Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 18.232.171.18.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
242 entries.
Танюшка from Ки!в додано Липень 5, 2016:
Доброго чолов!чого здоров'я бажаю Вам - Володимире !вановичу!!! Дя Кую за Вашу пост!йну пРАцю!!! Над собою, над нами - сем!наристами!!! Дя Кую за знання як! Допомогають п!дтримувати свою с!м'ю здоровою, красивою,щасливою, хочу (щую) та можу(щую) а також знающою як жити!!! А п!сля Ваших сем!нар!в повноц!нною (тобто повною - не могла виносити сама д!точок - зараз в мене дочка та син)!!! Дя Кую за допомогу у вс!х сферах нашого життя! Знаю, що якщо Людина захоче - Можливост! Наш! Безмежн! Але, якщо ран!ше про це я читала в книжках, то оп!сля сем!нар!в маю напрацювання!! Адже на сем!нар! даеться лекц!я, техн!ка безпеки, а т!льки пот!м напрацювання!!! При!хала в Варну з проблемами по легенях! Тепер все чудо! Дя Кую!!! Також скинула вагу , яку набрала п!д час ваг!тност! Та годування груддю! Приеднуюся до поздоровлень з р!чницями !!!! Бажаю чолов!чого здоров'я та наснаги!!!! З повагою с!м'я Хоменко - З!нченко
Кира from Москва додано Червень 2, 2016:
Я проходила семинары много раз. До семинаров у меня присутствовали все атрибуты болезни человека в большом городе: постоянные головные боли, бессонница, слабый иммунитет, (гриппы и орв не проходили мимо) гастрит и так далее. После семинаров я очень окрепла и почти не болею. Но это еще не все. Эта система семинаров уникальная, так как за неделю происходит излечение и души и тела, конечно если при этом человек старается и вкладывается. На семинаре чередуется как практическая так и лекционная часть, дается много знаний для того, что бы выйти на свой жизненный путь и жить в согласии с собой и с законами вселенной. Владимир Иванович огромное спасибо,за Вашу работу и эту систему семинаров! Здоровья Вам и Вашей семье!
Тетяна from Київ додано Червень 1, 2016:
Доброго здоров*я, шановний Володимире Івановичу! Вітаю Вас із 26-ю річницею Вашої діяльності. Вдячна долі за знайомство із Вами. Попереду іще дуже багато роботи над собою, але із Вашою допомогою я вірю, що я буду здоровою, красивою, щасливою жінкою, в моєму житті буте тільки любов, я буду хотіти, могти і знати як жити в гармонії із собою і світом. Бажаю Вам міцного здоров*я, сил, натхнення і семінаристів, які б розуміли, яку велику справу Ви робите. З повагою і вдячністю, Тетяна
Ольга from г. Москва додано Травень 29, 2016:
Дорогой Владимир Иванович! Поздравляю Вас с 26 годовщиной Вашей деятельности. Желаю крепкого здоровья, счастья и поддержки Вам и Вашей семье. Я благодарю Вас за те знания и исцеления, которые я получаю на семинарах. Эти знания ценны тем, что получены они через свой опыт, который навсегда остается с человеком. Мне семинары помогли стать сильнее, мудрее и здоровее. Каждый раз после семинара я чувствую в себе много энергии для реализации чего-то нового в своей жизни! Спасибо Вам за терпение и истинную любовь к людям!
Олександра from Одеса додано Травень 29, 2016:
Шановний, Володимир Іванович прийміть будь ласка привітання від щирого серця з 26-ю річницею Вашої діяльності та з 30-ю річницею Вашої місії від усієї групи семінаристів спецрівня травень 2016 року. Ми щиро Вам вдячні за те, що Ви робите для всіх людей. Бажаємо Вам міцного чоловічого здоров'я, успіхів у Вашій діяльності. Вдячних семінаристів і вірних помічників.
Софія from Верховина додано Травень 29, 2016:
Чоловічого здоров'ячка Вам, Володимир Іванович! Вітаю Вас з приводу річниці великої Справи, яку Ви робите для нас - людей. Дякую Вам! Будьте в Любові.
Слава from Киев додано Травень 10, 2016:
Уважаемый Владимир Иванович примите поздравления от нашей семьи! От чистого сердца благодарим Вас за всё! Желаем крепкого здоровья, сил и терпения!
Володимир Іванович Холошня додано Травень 9, 2016:
Поздоровляю усіх зі Святом Перемоги. Бажаю усім чоловікам міцного чоловічого здоров'я, а жінкам міцного жіночого здоров'я! Запрошую усіх на семінар з 22-го по 29-те травня 2016 р. у місто Варна. По запитанням - телефонуйте.
Юля from Донецьк додано Травень 9, 2016:
Володимир Іванович! Прийміть привітання з Днем Перемоги! Ви - добра людина, яка завжди підтримує тих, хто це потребує. Бажаю Вам здоров' та радості!
Таня from Біла Церква додано Травень 9, 2016:
Володимир Іванович, зі Святом Перемоги Вас!!! Здоров'я Вам та радості! Підкажіть будь ласка де саме буде проходити спецрівень? Дуже хочу приїхати, вже отримала візу та маю білети...
