Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 3.236.156.34.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
275 entries.
Алена from Київ додано Жовтень 28, 2019:
Доброго здоров'я! Хочу подякувати за чарівний семінар в Гузії! Неймавірно гарне місце, тепле та привітне море, гори. Ми відвідали старинні міста, водопад з цилющею водою. Отримали нову інформацію! Семінар проходив як в родинном затишному колі! Дякую за підтримку і допомогу кожному хто був присутній на цьому семінарі. За позитивні емоції, сміх, радість і веселі співи українських пісень! Дякую вам, Володимир Іванович, за те що знаходите сили й наснагу йти по своєму непростому шляху по при всі перепони... ділитеся з нами інформацією та вчите як втілити її у життя!
*Полякова додано Жовтень 27, 2019:
Дуже дякую за выбранное место для проведения семинаров!!! За предоставленную возможность оздоровиться в таком шикарном месте! И выбрано оно вовсе не случайно! С двух сторон находятся горы, ученые назвали это место «чашей здоровья» и именно в самом центре этой чаши проходит семинар! Водичка в море волшебная. На территории Гониво в море впадает три речки и при общении с водичкой чувствуешь вкус Боржоми. Нормализовался гормональный фон, женское здоровье,душевное состояние. Володимир Иванович творит чудеса. Щиро дякую за преданность своего дела и за то,что вы боретесь за каждого из нас! Дякую Светочке за домашний очаг и семейное гостеприимство от души!
Аня from Киев додано Жовтень 10, 2019:
Усім! Усім!усім! Доброго здоров'я! Ділюся неймовірними враженнями від Гоніо!!! Фантастичне місце, яке дає цілющі зміни в організмі та Душі! Дякую нашому Цілителю за зцілення !!! Дякую Вам всім семінаристам, хто долучається до цікавого та результативного семінару! Приїхала постійними болями в області яєчників! Результат дійсно приголомшує!!! Болі зникли! Зичу здоров'я та наснаги на розвиток України та Грузії!!! Нашому Володимиру Івановичу!!! Дякую Вам за результати!!! Місце просто на стільки гарно підібране, що і оку і серцю радісно!!! Для здійснення наших Мрій!
Танюша from Киев додано Жовтень 10, 2019:
Доброе утро! Действительно доброе, когда чувствуешь себя прекрасно! В последнее время очень сильно стали болеть ноги, ходить как "на ножах" это большая проблема - для человека непоседливого и энергичного!!! Семинар после 2 х дней праци дал свои результаты, посещения водопада с Живой Водой! Дякую Владимиру Ивановичу за новый обновленный семинар!!! Казалось, что так как раньше не будет... Но знаю, что теперь лучше: семинар в прекрасной зоне для оздоровления и восстановления души и тела!!! Дякую Вам Владимир Иванович за фонтанирующую энергию и працю на благо людей!!! Лучше по здоровью семинара я не знаю!!!! Море в Гонио необыкновенное - вода просто сказка, не очень соленая, напитанная 3 минеральными реками с гор!!! Теперь с уверенностью могу сказать, что плавала в минеральной воде, в большом природном джакузи!!! Приглашаю всех испытать исцеляющие семинарские режимы! Дякую Владимиру Ивановичу и Высшим силам за благодать испытанную на земле, где так щедро переплелись дары Природы ! Место для семинара просто мечта!!!!
Ростислав from Шостка додано Вересень 17, 2019:
Шановний Володимире Івановичу! Я приїхав перший раз до вас за знаннями і їх отримав. Потім приїхав на спецрівень. Все, що я очікував від режимів у мене все склалося. А ще ви допомогли моїм близьким. Дуже Вам вдячний! Дай Вам бог здоров'я, удачі і ЛЮБОВІ!
