Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 3.234.252.109.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
277 entries.
Оля додано Лютий 5, 2019:
Доброго здоров’я, Володимир Іванович! Хочу подякувати, Вам, за семінар! Це було щось неймовірне! Досі під великим враженням - від самого семінару, від всіх учасників та від своїх здібностей (багато чого мені вдалося)! Ще раз, дякую!
Валентина from Луганск додано Лютий 4, 2019:
Тезка, это я к тебе Валя обращаюсь! Сколько грязи будешь лить на Владимира Ивановича! Сколько людей он спас, а ты!!!!! Хочешь , чтобы Иванович уехал из страны?! Сама знаешь сколько раз ему предлагали выехать на очень выгодных условиях, сколько раз переманивали!!!! А Владимир Иванович не согласился!!! И остался свою страну защищать! Ты была Хранительницей очага для нас- а теперь стала торговой, которая ради Золотого Тельца продала душу! Как можно плевать в колодец?!? Как тебе не стыдно старой женщине такое жлобство проплачивать, вряд-ли кто-то найдется другой!!! Чтоб такое придумать! Знаешь, что расплата высокая!!! Но пусть эту чашу ты до дна выпьешь здесь на Земле! Так за добро отвечать злом! Не зря монахи с Тибета предупреждали Ивановича, что у тебя черная душонка! Он говорил, что ты всегда давала ему стимул!!! Что ввязался в борьбу за омоложение организма твоего - твой сын младший Вова- твой спаситель по сути!!! А ты- посорила ребенка с отцом!!! Как так только твой ум , и есть ли он у тебя!! Додумался!!!Ну что ж - чужая душа потёмки. Но судя по твоим делишками и мелким детским капостям и обсырачкам, к которым только слабаки прибегают!!!!- твоя душа в черноте захлебнулась!!! А что нам делать, многие как за последнюю ниточку держаться!! Те немногие встречи с Владимиром Ивановичем !!! Ты хочешь и этого лишить!!! Дулю тебе Валька!что ещё сказать! Ты же только так понимаешь!!! С уважением к Владимиру Ивановичу за все, что он делает!!! С вразумением к тебе Валентина! Взять бы снять штаны, которые ты так любишь да снять их привселюдно , да всыпать розгов тебе хорошенько с любовью , так, чтобы стыдно и больно по настоящему тебе было! Да будет так! Благодарные семинаристы!!!
Алексей from Киев додано Січень 15, 2019:
Владимир Иванович, доброго здоровья! Искренне благодарен Вам за все то, что испытал в ходе последнего спец.семинара, за людей, которые Вас окружают, за доброту и порядочность. За все то, что за деньги не купишь!!! Ваши знания - это "скарб нацii". Желаю долголетия и благодарных семинаристов. А тех, кто вам завидует - Бог рассудит, они сами себя уничтожат. С юбилеем Вас, Владимир Иванович, до новых встреч, огромное Вам спасибо!!!
Антонс from Рига додано Січень 11, 2019:
Дякую за Семинарчик! Хочу ещё! Сын тоже хочет ещё 🙂 говорит надо продолжать бороться с тем длинным дядькой (Михалыч, доброго здоровья!)
Маша from Київ додано Січень 11, 2019:
Шановний Володимире Івановичу! дякую щиро Вам за семінар — за оздоровлення, життєво необхідну інформацію, вашу турботу та допомогу! Бажаю Вам міцного чоловічого здоров'я, натхнення, радості, родинного тепла та сил!!!
Маруся from Львів додано Січень 2, 2019:
Любий Батько! Щиро вітаю із нещодавнім Днем народження та Новим роком!!! Чоловічого вам здоров"ячка міцного, поваги, розуміння, достатку, тепла і посмішок поруч, щоб Рідна Земля підтримувала і посилювала, щоб люди цінували і берегли і - щасливих, здорових, радісних років життя!!!!!!
Юля from Донецьк додано Грудень 31, 2018:
Шановний наш Володимир Іванович! Вітаю Вас з Днем Народження! Вітаю з Новим роком! Здоров'я Вам і терпіння, бо розумію як непросто з нами працювати, скільки треба розуміння і любові, щоб боротися за людей навіть тоді, коли вони самі за себе не борються через лінь або через втрату надії! Подяка Вам за вашу щирість, за правду, за підтримку, за кращі зміни в кожному, хто звертається до вас. Бажаю в наступному році здоров'я, невичерпного джерела сил та натхнення, легких звершень ваших бажань. Дякую!