Семен from Винница додано Травень 9, 2016:
Владимир Иванович! С Днем Победы! Желаю вам крепкого мужского здоровья, процветания вашего семинарского дела, благополучия! Вы - пример силы и стойкости духа для меня! Удачи вам! С праздником!
Олександр from Київ додано Травень 9, 2016:
Доброго дня, Володимир Іванович. Моя родина вітає Вас зі святом. Ще раз дякуємо вам за ту неймовірну кількість добра та підтримки, яку ми отримали від Вас. Бажаю щоб кількість людей які Вас цінять та готові завжди бути поряд лише зростала. С повагою, Сашко. м. Київ
Віка from Харків / Мелітополь додано Травень 9, 2016:
Доброго дня! Володимир Іванович вітаю вас зі святом! Всього вам найкращого, а головне здоров'я! Дякую вам за все!
Надія from Київська область додано Травень 8, 2016:
Шановний Володимир Іванович! Можливо пам'ятаєте мене - Надя. Мені пощастило деякий час працювати поряд з вами. Дякую за досвід, за науку! Вітаю зі святом! Добре, що семінари продовжуються, бо для великої кількості людей вони як життєва підтримка на протязі вже 25 років!
Сергій from Київ додано Травень 8, 2016:
Приєднуюсь до всіх привітань Володимиру Івановичу зі святом! Скажіть де саме буде проходити спецрівень, яка адреса?
Юрій from Луцьк додано Травень 8, 2016:
З наступаючим Святом Перемоги!
Михаил from Сумы додано Травень 8, 2016:
С праздником, Владимир Иванович! Будьте всегда полны оптимизма, потому что мы им заражаемся от вас! Крепкого мужского здоровья и удачи вашим семинарам на новом месте! С уважением, Михаил, Сумы.
Артем from Киев додано Травень 8, 2016:
Владимир Иванович! С наступающим праздником ПОБЕДЫ вас! Знаю, что вы прошли две войны, были ранены, сами себя подняли на ноги из инвалидной коляски! Восхищаюсь вашим мужеством и волей! С праздником!
Світлана і Валерія from м.Орджонікідзе Дніпропетровська обл. додано Травень 8, 2016:
УСІМ,УСІМ,УСІМ-ЗДОРОВ'Я,ЛЮБОВІ,УДАЧІ,ЩАСТЯ,НАСНАГИ,ВІРИ В НАЙКРАЩЕ!!!!!!! Відвідала із донькою жовтневий семінар 1-го рівня.Не шкодую ні за одну хвилинку,проведену в цьому центрі.Навпаки,враження самі яскраві і незабутні. Адже на семінарі використовується широка система оздоровлення людини, як фізично так і духовно.МИ НЕ ЛІКУВАЛИСЯ-МИ ВІДНОВЛЮВАЛИСЯ!!!!Ми дізналися,що можливості людського організму набагато ширщі,ніж ми це собі уявляємо. У нащій групі зібрались люди з різними судьбами,проблемами,з різним відношенням до життя.Неможливо було без болю дивитись на людей,знаючи їх трагедії.На їх фоні мої проблеми здавались незначними.І за лічені дні всі ці люди стали настільки рідними,що в це просто неможливо повірити!!!Кожну трагедію і біль я переживала як свою.І,можливо,саме завдяки цьому відчуттю в кожному з нас,ми допомагали один одному.Ми дивились на своє життя зі сторони з широко розплющеними очима,дивувалися та робили висновки.За 9 днів ми отримали знання,які іншими способами,можливо,отримували б роками.У нас відкрилися очі на те,що раніше ми не бачили і не помічали.Нас навчили радіти життю,спілкуватися з людьми і природою,любити все оточуюче,правильно відноситись до людей і Всесвіту,навчили вірити в себе,в свої сили і можливості.Я цілком впевнена,що наше щастя і здоров'я,наше життя залежить тільки від нас самих!!! І тепер я знаю,що в кожного з нас є своя,відведена Всесвітом,місія.І кожен з нас повинен прагнути максимально її виконати!! Повністю зрозуміти і усвідомити суть системи Володимира Івановича можливо тільки відвідавши цей семінар(можливо і не один).Адже на кожному рівні дається нова інформація.Я знаю одне,і впевнена в цьому-Володимир Іванович-НАЙДИВОВИЖНІША ЛЮДИНА,яку я зустрічала в своєму житті. Хочу ще раз висловити величезну і щіру подяку Володимиру івановичу і УСІМ-УСІМ-УСІМ!!!!НИЗЬКИЙ ВАМ УКЛІН!!!!! P.S. Дорогі мої, любі мої семінаристи-жовтневики 2009 року!!!Я вас усіх-усіх дуже люблю і бажаю всім досягти того,до чого ви прагнете!!!Здоров'ячка вам,любі мої!!!!! Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ І ПАМ'ЯТАЮ!!!!!!!!!
Владимир from Москва додано Травень 7, 2016:
Поздравляю с Днем Победы! До встречи на семинарах в Варне. Спасибо вам.