Катя from Донецк додано Серпень 30, 2019:
Очень захотелось поделиться... общалась с некоторыми семинаристами, предлагала вместе поехать на семинар и мне ответили, что дорого. Так вот, стоимость билета до Батуми в среднем получается двести долларов и плюс семинар четыреста долларов. Вот получается шестьсот долларов семинар с отдыхом. Делить на восемь суток с трехразовым питанием плюс отдых на море, то я думаю это не так уж и дорого. Если раньше в Корзине семинар стоил шестнадцать тысяч без дороги и мы приезжали. Просто подумайте и сравните и Вы увидите разницу. Если бы вы поехали просто отдыхать на неделю, то обошлось бы так же, а может и дороже. А тут можно семинар пройти, на море отдохнуть, так еще можно и после семинара остаться и еще отдохнуть. Так что думаю недели две за эти деньги отдохнуть еще и с пользой, такого точно не найти. А тут еще и водичка чистейшая, да климат мягкий, идеальное место. Владимир Иванович умеет выбирать.
Євгеній Довгополий from Київ додано Серпень 30, 2019:
Доброго здоров‘я, усім! От силу і пишу, пишу про Івановича. Нічим зараз не можу дорадити, от і пишу, бо це єдине, що зараз можу. Знаєте, комусь у житті все просто та «рівно», а комусь і куди не кинеш оком - «смітник». Я про те що, таки надзвичайно ціную (хочаб у цих рядках) те що мав і маю змогу бути в живому контакті із надзвичайною людиною, яка демонструє усім - на що спроможна Людина, яка живе, а не її «живуть», це прямий і безпосередній приклад людської відданості та любові, не можу так, проте хочаб бачу. За це - щире дякую!!! Здоров‘я та Енергіїї, Володимире Івановичу!!! Дякую. Ваший «чемодан без ручки»)))
Антоха from Рига додано Серпень 29, 2019:
Я рад, что Семинар переродился заново в Грузии, под Батуми в Гонио. Я так давно не чувствовал этой благодати, которая накрывает на 3-4-ый день Семинара ... Спасибо Владимиру Ивановичу, которые не смотря ни на что придумывает, переезжает, создаёт новое, борется и дарит нам самые светлые чувства. Способность чувствовать радость и удовольствия просто от того, что мы Есть! Новый Центр расположен прямо под горами у моря, уникальная климатическая территория, до моря 500 метров и из него не хочется выходить, мягкое солнце, прекрасное питание, забота и конечно тк чудеса доя нас, нашего здоровья, наших семей, которые может делать только Владимир Иванович.
Люда from Київ додано Серпень 23, 2019:
Дякую, Володимир Іванович за семінар! За допомогу! Щіро рада, що Ви знайшли можливість провести семінар. Бажаю, щоб більше людей проїхали і побачили, які чудові зміни відбулись. Мені нарешті вдалось відпочити навіть не дивлячись на продуктивну працю. Вдячна за вчасну необхідну інформацію. Рада, що вдалось приїхати в такий необхідний для мене час. Яка смачна їжа на домашніх грузинських продуктах, так смачно, ще на семінарах не годували. Ще раз впевнилась, що при правільній їжі і схуднути легше. Бажаю Вам міцного чоловічого здоров'я і більше вдячних семінаристів.
Михайло from Київ додано Травень 21, 2019:
Доброго Здоров'я Володимир Іванович. До Вас на семінар, я потрапив після розповіді про нього мого товариша, який побував на ньому раніше. В його розповіді було стільки емоцій, а в очах енергії, що я і сам вирішив оздоровитися. Мої проблеми , були пов'язані більш з нашим буденним життям, дуже часто буває так, що опускаються руки, і в голову вже не надходять нові ідеї, а повсякденні проблеми і якісь періодичні захворювання, дуже заважають жити і розвиватися далі. Незважаючи на мій ще достатньо молодий вік, 35 років, я був у розпачі. Після трьох денного семінару, я отримав стільки корисної інформації, що я ще місяць намагався все це "переварити". Коли ж вся інформація впиталася в мій мозок, я зрозумів, що спец рівень я пройду обов'язково. І от, я вже на спец рівні. Що я можу сказати... Так дійсно ваші методи допомоги і впливу на людей ефективні, чому? Тому, що, я почав зовсім по іншому сприймати цей навколишній світ, я почав більше відпочивати від роботи, проводити час зі своїми близькими, любити себе. Що це мені дало? Та, як виявилося, все те чого я прагнув. Я думав, що працюючи понад нормово, я зверну гори, та ні. Як виявилося потрібно слухати себе і свій організм, а він тобі вже сам підкаже як правильно поступити в тому чи іншому питанні. А за для того, щоб організм допомагав, потрібно його правильно живити, фізично емоціонально і духовно. Цього я теж навчився у вас на семінарі. Дякую вам. На жаль, ніхто нам не дає таких знань у буденному житті. Ще я зрозумів, що кожен семінар, це нова, не повторна інформація чи метод, який потрібен нам для нашого здоров'я саме в той час коли ви нам його даєте, і дякую вам за те що ви з нами цим ділетесь і нам допомагаєте. Що я отримав від проходження семінарів? - 100% заряд енергії для організму, я це відчуваю вже 3 -й місяць, так добре я себе не почував вже років 5-10, якщо раніше турбували і проблеми з тиском, і головні болі, я вже не говорю про щось більше, то зараз відчуття, на років 15. - мозкова активність збільшилася в рази, раніше на прийняття важливих рішень та обмірковування ідей, витрачалося набагато більше часу. - методи терапії та підтримки організму якими ви ділитися працюють, я вже не одноразово перевіряв їх на собі. Я впевнений, що, й надалі будуть проводитися такі семінари, а я буду намагатися їх відвідувати. Адже такої допомоги, підтримки, і цінної інформації нам не дадуть ні де.... Дякую вам! І до зустрічі...
