Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 54.226.172.30.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
92 entries.
Лариса from Свердловск додано Грудень 7, 2017:
Добрый день всем!! Низкий поклон Вам ,Владимир Иванович! 10 лет назад вы вернули желание жить! Дали новые знания! И это не только я, но и многие-многие другие. Мы чувствовали это по себе, видели как преображаются люди, приехавшие с нами. Жить прижить не роле перейти. Валентина Дмитриевна, вы как никто другой должны знать закон жизни,закон бумеранга. Призываем Вас не брать огромный грех на душу. Не убивайте своих детей жадностью. Ещё ни один человек не унёс с собой на тот свет ни одной копейки!!!!!! Не губите свою душу!!! Не пойдёт вам в прок ,то что сделано нечестно!!! Дорогой , Владимир Иванович! Будем стараться помочь Вам выстоять в этой ситуации!! Ночь бывает темна перед самым рассветом!! Свет всегда побеждает. Мы с Вами!
Роман from Горловка додано Грудень 7, 2017:
Владимир Иванович, благодарю вас за то, что вы сделали для меня и моей семьи. Вы дали веру и знания, и каждый раз , когда мне нужно "подняться",Вы мне помогаете, за что Вам всегда благодарен и буду помнить о Вас. Большое Вам спасибо! Крепкого Вам мужского здоровья и любви!
Антоніна from Луганськ/Киіів додано Грудень 7, 2017:
Дорогой Владимир Иванович, спасибо Вам и ДЯКУЮ за Все: за дочку свою и её здоровье, за знания и информацию , которыми Вы с нами делитесь, за помощь людям , за великую миссию , которую Вы выполняете! Вы уникальный человек для нашего времени и очень несправедливо, что на вашу долю выпали испытания и обиды от близких людей.... Прошу у вселенной помощи, чтобы образумились те, кто причинил вам эту боль, что бы они осознали свои поступки и открыли свой разум истинным человеческим ценностям!
Олег додано Грудень 6, 2017:
Доброго здоров'я, шановне товариство! Доброго здоров'я, Володимире Івановичу Я особисто вдячний Володимиру Івановичу за те, що, відвідуючи його семінари, я зміг для себе зрозуміти і відчути те, чого мені не вистачало в житті і в суспільстві. Ті чисті і щирі емоції та почуття, які я випробував на собі, неможливо оцінити ніяким мірилом. Інформація, отримана на семінарах, втілена в знання за допомогою її застосування в реальному житті, зміцнила мою мораль, мою Душу і моє тіло. Чого тільки варті цвяхи, водичка, лід, вогонь, скло. Приємно згадати! У мене підвищилася свідомість, відповідальність за себе і своїх близьких через розуміння свого місця в світі. На семінарах я "добрав"тієї інформації, якої до цього не вистачало в моїй системі цінностей. До цього можна йти роками, але так і не дійти. І саме завдяки декільком семінарам, в найкоротший термін, я багато чого зрозумів і відчув на собі наскільки я багатий, коли можу просто дарувати Любов, не очікуючи нічого взамін. Окреме слово хочу сказати деяким найближчим родичам шановного багатьма цілителя Холошні Володимира Івановича (хоча він і не любить, коли його так називають, але я собі це дозволю. Адже Шилов дозволив). Від імені семінаристів я настійно вимагаю від вас припинити будь-які чвари і вступити на шлях примирення, взаєморозуміння і Любові! Ви, які допомагали Володимиру Івановичу вести семінари, ви, які так приємно розповідали семінаристам про Потоки Душі, про Карму, про переродження, про "перлину в раковині", про Прощення! Де ж ваше співчуття? Де ваша мораль? Де ті цінності, про які ви розповідали? Або ви просто брехали людям, переслідуючи свої інтереси? У такому випадку немає вам вибачення. Я заклинаю вас, зупиніться, помиріться! Поки ще не пізно. Володимир Іванович Холошня в своєму житті допоміг багатьом людям. І своєю поведінкою ви, як мінімум, накликаєте на себе їх негатив, проявляючи неповагу не тільки до нього, а й до всіх семінаристів, яких дуже й дуже багато. І ви це знаєте краще за мене. Подумайте про це. І виправте ситуацію. Сподіваюся на позитивне вирішення ситуації, що склалася!
