Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 3.234.252.109.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
277 entries.
Юля from Київ додано Жовтень 12, 2018:
Володимир Іванович, я Вам дякую за все, що Ви робите, дякую за підтримку, за розуміння!!! Дякую, що завжди вислухаєте! Дякую за Вашу допомогу!!! Мені дуже подобається бути у Вас! Я все ще надіюсь і вірю, що нам повернуть центр! Адже він наледить саме Володимиру Івановичу і був збудований для семінаристів. Прошу, Валентино, поверніть центр Володимиру Іваноіичу!!! Володимир Іванович бажаю Вам міцного чоловічого здоров'я, щастя, удачі!
Аня from Київ додано Жовтень 11, 2018:
Володимире Івановичу, дякуємо, що Ви є! Щиро дякую Всесвіту, що існує Ваш семінар. Доброго Вам здоров'я, довгих літ! Ви допомогли тисячам людей і мені, і моїй мамі, і брату, і бабусі! Дуже сподіваюсь, що Валентина, яка підступним шляхом відібрала у Вас центр та настроїла Вашого сина проти Батька, згадає, що таке совість і поверне Вам місце, де Ви повертали роками людей до життя! Щиро Вас любимо і бажаємо, щоб справедливість восторжествувала!
Олег from Харків додано Жовтень 9, 2018:
Дуже вдячний Володимиру Івановичу за семінар, за науку, яку я отримав, за дні на семінарі, які змінили мене і моє ставлення до життя. Бажаю Вам, Володимир Іванович, здоров'я, щоб семінари ще довго проводились, вони так важливі для кожного. Нехай всі життеві негаразди омінають Вас, щоб зловмисники повернули центр і щоб правда була на Вашій стороні. Таку людину як Володимир Іванович треба цінувати і берегти.
Галина from м.БілаЦeрква додано Жовтень 4, 2018:
Шановний цілитeлю, Володимир Іванович!Низeнько вклоняюсь та щиро дякую Вам за сцілeння мого сина Андрійка,за науку,поради,тeпло Вашоі душі, подарунок,який Андрійко цінує та бeрeжe,мов зіницю ока!Ви подарували можливість синові повeрнутися в дитинство бeз виснажливих болeй,поганого самопочуття,пригнічeного настрою.Щирe Вам,Володимeрe Івановичу матeринськe ДЯКУЮ,та низький вклін!Здоров,я, довгих років життя у радості та любові!
Саша from Луганск додано Вересень 30, 2018:
За всю свою жизнь так не переживала, как в этот раз. Страшно, когда твой родной человек попадает в реанимацию и врачи не могут ничего пообещать, говорят: "состояние тяжелое". В такой момент словно весь мир рушиться и охватывает страх, боль от беспомощности. Всего 1 звонок Владимиру Ивановичу и спасение уже рядом, врачи сами удивляются, как такое может быть. Щиро дякую Вам, Володимир Іванович за спасіння мого брата! Це дійсно диво, що Ви для нас робите. Я молюсь за те, щоб і у Вашому житті відбулось маленьке чудо. Нехай Дмитровна віддасть центр і все те, що Вам по праву належить! Щоб люди мали шанс на спасіння і життя. Дякую Вам і бажаю чоловічого здоров'я!
Семинаристка додано Вересень 19, 2018:
Живешь, живешь ты свою жизнь. В ней случается много разных событий. Иногда радостных, иногда грустных, иногда очень печальных. И ты такая думаешь: «ничего, справлюсь, я же сильная, я же умная, я же знаю, я же умею, я же все-таки больше 10 лет в системе семинаров». И тут, после 4-х летнего перерыва ты снова попадаешь на семинар и понимаешь, что ни фига ты не сильная, и ни фига ты не справляешься, понимаешь, что нуждаешься в помощи людей, в помощи Владимира Ивановича. И я думаю, что я далеко не одна такая... К Валентине Дмитриевне, с просьбой (или даже мольбой) вернуть Центр Владимиру Ивановичу и людям я обращалась ранее, я очень надеюсь, что она читает наши отзывы, а главное слышит их. Я не знаю читает ли Володя - сын Ивановича эти отзывы или нет, но мне очень хочется обратиться здесь к нему. Знаешь, Вова, твои Мама и Папа меня научили тому, что несмотря ни на что, мы должны с уважением и благодарностью относиться к своим родителям. В первую очередь мы должны быть благодарны и Отцу и Матери за то, что они подарили нам жизнь. Этому меня учили на семинарах твои родители, этому я учу своих детей. Что бы там не происходило у вас в семье, что бы там тебе не рассказывали - помирись с отцом, повернись к нему лицом, прояви уважение и сострадание. И сделай это как можно скорее, ведь может оказаться поздно... возможно ты сейчас не до конца разбираешься в сложившейся ситуации, но ведь потом действительно может оказаться поздно и ты будешь жалеть, но изменить ничего не уже сможешь. Я знаю одно: за все годы моего существования в системе семинаров я не разу не слышала от твоего отца в твой адрес ни единого плохого слова, наоборот, о тебе говорится все только хорошее, доброе, позитивное, даже сейчас, когда ему очень сложно.
