Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 34.204.187.106.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
272 entries.
Богумил from Івано-Франківськ додано Лютий 6, 2017:
Дивним чином я потрафив на оновлюючий семінар до пана Холошні, і як на причуд довідався, що не так все й чарівно довкола мене і в моїй душі. Спасибі, вчителю за ясність сивобутности моєї й прийдешности у новизні: ми з Вами не чужі, у єдности коріння, цвітіння сили при меті. У променях східного Сонця у серце лине доленосна хіть, Ви завжди будите дія прозріння і Вам я вдячний аж повік... Усім бажаючим довершено здійснити свій людський потенціал, заради єдности у всьому живому, віднайти власний шлях у житті, ставши цілісним (тіло, дух, душа) мої найщиріші побажання: впевнено крокуйте у невідоме, там криється ваше щастя. Усім здоров"я і людської вдачі. Пану Володимирові велике людське спасибі, за непосильну працю та самопожертву. Радий, що такі люди є на Світі, як Ви.
Сергій from Канів додано Грудень 11, 2016:
Доброго здоровя! Дякую Вам, Володимире Івановичу!
Олександр from Верховина додано Листопад 29, 2016:
Доброго здоров’я! Всім, хто сумнівається, чи варто їхати на семінар, присвячується. Кожного разу, коли поставало питання, чи їхати на семінар, а чи ні, одразу виникали маса причин, які не давали туди вибратись. Але найцікавіше відбувається тоді, коли знаходиш в собі сміливість і рішучість сказати цим всім обставинам «Ні!». Виявляється, що зовсім не такими важливими вони були, більше того - їх і не було як таких. Вони були ілюзорними. Можете бачити в цьому нонсенс, містику чи збіг. Ці слова - моє спостереження, але коли я почав про це розповідати, виявилось що у багатьох людей складалось так само. Тому, як висновок, скажу наступне. Ваше здоров’я і добробут - у Ваших же ж руках. І, раз Ви на цій сторінці, то вже знаєте, що робити. Стосовно «ефекту» чи «результату», як вульгарно б не звучали ці поняття у відношенні до того, що ви отримуєте на семінарі, тут вже написано багато, тому тільки підписуюсь під кожним із відгуків. Володимир Іванович! Міцного чоловічого здоров’я і многая літ! Дякую за те, що робите.
Володимир from Харків додано Листопад 11, 2016:
Здоров'я усім хто читає цей відгук! Доброго чоловічого здоров'я бажаю Вам, Володимир Іванович!!! Доброго самопочуття і Віри в ту добру, велику справу яку ви для нас робите, за ті неоцінимі знання, що ми маємо можливість отримувати тільки від Вас! Я був на ваших семінарах кілька разів, уперше в 2008 році, та ще двічі, потім була тривала перерва. Але в літку цього 2016 року, я знову приїхав до вас на семінар у Болгарію по допомогу. У березні у мене сталася травма: коли пиляв горіх, не утримав однією рукою електропилу і травмував горло поряд з артерією. У "невідкладній допомозі" зашили швидко. Шрам вийшов кривий гіллястий (як блискавка). Потім послідував нервовий зрив, тому без антидепресантов не міг їсти також після антибіотиків кишечник недопрацьовував. Ось з цим букетом і приїхав до Володимира Івановича. На семінарі було Дуже важко. Терпів, тому, що вірив. Коли приїхав додому дружина звернула увагу, що шраму практично не видно. Тільки тоненькі сліди від нього... І сили додалися, і з живленням стало значно краще. Величезне Вам, Володимир Іванович Спасибі! Здоров'я вам, і хорошого самопочуття. Ви Велика людина і Дуже нам потрібні! З повагою, Володимир Прус! З вдячністю, сім'я Прус.
Геннадій from одеса додано Листопад 7, 2016:
Шановний Володимір Іванович ! Тільки приїхав з Вашего семінару, дуже велика подяка Вам за отриману корисну інформацію для збереження здоров'я нашої родини. Ще я, особисто, захоплений тими позитивними, вражаючими подіями, які відбулися на семінарі с другими семінарістами, Ще порада усім ! приїзжайте на семінар, не пожалкуете за це я впевнений. Геннадій.
Сергей Сухый from Прага додано Жовтень 21, 2016:
Был на 9-ти дневном семинаре у Владимира Ивановича в 2001 году (первый уровень), тогда еще в Донецке. Всем рекомендую!!! Можно много писать хорошего, но скажу одно: если Вы сознательно туда пойдете - это изменит Вашу жизнь навсегда!!!
Галина from Київ додано Жовтень 4, 2016:
Міцного здоров"я Вам, Володимир Іванович! Я була на Ваших семінарах 2 рази. Після них я стала почувати себе краще, з"явилися сили та натхнення жити далі. Взагалі по-іншому стала дивитися на життя! Вибачте мені, що інколи не прислухалася до Вас та нервувала. Володимир Іванович, велике дякую за Вашу роботу та розуміння! Бажаю Вам міцного чоловічого здоров"я та успіхів в роботі!
