Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 18.208.132.33.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
266 entries.
Михайло from Київ додано Травень 21, 2019:
Доброго Здоров'я Володимир Іванович. До Вас на семінар, я потрапив після розповіді про нього мого товариша, який побував на ньому раніше. В його розповіді було стільки емоцій, а в очах енергії, що я і сам вирішив оздоровитися. Мої проблеми , були пов'язані більш з нашим буденним життям, дуже часто буває так, що опускаються руки, і в голову вже не надходять нові ідеї, а повсякденні проблеми і якісь періодичні захворювання, дуже заважають жити і розвиватися далі. Незважаючи на мій ще достатньо молодий вік, 35 років, я був у розпачі. Після трьох денного семінару, я отримав стільки корисної інформації, що я ще місяць намагався все це "переварити". Коли ж вся інформація впиталася в мій мозок, я зрозумів, що спец рівень я пройду обов'язково. І от, я вже на спец рівні. Що я можу сказати... Так дійсно ваші методи допомоги і впливу на людей ефективні, чому? Тому, що, я почав зовсім по іншому сприймати цей навколишній світ, я почав більше відпочивати від роботи, проводити час зі своїми близькими, любити себе. Що це мені дало? Та, як виявилося, все те чого я прагнув. Я думав, що працюючи понад нормово, я зверну гори, та ні. Як виявилося потрібно слухати себе і свій організм, а він тобі вже сам підкаже як правильно поступити в тому чи іншому питанні. А за для того, щоб організм допомагав, потрібно його правильно живити, фізично емоціонально і духовно. Цього я теж навчився у вас на семінарі. Дякую вам. На жаль, ніхто нам не дає таких знань у буденному житті. Ще я зрозумів, що кожен семінар, це нова, не повторна інформація чи метод, який потрібен нам для нашого здоров'я саме в той час коли ви нам його даєте, і дякую вам за те що ви з нами цим ділетесь і нам допомагаєте. Що я отримав від проходження семінарів? - 100% заряд енергії для організму, я це відчуваю вже 3 -й місяць, так добре я себе не почував вже років 5-10, якщо раніше турбували і проблеми з тиском, і головні болі, я вже не говорю про щось більше, то зараз відчуття, на років 15. - мозкова активність збільшилася в рази, раніше на прийняття важливих рішень та обмірковування ідей, витрачалося набагато більше часу. - методи терапії та підтримки організму якими ви ділитися працюють, я вже не одноразово перевіряв їх на собі. Я впевнений, що, й надалі будуть проводитися такі семінари, а я буду намагатися їх відвідувати. Адже такої допомоги, підтримки, і цінної інформації нам не дадуть ні де.... Дякую вам! І до зустрічі...
Николай from Великая Новоселовка додано Травень 20, 2019:
Доброго здоровья, Владимир Иванович. Я искренне благодарен за семинар, который состоялся в апреле месяце, получил много полезной информации, даже можно сказать жизненно важной, благодаря вашим семинарам- я живу. После них, я себя чувствую бодро и хочется жить. Спасибо Вам за все !
Іра from Київ додано Квітень 8, 2019:
Доброго здоров`я, Володимире Івановичу! Я щиро вдячна Вам за семінар, який відбувся у березні. Я досі під враженням, це така нова, дуже важлива і корисна інформація для мене. Тепер на світ дивлюся дещо іншими очима. Після семінару я відчуваю себе набагато краще, зникли страхи та нав’язливі думки, відчуваю спокій всередині. Дуже дякую Вам, що допомогли мені з проблемою, з якою лікарі не могли допомогти. Бажаю Вам міцного чоловічого здоров`я, довгих років життя, щастя і радості!!!
Альона from Київ додано Березень 7, 2019:
Шановний Володимир Іванович, я вам вдячна від щирого серця!!! Вдячність мою важко висловити словами... це іде з душі! Ви дуже багато зробили для мене, моєї родини. Ви навчили мене не здаватися, іти уперед до кінця!!! Я завжди відчуваю вашу підтримку, у важких ситуаціях ваші знання, поради допомагають бути зібраною, не схибити. Поважати людей, допомагати людям. Ділитися теплом і радістю ту яку ми отримали на семінарі!!! Семінар у лютому 2019 року був дуже душевний, можна сказати сімейний, затишний, веселий!!!! Я так широ і відкрито не сміялася дуже давно ))))) Всі приїхали зі своїми проблемами, балячками,, негараздами. Але ж за 3 дні ми стали як рідні!!!! Підтримували один одного, шуткували... Ви нам дали дуже багато цінною інформацї для життя!!!! Шуткували разом з нами, раділи. Ви дуже багато зробили для нас!!!! Востановили здоров'я, почистили душу і наповнили добром та радістю))) Володимир Іванович, я дуже вам вдячна за допомогу та підтримку в моїй важкій ситуації!!! Я знаю, та ні, я тільки можу уявити, скільки сил та свого здоров'я ви витратили, щоб допомогти мені!!! Лікарі були дуже здивовані... Від щирого серця велика Вам подяка та низький уклін!!! Бажаю вам чоловічого здоров'я, радості, наснаги, віри у людей, сил на Вашому нелегкому шляху!!!! Альона
Семінаристка from Харків додано Березень 7, 2019:
І знову семінар. І знову треба себе подалати. І знову складно і легко одночасно. І знову радість перемоги! Вкотре семінарські лекції, і в який раз стільки нового в, здавалося би, лекціях, зачитаних до дірок. І, як завжди, нові лекції, нова інформація - велике спасибі! Дякую всій групі за те, що змогли! Змогли приїхати, змогли стати групою, змогли працювати, могли відпочивати, змогли подолати, змогли приймати, змогли віддавати. Спасибі людині, яка вперше приіхала на семінар - так приємно ділитися інформацією з людиною, яка цікавиться, яка готова працювати і йти далі. Спасибі Володимир Іванович за те, що не дивлячись ні на що, Ви продовжуєте бути з нами, працювати з нами, направляти нас, давати нам потрібні поради, а іноді, і «вставляти пістона» в потрібні місця. Доброго Вам здоров‘я!
