Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 35.172.217.40.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
249 entries.
Ірина from Харків додано Червень 25, 2018:
Валентина Дмитрівна! Як же Ви з "рідної матері" нашої так бистро перетворилися на таку ліцемерку?! Ви же нас запрошували до семінарів, обіцяли допомогу! А тепер що?! Семінаристи не мають дома! Центр з душою, з теплом до людей будував Володимир Іванович та семінаристи. А Ви нахально захапали те, що Вам не належить за законами Всесвіту! Поверніть центр! Яким боком він до Вас? Поверніть людині, яка стільки робить для людей, не дивлячись на своі проблеми! Поверніть Центр Володимиру Івановичу та семінаристам! Шановний Володимир Іванович! Вам низький поклон за безцінні семінари з відновлення здоров'я людей. З такими труднощами Ви сьогодні знову проводити семінари для нас. Ви змушені проводити семінари в інших приміщеннях за ради нас. А за яким моральним правом, Валентина Дмитрівна, ви занімаєте Центр, який спеціально обладнаний для семінарів? Ви зі своїм хахалем обезкровили таку масу людей, що потребують допомоги Володимира Івановича! Поверніть Центр!!!
Сергій from Черкаси додано Червень 21, 2018:
Доброго здоров'я! Я виріс в оточенні, де "моя хата скраю", і можу сказати , що так жити можна, та чи потрібно. Різницю я відчув саме відвідавши семінар, коли у важку хвилину, мене підтримали семінарсти. Друзі, я вам вдячний! Особливу подяку хочу висловити Володимиру Івановичу, те куди Ви мене спямовуєте безцінне. В свою чергу не можу бути байдужим до ваших проблем. Справедливість переможе, беззаперечно. Валентина Дмитрівна, геть з центру! Хочу ще звернутися до сина Володі: "батько це святе", тим паче такий як у тебе, завжди підтримає і допоможе. Подзвони йому, коли прочитаєш це! Здоров'я Вам Люди і до зустрічі в Центрі!!!
Лариса from Херсон додано Червень 20, 2018:
Доброго здоров'я! Досить підривати здоров'я Володимира Івановича! Поверніть людям центр! Володимир Іванович ми з вами!
Євгеній Довгополий from Київ додано Червень 20, 2018:
Доброго здоров•я, усім!!! Людина є істота соціальна, тому напевно, і більшість життя нашого проходить у постійному контакті. Якість цього контакту і визначає власне почуття щасливого чи ні життя. Для того щоб розуміти та вдчувати справжнітсь своїх відчутттів, а не хибу - надзвичайно важливо мати змогу "бачити себе зі сторони", що і надає унікальна можливість спілкування та проживання частки свого життя із такою Людиною, як Володимир Іванович! Нам в більшості, щось потрібно от інших людей, при цьому забуваємо, що ми несемо їм, чим віддячуємо, а тому коли стикаєшься із цією ситуацією - дуже мати живий досвід свого власного переживання. Саме це і створює у своєму спілкуванні з нами Володимир Іванович! І бажаю щиро великого натхнення та наснаги в його служінні людям, яке є надзвичайно необхідним та, впевнений, корисним для свого та багатьох семінаристів життя! Людина є тим що у неї є проявленим на Світ як Людини, все інше минає та облуплюється. Бажаю міцного здоров•я та неперевершенного почуття гумору та любові, які завжди притягують та надають життєвої сили!!! З повагою.
Сережа from Одесса додано Червень 19, 2018:
Чувствую огромную благодарность к Владимиру Ивановичу, за создание и реализацию такого уникальнейшего проекта, знакомство с которым началось для меня в 2009 году. Это стало началом моего личностного продвижения. Сейчас даже одно взятие в руки семинарского конспекта меняет состояние и настроение. Еще чувствую благодарность и теплоту к тем людям , которые помогали в организации и проведении семинаров. Они все были разные, но видно было , что они очень стараются. Ну и конечно же незабываемы недели семинарского общения с людьми разных возрастов, разных интересов, разных социальных групп и национальностей. Это удивительное чувство и состояние, когда осознаешь, что на уровне душ мы все очень похожи. Думаю и помню о всех вас. Желаю всем нам наполнять свою жизнь, свои отношения, пространство вокруг нас любовью. Как и учили нас на семинарах.
Горелик Виктор додано Червень 18, 2018:
Сегодня узнал, что Владимира Ивновича опять колупают за этой идеей, что он причастен к тому, что в Центре что-то загорелось. Человек своё подорванное здоровье поправляет, другим помогает, а ему палки в колёса и дергают...