Андрійко from Суми додано Вересень 21, 2016:
Іванич по концовкі семінара мені сказав що треба приЇхати ще . Чому так ?Наче все добре я ж тепер стільки знаю ,я за ворота і зрозумів .Наші знаня примножують наші печалі .Конспект ,музика ,праця над собою.Їє резултат .Декілька раз я ще приЇзжав на семінар і результати були помітні кожного разу .Взагалі то я молчун і дуже скритний був .Ось така моя історія .Володимер Іванич ,семінаристи ,і не тільки Усім усім дякую .На все добре
Андрійко додано Вересень 21, 2016:
Усім -усім - усім ,доброго здоров"я .Дякую Володимиру Іваничю і всім семінаристам що проходили разом зі мою семінар і всм хото був присутній під час проведеня .В мене було таке :перепади настрою без відімих на то причін ,контролювати які в мене не виходило .Намагався сам впоратись не вийшло .пішов до психолога .Не допомогло я хотів мітевого результату а Вона почала ствити питаня від якіх стовало гірше .Може то був такій психолог а може я такій...Чітав психологічні книжкі ,був резултат але не довго десь я його втрачав.Ходив на йогу там мені теж сказали що це довго я проходив десь місяців 4 ,резултат був але не маленькій .і часу вже стовало меньше бо думкі моі скакуни прогресували і привели мене до пітлі ,було декіль намагань .Від друга узнав про семінар знайшов номер зателефонував приЇхав ,попрацував над собою.
Михайло Петруняк from Валенсія, Іспанія додано Липень 17, 2016:
ВЧИТЕЛЮ ХОЛОШНІ ВОЛОДИМИРУ ІВАНОВИЧУ-ІЗ ВДЯЧНІСТЮ… МИ ХОЧЕМО ЖИТИ ЩАСЛИВО, В ЗДОРОВ'ї, ЛЮБОВІ Й ДОБРІ, ТОМУ МИ СЬОГОДНІ ІЗ ВАМИ, НАВЧАННЯ ПРОХОДИЛИ ВСІ. У КОЖНОГО СВОЯ ДОРОГА Й БОЛЯЧКИ Є РІЗНІ У ВСІХ… ПРИЙШЛИ МИ ВІД СВОГО ПОРОГА, ДО ВАС, НАШ УЧИТЕЛЬ ДУШІ. УЧИТЕЛЬ ДУШІ І ЗДОРОВ'Я, ЩО СВОЄ ЖИТТЯ ВІДДАЄ, ЩО ДОЛІ НАТХНЕННЯ І ВОЛЯ В ЖИТТІ ДЖЕРЕЛОМ НАШІМ Б'Є. МИ ЗНАЄМО ВАШІ ТРИВОГИ І ТИМ, ХТО ПІДНІЖКИ ДАЄ, МИ СКАЖЕМ КАТЮГАМ ЦИМ-"ГОДІ! НАМ ВЧИТЕЛЬ ДОРОГУ ДАЄ!" УЧИТЕЛЮ Й ЛІКАРЮ ЛЮБИЙ, ТИ ЖОРСТКИЙ І ДОБРИЙ УРАЗ,- ПРОБАЧ НАМ НЕДОЛІКИ НАШІ, МИ ЛЮБИМО Й ЦІНИМО ВАС! МИ ЗАРАЗ ПОЇДЕМ ДОДОМУ, ЩОБ ЗНОВУ ПРИЇХАТЬ ДО ВАС, А БОЛІ Й ХВОРОБИ ПОКИНЕМ- БО ЩИРО ВИ ВІРИЛИ В НАС! ІВАНОВИЧ, ДРУЖЕ НАШ СТАРШИЙ, А ДЕКОМУ Й БАТЬКО, І БРАТ- БУДЬ З НАМИ У ВСЕСВІТІ ВІЧНО ТЕБЕ БОГ ПРИЗНАЧИВ ДЛЯ НАС!!! МИХАЙЛО ПЕТРУНЯК, ВАРНА-БОЛГАРІЯ, 06/2016. ІЗ ЩИРИМИ СЛОВАМИ ВДЯЧНОСТІ ЗА ПОДАРОВАНІ ЗДОРОВ'Я І НАДІЮ ТА ІЗ ВІТАННЯМИ ІЗ ІСПАНІЇ.