Довгополий Євгеній from Київ додано Грудень 30, 2018:
Доброго здоров‘я, Володимире Івановичу!!! Щиро вітаю, Вас, з Днем Народження, та бажаю міцного здоров‘я та злагоди!!! Хочу щиро побажати завзяття та енергії яка через Вас, іде до усіх. Хоч мені не вдалось потрапити на семінар цього тиждня, проте дуже хочеться сказати слова щирої вдячності та поваги до тієї справи, якій Ви присвятили своє життя, та засвідчити, як мало я зробив із тих знань, якими наділяєте нас і це засмучує. Бажаю собі і усім увійти у справжню практику цих знань. Ще раз - Здоров‘я та Щасття!!!
Юрiй from Харкiв додано Грудень 30, 2018:
Шановний Володимире Iвановичу! Родина Лук"яненко вiтає Вас з юбiлеєм i бажає мiцного чоловiчого здоров"я,безмежного щастя, яскравих емоцій, від життя тільки позитив, а все лихе нехай оминає Вас стороною. Нехай Господь оберігає Вас від негараздів, а Матінка Божа буде твоєю помічницею в усіх справах. З великою вдячнiстю за все, що Ви зробили для нашої родини!
Федор from Херсон додано Грудень 18, 2018:
Владимир Иванович, хочу вас поддержать в нелегком и неблагодарном деле - восстановлении справедливости! Удивляюсь людям - как можно в глаза улыбаться, а внутри вынашивать подлый план отжатия Центра, а потом еще обливать грязью человека, который тебя и твоих детей много лет содержал, как сыр в масле катались, отказа ни в чем не знали. За сколько свою душу продали?! Противно, что сына втянули в разборки и как марионеткой им крутите. Владимир Иванович, хочется чтобы ваша радость - ваш сын Володя все-таки общался с вами и понял, что обстоятельства в жизни будут разные и не всегда приятные, иногда так прижмет, что думаешь не выживешь. И такой отец как вы сможет помочь - и советом и делом! Так что вы, Иванович, держитесь! А мы с вами! Здоровья, здоровья, здоровья!
Тетяна from Івано-Франківськ додано Грудень 18, 2018:
Шановний Володимир Іванович! Радісно чути, що планується СПЕЦРІВЕНЬ! Я попала к вам на семінари через тяжки сімейні обставини ще 5 років тому, пройшла всі режими, подолала страхи і змогла зберегти родину і здоров'я своїх рідних. Шкода, що ваша родина, про яку ви піклувалися багато років, ваша жінка, ваші сини відвернулися від вас. Сумно, що в людей відібрали Центр, в який я і інші семінаристи приїзжали за одужанням від хвороб тіла , Духа та Душі. Це звичайно великий біль, коли діти не мають бажання контактувати з рідним батьком, не мають до нього поваги та подяки. Це обурює, бо родина - це фундамент життя будь-якої людини, це джерело любові, енергії, сил та радості. Вірю в Вас, Володимир Іванович! Бажаю здоров'я і натхнення!
Євгеній Довгополий from Київ додано Грудень 18, 2018:
Тільки учора бачився із декільклма семінарістами. Знаєте, дуже глибокий слід залишила історія кожного, хто був на семінарах Володимира Івановича! Це надзвичайно потужно та говорило саме за себе!!!! Велика вдячність, Вам - Володимере Івановичу за ту РОБОТУ, яку Ви, проводите. Віддаєте кожному із нас частку своєї просто надвеликої Душі. Кому пощастило і ще пощастить бути доторкнутим Вашою любов"ю та щирим бажанням розкрити велич Людини - відчує на собі реальну справжність, а не "книжкову" чи "переказану кимось про когось" магію саме такого Життя, про яке мріють усі, але наважуються жити одиниці. І це не казка чи щось далеке та нереальне, а саме тут і зараз у Козині, Київської області. Щиро дякую, Вам!!!
Світлана from Харків додано Листопад 14, 2018:
Доброго здоров'я! Останні раз на семінарі була 3 роки тому. І ось знову виникла потреба відвідати його, а центра як такого вже не існує... це просто жах. Валентина Дмитрівна, благаю, поверніть центр Володимиру Івановичу, будьте людиною! Давайте жити в любові, хоч і окремо, спільне минуле і діти вас обєднують. Одумайтесь!! Вперше як почула про семінар, я знала, що потраплю на нього, так і сталося і не було жодного дня щоб я шкодувала. Володимир Іванович дякую за Вашу справу. Здоровя Вам і до зустрічі!
Анатолій from Київ додано Листопад 7, 2018:
Геть свої брудні руки від центру, від Івановича і від семінаристів!!! Залиште вже цю Людину у спокої, віддайте людям їх добро, що ви нахабно загребли! Нема вам спокою, що не все відкусили??? Воно ж вам на добро не піде, навіщо це? Іванович, здоров'я вам, з вами багато людей, ми вас підтримуємо. А карма своє діло зробить, тільки їм вже ніхто і ніщо не допоможе!