Юля from Одесса додано Червень 17, 2018:
Вірю в те, що у кожної людини є свої задачі в житті. Так само і у Семінарського Центру є задачі - те, для чого він будувався - щоб проводити семінари, щоб нести знання людям, допомагати собі і один одному, щоб підтримувати своє здоров'я. Не є правильним, що Центр порожній, коли стільки людей мають бажання приїхати на семінар саме в Центр, в цю особливу атмосферу. Дайте змогу людям проходити семінари в Центрі, віддайте те, що їм належить.
Володя from Киев додано Червень 17, 2018:
Уважаемые семинаристы! Есть ошибочное мнение,что отзывы пишут несколько человек. Разочаруйте их и подержите Ивановича!!!
Євгеній Довгополий from Київ додано Червень 12, 2018:
Доброго здоров•я, Володимире Івановичу! Бажаю, Вам міцного здоров•я та сил і натхнення у цей час. І вірю, що все буде подолано, а життя все розставить на свої місця! З повагою та щирою вірою!
Іван from Одеса додано Червень 12, 2018:
Повністю підтримую!!!! Геть з центру!!! Володя Г додано Червень 10, 2018: Семинаристы, есть где-то группа ваша на фэйсбуке или телеграме? Сколько этот цирк терпеть? Надо ужа требовать отдать людям людское, а не писать сюда разговоры про чемть и совесть. Геть из НАШЕГО ДОМА к себе обратно в Каховку со своим новым любовником, а центр оставь Семинаристам, которые его и построили, а ты там жила в жилой половине и возместала, что это «твоё». НАШ ДОМ ОТДАВАЙ ОБРАТНО! Напишите мне на мейл, как с кем связаться, это же дело НАШЕ, это не бизнес, где сами разберутбся, Иванович наши косяки выгребал десятилетиями, а тут его из нашего центра выгнали, а мы опять от него чуда ждём.
Алла from Київ додано Червень 11, 2018:
Люди-коні, коні-люди... Народжуєшся, ростеш, вчишся, працюєш, відпочиваєш, довіряєш, обєднуєшся, сім'я, живеш, надієшся... ...мало, не так, мало, хочу більше... немає. ...кину, заберу, повинен, недопущу... Літо, сонце, поле, трава, жук, навозний жук, звук: "гімн здоров'я", полководець, дружина... був жук і нема жука. У кого правда, той і сильніший. Люди ідуть за Володимиром Івоновичем!
Семинарист додано Червень 11, 2018:
Любовник, обращаюсь к тебе. Как тебе-то живётся в этом разладе? Зачем тебе всё это? У тебя же уже была жена... зачем нарушать жизнь других семей. Подумай, что дети о тебе думают? Соседи? Друзья и знакомые? Владимир Иванович известная личность - это все обсуждают. Есть же простое и достойное решение!
Володя Г додано Червень 10, 2018:
Семинаристы, есть где-то группа ваша на фэйсбуке или телеграме? Сколько этот цирк терпеть? Надо ужа требовать отдать людям людское, а не писать сюда разговоры про чемть и совесть. Геть из НАШЕГО ДОМА к себе обратно в Каховку со своим новым любовником, а центр оставь Семинаристам, которые его и построили, а ты там жила в жилой половине и возместала, что это «твоё». НАШ ДОМ ОТДАВАЙ ОБРАТНО! Напишите мне на мейл, как с кем связаться, это же дело НАШЕ, это не бизнес, где сами разберутбся, Иванович наши косяки выгребал десятилетиями, а тут его из нашего центра выгнали, а мы опять от него чуда ждём.
Марина from Херсон додано Червень 7, 2018:
Дорогой Владимир Иванович! Вся эта ситуация угнетает как никогда! Валентина включи мозги! Ты варишь эту кашу ,а есть ее твоим детям! Хватит настраивать Вовку против отца! Хватит творить этот безпредел! Оставь это дешёвый цирк для своего любовника! Оставь в покое семью семинаристов и Владимира Ивановича! Верни все ,что не твоё ! Владимир Иванович мы с вами, держитесь!
Георгий Измайлов додано Червень 6, 2018:
Просили написать, что думаю обо всём этом. Я из старых семинаристов, кто в Козинском Центре краны в туалетах прикручивал и материалы закупал. Мы там занимались, оздаравливали себя и свои семьи под руководством Владимира Ивановича. Теперь какие-то семейные дрязги, суды, дарственные на Центр данные после выхода наркоза. По мужски я понимаю Владимира Ивановича, если женьщина чудит - лучше на мороз из дому. Но Центр строился массой людей, для других людей и теперь там просто жить с любовником, предыдущим мужчиной... это абсурд.