Віра from Черкаси додано Березень 5, 2019:
Дякую за семінар ,який проходив у лютому.Баґато чоґо дізналася нового..Почуваю себе краще.Володимиру Івановичу дуже дякую за науку.,бажаю йому доброго чоловічого здоров'я.
*Оля Полякова додано Лютий 23, 2019:
Благодарю за принятие! За принятие в семью! Да, я приезжаю в семью, каждый раз с новыми семинаристами Долгое время не прилетала после Болгарии, но после декабрьского семинара я повернулась до сЭбЭ. В том темном туннеле Вы подсветили мне мой путь! Благодарю за вашу преданность своей миссии по спасению ДУШ! Это очень важно!!!!! Для меня очень важно!!!! Здоровья крепкого Вам!!!!
Юрій from Київ додано Лютий 22, 2019:
Володимир Іванович, дуже вдчячний Вам за бездоганний семінар. Я отримав дрогоцінну інформацію і неймовірні відчуття. Ви робите добру і щиру справу на цій планеті. Доброго Вам Чоловічого Здоров`я!!!
Танюша from Київ додано Лютий 18, 2019:
Доброго здоров'я усім усім усім! Дякую за семінар Володимир Іванович! Бажаємо Вам здоров'я та наснаги! Гарно попрацювали! Як завжди на висоті своєї справи! Цінуємо Вашу працю! Дуже мрію про дитячий семінар! Дітям важко зараз! !!! Дякую за все!!!
Оля додано Лютий 5, 2019:
Доброго здоров’я, Володимир Іванович! Хочу подякувати, Вам, за семінар! Це було щось неймовірне! Досі під великим враженням - від самого семінару, від всіх учасників та від своїх здібностей (багато чого мені вдалося)! Ще раз, дякую!
Валентина from Луганск додано Лютий 4, 2019:
Тезка, это я к тебе Валя обращаюсь! Сколько грязи будешь лить на Владимира Ивановича! Сколько людей он спас, а ты!!!!! Хочешь , чтобы Иванович уехал из страны?! Сама знаешь сколько раз ему предлагали выехать на очень выгодных условиях, сколько раз переманивали!!!! А Владимир Иванович не согласился!!! И остался свою страну защищать! Ты была Хранительницей очага для нас- а теперь стала торговой, которая ради Золотого Тельца продала душу! Как можно плевать в колодец?!? Как тебе не стыдно старой женщине такое жлобство проплачивать, вряд-ли кто-то найдется другой!!! Чтоб такое придумать! Знаешь, что расплата высокая!!! Но пусть эту чашу ты до дна выпьешь здесь на Земле! Так за добро отвечать злом! Не зря монахи с Тибета предупреждали Ивановича, что у тебя черная душонка! Он говорил, что ты всегда давала ему стимул!!! Что ввязался в борьбу за омоложение организма твоего - твой сын младший Вова- твой спаситель по сути!!! А ты- посорила ребенка с отцом!!! Как так только твой ум , и есть ли он у тебя!! Додумался!!!Ну что ж - чужая душа потёмки. Но судя по твоим делишками и мелким детским капостям и обсырачкам, к которым только слабаки прибегают!!!!- твоя душа в черноте захлебнулась!!! А что нам делать, многие как за последнюю ниточку держаться!! Те немногие встречи с Владимиром Ивановичем !!! Ты хочешь и этого лишить!!! Дулю тебе Валька!что ещё сказать! Ты же только так понимаешь!!! С уважением к Владимиру Ивановичу за все, что он делает!!! С вразумением к тебе Валентина! Взять бы снять штаны, которые ты так любишь да снять их привселюдно , да всыпать розгов тебе хорошенько с любовью , так, чтобы стыдно и больно по настоящему тебе было! Да будет так! Благодарные семинаристы!!!