Славік Коверзнєв from Киев додано Грудень 6, 2017:
Обурення не має меж! Як так! Центр створювався Володимиром Івановичом для людей, для проведення семінарів, які врятували тисячі людей. Людина, яка своє життя присвячує допомоги людям, опинилася в скрутному становищі та потребує нашої допомоги. Важко прийняти і усвідомити, що можливо так поступити з людиною, вдячність до якої безмежна. Семінаристи нам потрібно об'єднатися і допомогти Володимиру Івановичу в цей досить складний період! ШАНОВНИЙ ВОЛОДМИРЕ ІВАНОВИЧУ тримайтесь Ви надзвичайна людина, ми з Вами і дуже поважаємо і цінуємо Ваш труд. Бажаю чоловічого здоров'я, щастя, душевного спокою.
Володимир ктрого ви змушували збрить бороду from Суми додано Грудень 6, 2017:
Доброго здоров'я Вам та всім, всім, всім, прошу Вас не лишати обраний шлях, а йти ним до кінця ......... бо хтож як не МИ
ВІРА ГЛУШКО from КИІВ додано Грудень 6, 2017:
ДОРОГОМУ ВОЛОДИМИРУ ІВАНОВИЧУ НИЗЬКІЙ УКЛІН! НАША СІМ"Я ВДЯЧНА ВАМ ЗА ВСЮ ВАШУ ДІЯЛЬНІСТЬ НАПРАВЛЕНУ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ НАЦІІ ! МИ ДУЖЕ ОБУРЕНІ ДІЯМИ ВАЛЕНТИНИ ДМИТРІВНИ! ЯК ЦЕ ТАК - ЛЮДИ З УСІЄІ УКРАІНИ ПО КРАПЛИНІ ЗБИРАЛИ КОШТИ НА ЦЕНТР КОЗАЦЬКОГО ХАРАКТЕРНИЦТВА", А ЯКАСЬ ОДНА ЖІНКА ВИРІШУЄ ДОЛЮ ВСЬОГО СЕМІНАРУ! МІЙ СИН ТАРАС ПРИЙМАВ УЧАСТЬ У БУДІВНИЦТВІ, Я З ЛЮДМИЛОЮ ЗАКОВОРОТНЬОЮ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПЕРШОЮ ЗАПРОВАДИЛА СУБОТНИКИ ПО ПРИБИРАННЮ БУДІВЕЛЬНОГО БРУДУ!ЦЕ НЕПРАВИЛЬНО І НЕСПРАВЕДЛИВО! ХИТРІСТЮ ТА ПІДЛІСТЮ ВИКИНУЛИ ВОЛОДИМИРА ІВАНОВИЧА З СВОГО ДОМУ! СВОГО КОРМИЛЬЦЯ , ЯКИЙ СТІЛЬКИ РОКІВ ПРАЦЮВАВ НА БЛАГО ЛЮДЕЙ! ДОРОГА ВАЛЕНТИНА ДМИТРІВНО, ОДУМАЙСЯ, ЩО ТИ РОБИШ З БАТЬКОМ СВОІХ ДІТЕЙ! НАВІЩО НАСТРОЮВАТИ ДІТЕЙ ПРОТИ БАТЬКА...ЯКУ ЗГАДКУ ЛИШИШ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ!!!!! КРИК ДУШІ БАГАТЬОХ ЛЮДЕЙ ЯКИХ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ ЗЦІЛЮВАВ!
Тeтяна from Киів додано Грудень 6, 2017:
доброго здоров'я ! Усім,усім,усім! важко пeрeдати словами ,алe потрібно говорити слова подяки! Володимир іванович, дя Кую за всe , що визробили для нашоі сім'і! Ми дужe обурeні вчинком валeнтини дмитрівни! Звeртаюся доусіх-хто чим можe допоможeмо разом! Хто можe поспілкуйтeсь з синами, пeрeконати нe зраджувати батька! Аджe яка доля в синів, якщо своє коріння обрізає! скільки сил вкладається в дитину на шляху зростання...і яка дяка! бажаємо сили і наснаги, тeрпіння та розуміння , що кожному своє і свій час! Кріпіться!
Кира from Москва додано Грудень 5, 2017:
Дорогие семинаристы! Владимира Иваныча, нашего с вами учителя, который за свою жизнь помог тысячам людей, выгнали из дома на улицу, доступа домой и в центр у него нет. Валентина Дмитриевна, его жена, также настроила детей и сына против него. У кого есть возможность делом или словом помочь- пожалуйста откликнитесь! Может кто то может помочь вернуть центр, который Володимир Иваныч строил на благо людей? Пожалуйста, любая помощь нужна, даже словом!! Если кто то знает семинаристов, которые не подключены к сети и интернету- оповестите их с призывам о помощи! Володимир Иваныч также доступен на своём телефоне. Прошу, не оставайтесь равнодушными! Когда люди объединяются возможно все!