Тарас from Лубни додано Червень 6, 2018:
Доброго здоров'я, люди добрі. Від любові до ненависті один крок, а може тієї любові ніколи і не було, а був тільки холодний хід збагатитися за чужий рахунок. Людина завжди раніше чи пізніше покаже своє істинне обличчя, як це і сталося. Не легке випробування випало Володимиру Івановичу, захищати свою честь, своє ім'я і свій дім. І добре, що люди, які в свій час довірили своє життя Вам, переконалися у вашій чесності і справедливості, ідуть за Вами підтримують словом і ділом. Всих благ Вам Володимир Іванович, і людям, які Вас підтримують!!!
Євгеній from Київ додано Червень 6, 2018:
Доброго здороья, всем!!!! Очень приятно, что большинство семинаристов активизировалось. Замечательно ощущать всю гамму чувтсв и всколыхнуть всю информацию, которую получил на семинарах Владимира Ивановича - четко осознавая, что в большинстве своём осталась она - как информация, а не знание - как перешедшая через личный опыт информация. Возможно, по-этому так ен комфортно, но живо переживается вся ситуация вокруг Центра. Для себя отмечаю, что важно осознавать - нельзя "оторваться" от социума или "большого среднего" - в нем нужно жить и иметь свою позицию, как раз осознавая что такое "мир в котором я живу". Главное в этом попытаться найти своё место и своею жизнью, как произведением - "разговаривать" с миром. Об этом практически всегда говорит Владимир Иванович, и важно слышать, а не слушать. Производя "оценочные" мысли о другом, очень важно увидеть себя и - остановиться. Т.к. правы все, кто пишет - и это нормально, но важно понять все-таки то место - откуда "судим". Очень важно попытаться поссмотреть на происходящее с той стороны - откуда мы пришли сюда и куда пришли (это Центр и Владимир Иванович), если есть желание делится этим опытом и получать дальше что-то важное для себя, то нужно это делать чисто, честно и с ответственностью за наши мысли и действия. Желаю Центру и Владимиру Ивановичу здоровья и жизнерадостности, которой всегда мы получали в избытке и искренности!!!
Вікторія from Дніпро додано Червень 4, 2018:
Дорогий наш Володимире Івановичу! Тримайтесь! Правда на вашій стороні! Ми знаємо, що ви ніколи нічого поганого не робили людям і ніколи не зробите, навпаки, ви з тих важливих Людей на планеті і в нашій Країні, яки допомагають іншим, які лікують, які кажуть вірні слова, підтримують, переживають за Україну та її майбутнє, допомагають добру ставати сильнішим. Ми вам дуже вдячні за вашу справу і вдячні долі, що ви наш сучасник і наш Вчитель. Нам дуже соромно за дії вашої колишньої дружини Валентини Дмитрівни, яка має знати, що справа Володимира Івановича і центр - набагато сильніші за неї та її жадібні і брехливі плани. Усьому стає межа, будь якій ненажерливості та брехні.
Лера from Киев додано Червень 3, 2018:
Валентина Валентина, что ж ты творишь?! Совсем жить скучно стало или как? Предательство от близких людей всегда самое больное, так ты мало того ,что нож в спину так ещё и прокрутить его решила?! Угомонись! Хватит трогать Владимира Ивановича! Сколько можно? Совсем ни стыда ни совести! Отжада все ,что даже на каплю не твоё и продолжаешь! Не забывай сосуд кармы не бездонный! Верни все,что по праву не твоё! Владимир Иванович мы с Вами! Держитесь, после чёрной полосы всегда идёт белая!
Вікторія from Миколаїв додано Травень 31, 2018:
Доброго здоров'ячка усім усім усім!!! Прочитала в газеті "Нація та держава" за березень 2018 року статтю про Володимира Івановича і те, що накоїла його колишня дружина Валентина Дмитрівна! Нашого Вчителя - на мороз без теплих речей, ще й позбавила сина батька! Забрала центр у людей, який будувався для людей за їхні кошти. Не цьому нас навчали в центрі, Валентина Дмитрівна! Схаменіться, поки ще це можливо! Поверніть центр людям! А сина Володю - батькові! Припиніть строїти козні і вимотувати душу з нашого вчителя Володимира Івановича! Я дуже вдячна Володимиру Івановичу і усім, хто проходив зі мною семінари і допоміг мені відновити здоров'я!!! Доброго здоров'я жінкам жіночого, а чловікам - чоловічого!!!