Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 3.234.252.109.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
277 entries.
Софія from Верховина додано Травень 29, 2016:
Чоловічого здоров'ячка Вам, Володимир Іванович! Вітаю Вас з приводу річниці великої Справи, яку Ви робите для нас - людей. Дякую Вам! Будьте в Любові.
Слава from Киев додано Травень 10, 2016:
Уважаемый Владимир Иванович примите поздравления от нашей семьи! От чистого сердца благодарим Вас за всё! Желаем крепкого здоровья, сил и терпения!
Володимир Іванович Холошня додано Травень 9, 2016:
Поздоровляю усіх зі Святом Перемоги. Бажаю усім чоловікам міцного чоловічого здоров'я, а жінкам міцного жіночого здоров'я! Запрошую усіх на семінар з 22-го по 29-те травня 2016 р. у місто Варна. По запитанням - телефонуйте.
Юля from Донецьк додано Травень 9, 2016:
Володимир Іванович! Прийміть привітання з Днем Перемоги! Ви - добра людина, яка завжди підтримує тих, хто це потребує. Бажаю Вам здоров' та радості!
Таня from Біла Церква додано Травень 9, 2016:
Володимир Іванович, зі Святом Перемоги Вас!!! Здоров'я Вам та радості! Підкажіть будь ласка де саме буде проходити спецрівень? Дуже хочу приїхати, вже отримала візу та маю білети...
Семен from Винница додано Травень 9, 2016:
Владимир Иванович! С Днем Победы! Желаю вам крепкого мужского здоровья, процветания вашего семинарского дела, благополучия! Вы - пример силы и стойкости духа для меня! Удачи вам! С праздником!
Олександр from Київ додано Травень 9, 2016:
Доброго дня, Володимир Іванович. Моя родина вітає Вас зі святом. Ще раз дякуємо вам за ту неймовірну кількість добра та підтримки, яку ми отримали від Вас. Бажаю щоб кількість людей які Вас цінять та готові завжди бути поряд лише зростала. С повагою, Сашко. м. Київ
Віка from Харків / Мелітополь додано Травень 9, 2016:
Доброго дня! Володимир Іванович вітаю вас зі святом! Всього вам найкращого, а головне здоров'я! Дякую вам за все!
Надія from Київська область додано Травень 8, 2016:
Шановний Володимир Іванович! Можливо пам'ятаєте мене - Надя. Мені пощастило деякий час працювати поряд з вами. Дякую за досвід, за науку! Вітаю зі святом! Добре, що семінари продовжуються, бо для великої кількості людей вони як життєва підтримка на протязі вже 25 років!
Сергій from Київ додано Травень 8, 2016:
Приєднуюсь до всіх привітань Володимиру Івановичу зі святом! Скажіть де саме буде проходити спецрівень, яка адреса?
Юрій from Луцьк додано Травень 8, 2016:
З наступаючим Святом Перемоги!
Михаил from Сумы додано Травень 8, 2016:
С праздником, Владимир Иванович! Будьте всегда полны оптимизма, потому что мы им заражаемся от вас! Крепкого мужского здоровья и удачи вашим семинарам на новом месте! С уважением, Михаил, Сумы.
Артем from Киев додано Травень 8, 2016:
Владимир Иванович! С наступающим праздником ПОБЕДЫ вас! Знаю, что вы прошли две войны, были ранены, сами себя подняли на ноги из инвалидной коляски! Восхищаюсь вашим мужеством и волей! С праздником!
Світлана і Валерія from м.Орджонікідзе Дніпропетровська обл. додано Травень 8, 2016:
УСІМ,УСІМ,УСІМ-ЗДОРОВ'Я,ЛЮБОВІ,УДАЧІ,ЩАСТЯ,НАСНАГИ,ВІРИ В НАЙКРАЩЕ!!!!!!! Відвідала із донькою жовтневий семінар 1-го рівня.Не шкодую ні за одну хвилинку,проведену в цьому центрі.Навпаки,враження самі яскраві і незабутні. Адже на семінарі використовується широка система оздоровлення людини, як фізично так і духовно.МИ НЕ ЛІКУВАЛИСЯ-МИ ВІДНОВЛЮВАЛИСЯ!!!!Ми дізналися,що можливості людського організму набагато ширщі,ніж ми це собі уявляємо. У нащій групі зібрались люди з різними судьбами,проблемами,з різним відношенням до життя.Неможливо було без болю дивитись на людей,знаючи їх трагедії.На їх фоні мої проблеми здавались незначними.І за лічені дні всі ці люди стали настільки рідними,що в це просто неможливо повірити!!!Кожну трагедію і біль я переживала як свою.І,можливо,саме завдяки цьому відчуттю в кожному з нас,ми допомагали один одному.Ми дивились на своє життя зі сторони з широко розплющеними очима,дивувалися та робили висновки.За 9 днів ми отримали знання,які іншими способами,можливо,отримували б роками.У нас відкрилися очі на те,що раніше ми не бачили і не помічали.Нас навчили радіти життю,спілкуватися з людьми і природою,любити все оточуюче,правильно відноситись до людей і Всесвіту,навчили вірити в себе,в свої сили і можливості.Я цілком впевнена,що наше щастя і здоров'я,наше життя залежить тільки від нас самих!!! І тепер я знаю,що в кожного з нас є своя,відведена Всесвітом,місія.І кожен з нас повинен прагнути максимально її виконати!! Повністю зрозуміти і усвідомити суть системи Володимира Івановича можливо тільки відвідавши цей семінар(можливо і не один).Адже на кожному рівні дається нова інформація.Я знаю одне,і впевнена в цьому-Володимир Іванович-НАЙДИВОВИЖНІША ЛЮДИНА,яку я зустрічала в своєму житті. Хочу ще раз висловити величезну і щіру подяку Володимиру івановичу і УСІМ-УСІМ-УСІМ!!!!НИЗЬКИЙ ВАМ УКЛІН!!!!! P.S. Дорогі мої, любі мої семінаристи-жовтневики 2009 року!!!Я вас усіх-усіх дуже люблю і бажаю всім досягти того,до чого ви прагнете!!!Здоров'ячка вам,любі мої!!!!! Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ І ПАМ'ЯТАЮ!!!!!!!!!
Владимир from Москва додано Травень 7, 2016:
Поздравляю с Днем Победы! До встречи на семинарах в Варне. Спасибо вам.
Марія додано Травень 7, 2016:
Шановний Володимир Іванович! Рада бачити, що Ви маєте силу і продовжуєте семінари. Маю намір приїхати до вас на семінар у Варну. Дякую за вашу допомогу та вітаю з Днем Перемоги!
Наталка from Херсон додано Травень 7, 2016:
Володимир Іванович! Я особисто та моя родина Іващенків з Херсону вітає Вас з наступаючим святом Перемоги! Бажаємо вам міцного здоров'я та наснаги! Бажаємо процвітання праці всього вашого життя - семінарів "Людина та ії можливості", що допомогли нашій родині і не тільки! Щиро вам дякуємо!