Николай from Великая Новоселовка додано Травень 20, 2019:
Доброго здоровья, Владимир Иванович. Я искренне благодарен за семинар, который состоялся в апреле месяце, получил много полезной информации, даже можно сказать жизненно важной, благодаря вашим семинарам- я живу. После них, я себя чувствую бодро и хочется жить. Спасибо Вам за все !
Іра from Київ додано Квітень 8, 2019:
Доброго здоров`я, Володимире Івановичу! Я щиро вдячна Вам за семінар, який відбувся у березні. Я досі під враженням, це така нова, дуже важлива і корисна інформація для мене. Тепер на світ дивлюся дещо іншими очима. Після семінару я відчуваю себе набагато краще, зникли страхи та нав’язливі думки, відчуваю спокій всередині. Дуже дякую Вам, що допомогли мені з проблемою, з якою лікарі не могли допомогти. Бажаю Вам міцного чоловічого здоров`я, довгих років життя, щастя і радості!!!
Альона from Київ додано Березень 7, 2019:
Шановний Володимир Іванович, я вам вдячна від щирого серця!!! Вдячність мою важко висловити словами... це іде з душі! Ви дуже багато зробили для мене, моєї родини. Ви навчили мене не здаватися, іти уперед до кінця!!! Я завжди відчуваю вашу підтримку, у важких ситуаціях ваші знання, поради допомагають бути зібраною, не схибити. Поважати людей, допомагати людям. Ділитися теплом і радістю ту яку ми отримали на семінарі!!! Семінар у лютому 2019 року був дуже душевний, можна сказати сімейний, затишний, веселий!!!! Я так широ і відкрито не сміялася дуже давно ))))) Всі приїхали зі своїми проблемами, балячками,, негараздами. Але ж за 3 дні ми стали як рідні!!!! Підтримували один одного, шуткували... Ви нам дали дуже багато цінною інформацї для життя!!!! Шуткували разом з нами, раділи. Ви дуже багато зробили для нас!!!! Востановили здоров'я, почистили душу і наповнили добром та радістю))) Володимир Іванович, я дуже вам вдячна за допомогу та підтримку в моїй важкій ситуації!!! Я знаю, та ні, я тільки можу уявити, скільки сил та свого здоров'я ви витратили, щоб допомогти мені!!! Лікарі були дуже здивовані... Від щирого серця велика Вам подяка та низький уклін!!! Бажаю вам чоловічого здоров'я, радості, наснаги, віри у людей, сил на Вашому нелегкому шляху!!!! Альона
Семінаристка from Харків додано Березень 7, 2019:
І знову семінар. І знову треба себе подалати. І знову складно і легко одночасно. І знову радість перемоги! Вкотре семінарські лекції, і в який раз стільки нового в, здавалося би, лекціях, зачитаних до дірок. І, як завжди, нові лекції, нова інформація - велике спасибі! Дякую всій групі за те, що змогли! Змогли приїхати, змогли стати групою, змогли працювати, могли відпочивати, змогли подолати, змогли приймати, змогли віддавати. Спасибі людині, яка вперше приіхала на семінар - так приємно ділитися інформацією з людиною, яка цікавиться, яка готова працювати і йти далі. Спасибі Володимир Іванович за те, що не дивлячись ні на що, Ви продовжуєте бути з нами, працювати з нами, направляти нас, давати нам потрібні поради, а іноді, і «вставляти пістона» в потрібні місця. Доброго Вам здоров‘я!