Танюшка from Ки!в додано Липень 5, 2016:
Доброго чолов!чого здоров'я бажаю Вам - Володимире !вановичу!!! Дя Кую за Вашу пост!йну пРАцю!!! Над собою, над нами - сем!наристами!!! Дя Кую за знання як! Допомогають п!дтримувати свою с!м'ю здоровою, красивою,щасливою, хочу (щую) та можу(щую) а також знающою як жити!!! А п!сля Ваших сем!нар!в повноц!нною (тобто повною - не могла виносити сама д!точок - зараз в мене дочка та син)!!! Дя Кую за допомогу у вс!х сферах нашого життя! Знаю, що якщо Людина захоче - Можливост! Наш! Безмежн! Але, якщо ран!ше про це я читала в книжках, то оп!сля сем!нар!в маю напрацювання!! Адже на сем!нар! даеться лекц!я, техн!ка безпеки, а т!льки пот!м напрацювання!!! При!хала в Варну з проблемами по легенях! Тепер все чудо! Дя Кую!!! Також скинула вагу , яку набрала п!д час ваг!тност! Та годування груддю! Приеднуюся до поздоровлень з р!чницями !!!! Бажаю чолов!чого здоров'я та наснаги!!!! З повагою с!м'я Хоменко - З!нченко
Кира from Москва додано Червень 2, 2016:
Я проходила семинары много раз. До семинаров у меня присутствовали все атрибуты болезни человека в большом городе: постоянные головные боли, бессонница, слабый иммунитет, (гриппы и орв не проходили мимо) гастрит и так далее. После семинаров я очень окрепла и почти не болею. Но это еще не все. Эта система семинаров уникальная, так как за неделю происходит излечение и души и тела, конечно если при этом человек старается и вкладывается. На семинаре чередуется как практическая так и лекционная часть, дается много знаний для того, что бы выйти на свой жизненный путь и жить в согласии с собой и с законами вселенной. Владимир Иванович огромное спасибо,за Вашу работу и эту систему семинаров! Здоровья Вам и Вашей семье!
Тетяна from Київ додано Червень 1, 2016:
Доброго здоров*я, шановний Володимире Івановичу! Вітаю Вас із 26-ю річницею Вашої діяльності. Вдячна долі за знайомство із Вами. Попереду іще дуже багато роботи над собою, але із Вашою допомогою я вірю, що я буду здоровою, красивою, щасливою жінкою, в моєму житті буте тільки любов, я буду хотіти, могти і знати як жити в гармонії із собою і світом. Бажаю Вам міцного здоров*я, сил, натхнення і семінаристів, які б розуміли, яку велику справу Ви робите. З повагою і вдячністю, Тетяна
Ольга from г. Москва додано Травень 29, 2016:
Дорогой Владимир Иванович! Поздравляю Вас с 26 годовщиной Вашей деятельности. Желаю крепкого здоровья, счастья и поддержки Вам и Вашей семье. Я благодарю Вас за те знания и исцеления, которые я получаю на семинарах. Эти знания ценны тем, что получены они через свой опыт, который навсегда остается с человеком. Мне семинары помогли стать сильнее, мудрее и здоровее. Каждый раз после семинара я чувствую в себе много энергии для реализации чего-то нового в своей жизни! Спасибо Вам за терпение и истинную любовь к людям!
Олександра from Одеса додано Травень 29, 2016:
Шановний, Володимир Іванович прийміть будь ласка привітання від щирого серця з 26-ю річницею Вашої діяльності та з 30-ю річницею Вашої місії від усієї групи семінаристів спецрівня травень 2016 року. Ми щиро Вам вдячні за те, що Ви робите для всіх людей. Бажаємо Вам міцного чоловічого здоров'я, успіхів у Вашій діяльності. Вдячних семінаристів і вірних помічників.
Софія from Верховина додано Травень 29, 2016:
Чоловічого здоров'ячка Вам, Володимир Іванович! Вітаю Вас з приводу річниці великої Справи, яку Ви робите для нас - людей. Дякую Вам! Будьте в Любові.
Слава from Киев додано Травень 10, 2016:
Уважаемый Владимир Иванович примите поздравления от нашей семьи! От чистого сердца благодарим Вас за всё! Желаем крепкого здоровья, сил и терпения!
Володимир Іванович Холошня додано Травень 9, 2016:
Поздоровляю усіх зі Святом Перемоги. Бажаю усім чоловікам міцного чоловічого здоров'я, а жінкам міцного жіночого здоров'я! Запрошую усіх на семінар з 22-го по 29-те травня 2016 р. у місто Варна. По запитанням - телефонуйте.
Юля from Донецьк додано Травень 9, 2016:
Володимир Іванович! Прийміть привітання з Днем Перемоги! Ви - добра людина, яка завжди підтримує тих, хто це потребує. Бажаю Вам здоров' та радості!
Таня from Біла Церква додано Травень 9, 2016:
Володимир Іванович, зі Святом Перемоги Вас!!! Здоров'я Вам та радості! Підкажіть будь ласка де саме буде проходити спецрівень? Дуже хочу приїхати, вже отримала візу та маю білети...