3 килограми, нормалізувався тиск, я заспокоїлась, перестала думати про пагане- проектувати негативні думки, хочеться всіх обійняти і поцілувати, агресія зникла, з'явилась любов, позитивні думки, з'явилось бажання мінятися самій в кращу сторону. Хай Ващі сили допомогають Вам, Володимире Івановичу, Ващій сім'ї, міцного здоров'я, довголіття, щастя, радості, успіхів, щоб ми, семінаристи, радували Вас, гарного настрою. Ви для мене духовний батько, який допомогає мені стати людиною від слова "любити". Завдяки Вам у мене з'явилась надія щось змінити у моєму житті на краще. Міцно Вас обіймаю!
Оля from Харків додано Червень 24, 2017:
Була на семінарі і мене дуже вразило харчування, воно настількі подібране. Стільки вітамінів отримала, нас годували вареничками з полуницею, з вишнею. Найсмачніший супчик з домошнього півника. А які були сніданки смачні, такого навіть в ресторані не з'їсти. Кушали ми багато і смачно, я ще смогла схуднути на 7 кг. Для мене це взагалі чудо, як таке може бути... Талія зменшилась на 6 см і бедра на 4 см. Я дома займаюсь фізичними вправами, майже нічого не їм і не можу схуднити, а тут такі результати за один семінар. Рекомендю приїхати і переконатись в цьому всім, хто страждає від зайвої ваги і ніяк не може її позбутися, на семінарі у Вас все получиться.
Володмир from Харків додано Червень 7, 2017:
Вітаємо Володимира Івановича з Ювелеєм! Щиро дякуємо за допомогу і його тяжку працю. Здоров'я вам міцьного, гарного самопочуття та довголіття. Також дякуємо Вам за ту дуже корисну отриману, інформацію та застереження що до збереження здоров'я наших родин. Низький уклін за те особливе відношення до Кожного, що я відчував на семінарі. З повагою та вдячністю, сім'я Прус.
Танюшка from Киів додано Травень 28, 2017:
Поздоровляю Володимира Івановича із 30-річчям сeмінарськоі діяльності! Бажаю чоловічого здоров'я, наснаги! Усім, усім, усім, поздоровляю усіх нас із річницeю діяльності цeнтра і бажаю усім чоловікам чоловічого здоров'я а жінкам жіночого здоров'я! та його рeалізаціі! Місяць травeнь Природа розквітаe і квітнe всe в душі. Проходячи сeмінар, позбавляюся знeвір'я до сeбe, до людeй, "розгружаю мішки з брудом та мулом" , стаю здоровішою, сильнішою! Дякую Володимиру Івановичу за віру до людeй! Які страшні потрясіння та розчарування, тяготи випали на долю, алe нe знeвірився в нас— людeй! Дя кую за тeрпіння, допомогу завжди вчасну і рeально дієву! в самий вирішальний час! Слава Украіні і украінцям!
Антон Саприко from Латвия додано Травень 28, 2017:
В Апреле 2017 у ребенка была найдена опухоль. Местные врачи настаивали на срочной операции затрагивающей позвоночник. После разговора с Владимиром Ивановичем понял, что надо искать другие пути. Операции избежали, ребенок сейчас выздоравливает, оказалось, что подобная операция в таком возрасте ведет к практически гарантированной инвалидизации. Благодаря Владимиру Ивановичу, ребенка от этого спасли.
Саша from Одеса додано Травень 28, 2017:
Приїхала я на семінар і стало мені дуже боляче від того, що людей на Річницю проведення семінарів приїхало небагато. Люди добрі, чому Ви забуваєте, про те спасіння яке Ви отримали на семінарі. Чому коли Вам необхідна допомога, то Ви її отримуєте від Володимира Івановича, а коли приходе Ваш час подяки на річницю діяльності, то всі чимось зайняті??? Чому так відбувається? Як Вам вдається так швидко забувати про допомогу один одному...
Слава from Киев додано Травень 28, 2017:
Поздравляем от всего сердца и всей семьи Владимира Иваныча с юбилеем проведения семинаров, низкий поклон и велике дякую Вам за все что Вы для нас сделали и делаете, это огромная работа которую сложно осознать. Желаем Вам здоровья, сил и терпения.
Наталка from Нова Каховка додано Травень 28, 2017:
Вітаю Володимира Івановича з Ювелеем, дякую за допомогу і його працю. Бажаю здоров'я, довголіття і всіх благ. Низький уклін.
Александра from Луганськ додано Травень 28, 2017:
Останнім часом дуже відчуваю на собі магнитні бурі. Мені пощастило приїхати на другий рівень семінару і коли у центрі в мене відбувся приступ, дуже сильно заболіла голова, почало нудити, я думала, що не переживу такого натиску природи, звернулась до Володимира Івановича і поспілкувавшись зі мною хвилин 10 в мене все пройшло. Де ще можно побачити таке чудо? Якщо шукаєте здоров'я, то знайти його можна саме на семінарі! Дякую Володимиру Івановичу за допомогу і Вітаю з круглою датою його дуже важливої діяльності.
Володимир from Київ додано Травень 3, 2017:
Доброго чоловічого здоров`я Вам, Шановний Володимире Івановичу! Я щиро вдячний Вам за все і за те, що Ви є. Окремо, хочу подякувати Вашій прекрасній, коханій Дружині, Валентині Дмитрівні. І бажаю Гарного жіночого здоров`я Вам, Шановна, Валентино Дмитрівно. З великою повагою, щиро Володимир
Тетяна from Лисичанськ додано Березень 13, 2017:
Доброго здоров'я, Володимире Івановичу! Щиро дякую за гостинний прийом у Центрі козацького характерництва! Про його існування я знаю більше п'яти років. Але тільки зараз наважилась приїхати сюди на семінар першого рівня. І хочу запевнити тих, хто також не може "вийти із зони комфорту", що саме цей Центр і є тією зоною комфорту, яку дуже важко покидати по закінченню семінара. Дуже вдячна Вам, Володимире Івановиче та семінаристам за атмосферу добра, щастя, радості. Ніякий відпочинок у Єгиптах не може зрівнятись із участю у семінарі. Навіть для тих, хто не одразу сприймає інформацію, яка виходить за межі знань та розуміння пересічної людини, можна отримати на семинарі надважливу інформацію щодо основних правил здорового життя та самозцілення (харчування, фізичні вправи, вплив психологічного стану та думок на виникнення хвороб та ін.). Чому люди вірять у зцілення лише від ліків? Адже ні для кого не є секретом існування ефекту плацебо. Чи не є це також самозціленням завдяки силі думки? Можливо, хтось гадає, що в нього нема ніяких важких захворювань та інших поважних причин їхати на семінар... Навіщо чекати на вироки лікарів чи збирати великий букет хвороб. Особисто я не хочу десь років у 80 жалкувати, що не використала таку можливість. Я пройшла семінар та ВІРЮ У ЗЦІЛЕННЯ.