Татьяна from Киев додано Листопад 6, 2018:
Владимир Иванович, огромное вам спасибо за семинар в ноябре - за очень нужную и своевременную информацию по профилактике болезней, за направление для жизни и здоровья, за то что помогаете преодолевать свои страхи и идти вперед, помогать себе и близким. Очень надеюсь что ситуация с Центром решится и люди смогут приезжать туда как и прежде за помощью. Очень жаль, что ваша бывшая жена так непорядочно себя ведет и так неблагодарно и подло поступает по отношению к вам. Здоровья вам, Владимир Иванович, большая благодарность за ваш труд.
Еля from Донецьк додано Листопад 4, 2018:
Доброго здоров"я Володимир Iванович!Я дуже вдячна,що пiзнайомилася з вами,Людиною,який допомiг менi у здоров"i,бо здоров"е,це важна частина людського життi. Особисто не знайома з Валентиною Дмитрiвною,але е вчинки,яки кажуть сами за себе.... Я прошу вас,Валентина,повернути Центр,,Людина та його можливiсти,,Володимиру Iвановичу. Особисто вiн потрибен усiм людям хто бажае надiю на щастя,здоров"я у нашому нелегком життi. Здоров"я Вам,Любовi Вам Володимир Iванович! З вiрою у все найкраще! З вiрою на перемогу!
Олег Иванович from Днепр додано Жовтень 21, 2018:
Самое дорогое и бесценное, что может быть у человека, это его дети. Человек бессмертен через детей. Вложенная душа, посеянные зерна человеколюбия, умение творить добро и дарить радость окружающим - вот что хочет воспитать в своих потомках каждый Козак и христианин. Поздравляем Владимира Ивановича с Днём рождения его сыночка Володю. Прекрасного молодого человека, с которого брали пример семинаристы и их дети. Его старания не подвести знаменитого отца придавали сил и уверенности другим выполнять режимы и задания. На примере и теле своего сына Володи, Владимир Иванович демонстрировал окружающим свой талант и возможности человеческого тела и психики. Володя, с Днём рождения! Будь счастлив, любим, здоров, успешен везде и во всем!
Оксана from Новая Каховка додано Жовтень 15, 2018:
Шановний Владимир Іванович витаю вас з Днем Украинского Козачества! мицного мужского здоров'я. любові. мира. щастя.успихив Владимир Іванович я щиро дякую вам за все що ви робите для мене дпя нашой нациї для усих людей за все дякую що ви є такий! Владимир Іванович ви и ваши семенари дуже усим нам потрибни бажаю вам багато рокив щоб ви проводили свої семенари най лучими побажанями Оксана
Леся from Харьков додано Жовтень 14, 2018:
Доброго здоровья Всем! Была на семинаре в октябре. Хочу поблагодарить Владимира Ивановича, что он находит силы на проведение семинаров. Хочется поддержать его! И обратиться к Валентине Дмитриевне, что бы вернула центр для проведения семинаров. Нам нужны полноценные семинары, нам нужна информация которую мы получаем здесь. Нужна его помощь и поддержка. Отдайте центр людям для работы! Находясь на семинаре все больше задумываешься о семье и понимаешь как важна семейная поддержка: родителей, детей, внуков и родственников. Давайте поддерживать друг друга: отец-сын, мать-отец, мать-дочь, дочь-отец, отец-дочь. Уважайте друг друга, цените то, что у Вас есть. Живите здесь и сейчас - не упускайте важных моментов в жизни: Простить, понять, уважать, ценить, попросить прощения. Здоровья Вам, счастья, любви! Владимир Иванович, поздравляю с Днем Украинского Казачества! Мужского здоровья Вам!
Валера from Киев додано Жовтень 13, 2018:
В первую очередь хочу сказать "ДЯКУЮ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ" за то, что проводите такие семинары, где люди могут восстановить свое здоровье, получить актуальную информацию и научиться относиться друг к другу с добротой и уважением. В первый раз я попал на семинар 10 лет назад, в 2008 году и был очень удивлен тому количеству информации и упражнений (режимов), которые я получил за неполные 10 дней. Приезжал я с проблемой со зрением и к концу семинара я уже видел гараздо лучше, а на следующем семинаре восстановил его полностью. Не говоря уже о том, сколько позитивных эмоций и уверенности в своих силах я за это время получил. Владимир Иванович, вы нужны людям, так же, как и Ваши семинары! Пожалуйста, продолжайте их проводить и нести в этот мир добро и здоровье!