Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 18.208.132.33.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
266 entries.
Михаил from Сумы додано Травень 8, 2016:
С праздником, Владимир Иванович! Будьте всегда полны оптимизма, потому что мы им заражаемся от вас! Крепкого мужского здоровья и удачи вашим семинарам на новом месте! С уважением, Михаил, Сумы.
Артем from Киев додано Травень 8, 2016:
Владимир Иванович! С наступающим праздником ПОБЕДЫ вас! Знаю, что вы прошли две войны, были ранены, сами себя подняли на ноги из инвалидной коляски! Восхищаюсь вашим мужеством и волей! С праздником!
Світлана і Валерія from м.Орджонікідзе Дніпропетровська обл. додано Травень 8, 2016:
УСІМ,УСІМ,УСІМ-ЗДОРОВ'Я,ЛЮБОВІ,УДАЧІ,ЩАСТЯ,НАСНАГИ,ВІРИ В НАЙКРАЩЕ!!!!!!! Відвідала із донькою жовтневий семінар 1-го рівня.Не шкодую ні за одну хвилинку,проведену в цьому центрі.Навпаки,враження самі яскраві і незабутні. Адже на семінарі використовується широка система оздоровлення людини, як фізично так і духовно.МИ НЕ ЛІКУВАЛИСЯ-МИ ВІДНОВЛЮВАЛИСЯ!!!!Ми дізналися,що можливості людського організму набагато ширщі,ніж ми це собі уявляємо. У нащій групі зібрались люди з різними судьбами,проблемами,з різним відношенням до життя.Неможливо було без болю дивитись на людей,знаючи їх трагедії.На їх фоні мої проблеми здавались незначними.І за лічені дні всі ці люди стали настільки рідними,що в це просто неможливо повірити!!!Кожну трагедію і біль я переживала як свою.І,можливо,саме завдяки цьому відчуттю в кожному з нас,ми допомагали один одному.Ми дивились на своє життя зі сторони з широко розплющеними очима,дивувалися та робили висновки.За 9 днів ми отримали знання,які іншими способами,можливо,отримували б роками.У нас відкрилися очі на те,що раніше ми не бачили і не помічали.Нас навчили радіти життю,спілкуватися з людьми і природою,любити все оточуюче,правильно відноситись до людей і Всесвіту,навчили вірити в себе,в свої сили і можливості.Я цілком впевнена,що наше щастя і здоров'я,наше життя залежить тільки від нас самих!!! І тепер я знаю,що в кожного з нас є своя,відведена Всесвітом,місія.І кожен з нас повинен прагнути максимально її виконати!! Повністю зрозуміти і усвідомити суть системи Володимира Івановича можливо тільки відвідавши цей семінар(можливо і не один).Адже на кожному рівні дається нова інформація.Я знаю одне,і впевнена в цьому-Володимир Іванович-НАЙДИВОВИЖНІША ЛЮДИНА,яку я зустрічала в своєму житті. Хочу ще раз висловити величезну і щіру подяку Володимиру івановичу і УСІМ-УСІМ-УСІМ!!!!НИЗЬКИЙ ВАМ УКЛІН!!!!! P.S. Дорогі мої, любі мої семінаристи-жовтневики 2009 року!!!Я вас усіх-усіх дуже люблю і бажаю всім досягти того,до чого ви прагнете!!!Здоров'ячка вам,любі мої!!!!! Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ І ПАМ'ЯТАЮ!!!!!!!!!
Владимир from Москва додано Травень 7, 2016:
Поздравляю с Днем Победы! До встречи на семинарах в Варне. Спасибо вам.
Марія додано Травень 7, 2016:
Шановний Володимир Іванович! Рада бачити, що Ви маєте силу і продовжуєте семінари. Маю намір приїхати до вас на семінар у Варну. Дякую за вашу допомогу та вітаю з Днем Перемоги!
Наталка from Херсон додано Травень 7, 2016:
Володимир Іванович! Я особисто та моя родина Іващенків з Херсону вітає Вас з наступаючим святом Перемоги! Бажаємо вам міцного здоров'я та наснаги! Бажаємо процвітання праці всього вашого життя - семінарів "Людина та ії можливості", що допомогли нашій родині і не тільки! Щиро вам дякуємо!