Віра from Черкаси додано Березень 5, 2019:
Дякую за семінар ,який проходив у лютому.Баґато чоґо дізналася нового..Почуваю себе краще.Володимиру Івановичу дуже дякую за науку.,бажаю йому доброго чоловічого здоров'я.
*Оля Полякова додано Лютий 23, 2019:
Благодарю за принятие! За принятие в семью! Да, я приезжаю в семью, каждый раз с новыми семинаристами Долгое время не прилетала после Болгарии, но после декабрьского семинара я повернулась до сЭбЭ. В том темном туннеле Вы подсветили мне мой путь! Благодарю за вашу преданность своей миссии по спасению ДУШ! Это очень важно!!!!! Для меня очень важно!!!! Здоровья крепкого Вам!!!!
Юрій from Київ додано Лютий 22, 2019:
Володимир Іванович, дуже вдчячний Вам за бездоганний семінар. Я отримав дрогоцінну інформацію і неймовірні відчуття. Ви робите добру і щиру справу на цій планеті. Доброго Вам Чоловічого Здоров`я!!!
Танюша from Київ додано Лютий 18, 2019:
Доброго здоров'я усім усім усім! Дякую за семінар Володимир Іванович! Бажаємо Вам здоров'я та наснаги! Гарно попрацювали! Як завжди на висоті своєї справи! Цінуємо Вашу працю! Дуже мрію про дитячий семінар! Дітям важко зараз! !!! Дякую за все!!!
Оля додано Лютий 5, 2019:
Доброго здоров’я, Володимир Іванович! Хочу подякувати, Вам, за семінар! Це було щось неймовірне! Досі під великим враженням - від самого семінару, від всіх учасників та від своїх здібностей (багато чого мені вдалося)! Ще раз, дякую!
Валентина from Луганск додано Лютий 4, 2019:
Тезка, это я к тебе Валя обращаюсь! Сколько грязи будешь лить на Владимира Ивановича! Сколько людей он спас, а ты!!!!! Хочешь , чтобы Иванович уехал из страны?! Сама знаешь сколько раз ему предлагали выехать на очень выгодных условиях, сколько раз переманивали!!!! А Владимир Иванович не согласился!!! И остался свою страну защищать! Ты была Хранительницей очага для нас- а теперь стала торговой, которая ради Золотого Тельца продала душу! Как можно плевать в колодец?!? Как тебе не стыдно старой женщине такое жлобство проплачивать, вряд-ли кто-то найдется другой!!! Чтоб такое придумать! Знаешь, что расплата высокая!!! Но пусть эту чашу ты до дна выпьешь здесь на Земле! Так за добро отвечать злом! Не зря монахи с Тибета предупреждали Ивановича, что у тебя черная душонка! Он говорил, что ты всегда давала ему стимул!!! Что ввязался в борьбу за омоложение организма твоего - твой сын младший Вова- твой спаситель по сути!!! А ты- посорила ребенка с отцом!!! Как так только твой ум , и есть ли он у тебя!! Додумался!!!Ну что ж - чужая душа потёмки. Но судя по твоим делишками и мелким детским капостям и обсырачкам, к которым только слабаки прибегают!!!!- твоя душа в черноте захлебнулась!!! А что нам делать, многие как за последнюю ниточку держаться!! Те немногие встречи с Владимиром Ивановичем !!! Ты хочешь и этого лишить!!! Дулю тебе Валька!что ещё сказать! Ты же только так понимаешь!!! С уважением к Владимиру Ивановичу за все, что он делает!!! С вразумением к тебе Валентина! Взять бы снять штаны, которые ты так любишь да снять их привселюдно , да всыпать розгов тебе хорошенько с любовью , так, чтобы стыдно и больно по настоящему тебе было! Да будет так! Благодарные семинаристы!!!