Володимир та Ірина from Харків додано Грудень 4, 2017:
Шановний Володимир Іванович! Наша родина дуже поважає Вас. Ви багато для нас зробили. Знання, які ми одержали від Вас допомагають нам жити і виживати у цей тяжкий час. Ми ніколи не забудемо про Вашу допомогу. Ви нам дуже потрібні!!! Ви величезна людина, таких, як Ви, більше немає. Ми дуже сподіваємося, що з Вами все буде добре. Здоров'я Вам і хай вдячність усіх семінарістів дасть Вам сили і впевненості у майбутньому.
Людмила from Нова-Каховка додано Грудень 4, 2017:
Шановний Володимире IВановичу! Щиро дякуємо Вам за Вашу любов до людей, за допомогу, за можливість відвідувати Ваші чарівні семінари. Дякуємо Вам за те що Ви у нас є. Бажаємо Вам міцного чоловічого здоров'я, щастя, благополуччя, вдячності людей. Від родини Коверзневих Людмили та Володимира. Запрошуємо Вас до Нової-Каховки.
Виталий from Киев додано Грудень 3, 2017:
Узнал не так давно , что Владимир Иванович Холошня остался без жилья , пока был в больнице. По возвращению домой в центр , жена Владимира Ивановича , Валентина Дмитриевна со взрослыми сыновьями не впускали его к себе же домой !!! Человек , который помогал тысячам людей , переживший в своей жизне столько всего , остался на улице на старости лет ! Обращаюсь ко всем семинаристам ! Давайте каждый, кому не безразлична судьба Владимира Ивановича , просто позвонит ему ! Произошедшими обстоятельствами я крайне возмущён ! ((((( Спасибо за понимание ! Всем доброго здоровья !!!
Слава додано Грудень 3, 2017:
Доброго здоровья, когда нам надо мы и звоним и на семинары едим, сейчас Владимиру Иванычу важно знать что он не один - позвонить, написать отзыв и и.д., в его жизни и так много предательства - давайте поддержим его вместе!
Анжелика from Киев додано Грудень 3, 2017:
Дорогой Владимир Иванович, не помню, сколько лет прошло с нашей с вами встречи... Но как любила Вас, так и люблю. Надеюсь, что и Вы меня помните. Целую, обнимаю.
Дмитрий from Николаев додано Листопад 30, 2017:
Пишу, чтобы выразить свое негодование! Когда Владимир Иванович заболел и попал в больницу, тогда его бывшая супруга Валентина Дмитриевна вместе со своим первым мужем заняла весь дом, после чего вместе со взрослыми сыновьями выгнали Владимира Ивановича из дому и из центра по адресу Анатолия Соловьяненка 277 А. Как же так бесчеловечно можно поступать? Владимир Иванович столько всего для нас сделал, он всегда отзывчив и готов помогать людям.
Ірина from Харків додано Листопад 22, 2017:
Усім доброго здоров'я! Вперше відвідала семінар у 2008 році. Також на семінарах неодноразово були мої рідні. Я дуже вдячна Володимиру Івановичу за допомогу, завдяки семінарам мені вдалося значно покращити своє здоров'я. Я не знаю де і хто так підтримує людину, як Володимир Іванович. Хочу побажати, Володимир Іванович, Вам і Вашим близьким здоров'я, щастя. Дякую, що Ви стільки сил віддаєте нам.
Богдан from Львів додано Серпень 30, 2017:
Із семінару зрозумів, що насправді можливості людини безмежні та як мало ми їх використовуємо і знаемо про них. Зрозумів, що фізичний стан людини в першу чергу залежить від внутрішнього, психологічного настрою. Семінар допоміг стати добрішим, людянішим, краще розуміти інших людей.
Борис from Херсон додано Серпень 29, 2017:
Все очень понравилось, извлек много уроков, почувствовал улучшения в своем организме. Очень благодарен за семинар.
Атонс from Рига додано Серпень 28, 2017:
Посещаю семинары 12 лет, видел много счастливых людей, много чудес, преображений, исцелений. Владимир Иванович человек с необъятным Даром и жаждой направить его на помощь людям.
Екатерина from Москва додано Серпень 24, 2017:
Приехала на семинар с кучей болезней (почки, аллергия, нервы и т.д.) Уезжаю здоровым человеком. Спасибо большое Вам, Владимир Иванович и Валентина Дмитриевна! Люблю Вас всем сердцем и душой! Спасибо за то великое, что Вы делаете для нас!!! Приеду к Вам еще, обязательно!