Алексей from Киев додано Січень 15, 2019:
Владимир Иванович, доброго здоровья! Искренне благодарен Вам за все то, что испытал в ходе последнего спец.семинара, за людей, которые Вас окружают, за доброту и порядочность. За все то, что за деньги не купишь!!! Ваши знания - это "скарб нацii". Желаю долголетия и благодарных семинаристов. А тех, кто вам завидует - Бог рассудит, они сами себя уничтожат. С юбилеем Вас, Владимир Иванович, до новых встреч, огромное Вам спасибо!!!
Антонс from Рига додано Січень 11, 2019:
Дякую за Семинарчик! Хочу ещё! Сын тоже хочет ещё 🙂 говорит надо продолжать бороться с тем длинным дядькой (Михалыч, доброго здоровья!)
Маша from Київ додано Січень 11, 2019:
Шановний Володимире Івановичу! дякую щиро Вам за семінар — за оздоровлення, життєво необхідну інформацію, вашу турботу та допомогу! Бажаю Вам міцного чоловічого здоров'я, натхнення, радості, родинного тепла та сил!!!
Маруся from Львів додано Січень 2, 2019:
Любий Батько! Щиро вітаю із нещодавнім Днем народження та Новим роком!!! Чоловічого вам здоров"ячка міцного, поваги, розуміння, достатку, тепла і посмішок поруч, щоб Рідна Земля підтримувала і посилювала, щоб люди цінували і берегли і - щасливих, здорових, радісних років життя!!!!!!
Юля from Донецьк додано Грудень 31, 2018:
Шановний наш Володимир Іванович! Вітаю Вас з Днем Народження! Вітаю з Новим роком! Здоров'я Вам і терпіння, бо розумію як непросто з нами працювати, скільки треба розуміння і любові, щоб боротися за людей навіть тоді, коли вони самі за себе не борються через лінь або через втрату надії! Подяка Вам за вашу щирість, за правду, за підтримку, за кращі зміни в кожному, хто звертається до вас. Бажаю в наступному році здоров'я, невичерпного джерела сил та натхнення, легких звершень ваших бажань. Дякую!
Довгополий Євгеній from Київ додано Грудень 30, 2018:
Доброго здоров‘я, Володимире Івановичу!!! Щиро вітаю, Вас, з Днем Народження, та бажаю міцного здоров‘я та злагоди!!! Хочу щиро побажати завзяття та енергії яка через Вас, іде до усіх. Хоч мені не вдалось потрапити на семінар цього тиждня, проте дуже хочеться сказати слова щирої вдячності та поваги до тієї справи, якій Ви присвятили своє життя, та засвідчити, як мало я зробив із тих знань, якими наділяєте нас і це засмучує. Бажаю собі і усім увійти у справжню практику цих знань. Ще раз - Здоров‘я та Щасття!!!
Юрiй from Харкiв додано Грудень 30, 2018:
Шановний Володимире Iвановичу! Родина Лук"яненко вiтає Вас з юбiлеєм i бажає мiцного чоловiчого здоров"я,безмежного щастя, яскравих емоцій, від життя тільки позитив, а все лихе нехай оминає Вас стороною. Нехай Господь оберігає Вас від негараздів, а Матінка Божа буде твоєю помічницею в усіх справах. З великою вдячнiстю за все, що Ви зробили для нашої родини!
Федор from Херсон додано Грудень 18, 2018:
Владимир Иванович, хочу вас поддержать в нелегком и неблагодарном деле - восстановлении справедливости! Удивляюсь людям - как можно в глаза улыбаться, а внутри вынашивать подлый план отжатия Центра, а потом еще обливать грязью человека, который тебя и твоих детей много лет содержал, как сыр в масле катались, отказа ни в чем не знали. За сколько свою душу продали?! Противно, что сына втянули в разборки и как марионеткой им крутите. Владимир Иванович, хочется чтобы ваша радость - ваш сын Володя все-таки общался с вами и понял, что обстоятельства в жизни будут разные и не всегда приятные, иногда так прижмет, что думаешь не выживешь. И такой отец как вы сможет помочь - и советом и делом! Так что вы, Иванович, держитесь! А мы с вами! Здоровья, здоровья, здоровья!
Тетяна from Івано-Франківськ додано Грудень 18, 2018:
Шановний Володимир Іванович! Радісно чути, що планується СПЕЦРІВЕНЬ! Я попала к вам на семінари через тяжки сімейні обставини ще 5 років тому, пройшла всі режими, подолала страхи і змогла зберегти родину і здоров'я своїх рідних. Шкода, що ваша родина, про яку ви піклувалися багато років, ваша жінка, ваші сини відвернулися від вас. Сумно, що в людей відібрали Центр, в який я і інші семінаристи приїзжали за одужанням від хвороб тіла , Духа та Душі. Це звичайно великий біль, коли діти не мають бажання контактувати з рідним батьком, не мають до нього поваги та подяки. Це обурює, бо родина - це фундамент життя будь-якої людини, це джерело любові, енергії, сил та радості. Вірю в Вас, Володимир Іванович! Бажаю здоров'я і натхнення!