Надія from Київ додано Вересень 17, 2018:
Дякуємо за чудовий семінар. Кожного разу приїжджаєшь з купою проблем, болячок, настрій поганий, а повертаєшся з семінару ніби заново народженний, настрій гарний, веселий, усміхнений, повний сил і натхнення. Радієш просто, що живешь, на семінар - як на свято. Володимир Іванович Холошня талановитий цілитель, ясновидець, як Ванга. Вражає той факт, що від всіх семінаристів безчесно вкрали центр оздоровлення, брутально підробивши документи, а власника Холошню В.І. виставили на вулицю без пояснення причин. Яким чином центр для людей, побудований за людські гроші, десятину, виявився в руках аферистки залишаються під великим питанням??? У залі центру нанесені символи Всесвіту, розроблені Холошнею В.І., що сприяє кращому оздоровленню організма. Семінаристи борються за повернення центру справжньому власнику Холошні В.І. для того, щоб люди для яких цей центр збудовано мали можливість проходити семінари, користуючись великою залою, яка вміщую більше 100 чоловік, сауною, басейном з гідромассажем. У кожного різне буває у житті, за що Валентина Дмитровна забрала батька у свого сина Володимира, яка ж вона мати, невже вона не розуміє, що дитині потрібна мати і обов'язково батько, тоді дитина здорова, впевнена, щаслива у житті! Дякуємо, низький уклін Володимире Івановичу, за те що самовіддано вкладає свою любов, енергію в нас, намагаючись допомогти, спасти нас. Бажаю Підтримки Вам Висших Світлих Сил.
Олена from Луганськ додано Вересень 16, 2018:
Дуже вдячна Володимиру Івановичу за організацію і проведення семінарів, Ви робите велику справу допомогаючи людям відновити здоров'я. Після проходження семінару почуваю себе здоровою, красивою, щасливою. Бажаю Вам здоров'я! Сподіваюсь, що дуже скоро семінари будуть проводитись в стінах Центра, який Ви створили, вклали багато сил, який став місцем Сили для багатьох людей.
Катя from Харьков додано Вересень 13, 2018:
Центр, который создавали люди для людей оказался в руках Дмитриевны. Каким образом эта, базарная торговка надула всех??? Мошенница!!! Только и успевала к Иванычу, который лежал в больнице почти без сознания, привозить нотариусов и подсовывать на подпись документы. Владимир Иванович 20 лет тебя кормил и сына с дочкой твоих содержал, все мало вам было - машины, квартиры, поездки, бизнес, стройка, а все мало!!! Валя, когда же ты уже нажрешься??? Сначала рядом с Иванычем была - и лекции читает и режимы ведет - пока кормушка работала и Иваныч был в силах, а как здоровье его подводить стало - сразу его за забор, как собаку, все имущество себе заблаговременно отписала, подкупив нотариусов и своих ментовских друзей. Живет с любовником в центре, в который люди семьями приезжали за здоровьем и получали его и благодарили. Характер берет свое, не спрячешь Валюха свое гнилое нутро!!! Как была бездарной торговкой, так и осталась!
Ірина from Черкаси додано Вересень 10, 2018:
Доброго здоров'я! Які це важливі слова і як важливо взагалі придавати значення тому, що кажеш, які слова вживаєш, що бажаєш близькій чи сторонній людині. Скажи замість "Привіт" - "Доброго здоров'я", обніми з добром(це ж так просто) і можливо ти запустиш в її тілі оздоровчі процеси. Саме з цих простих істин почався семінар Володимира Івановича про людські надможливості. Для мене особисто було відкриттям і те, що звичайна людина здатна ходити по битому склу, лежати на гвоздях, тримати на собі вагу в два- три рази більшу за себе, лежачи в цей час на двох стільцях з провисшою спиною. Спочатку страшно, потім ти такий гордий за себе, це неймовірне почуття перемоги над своїми страхами , блоками, переживаннями. Не всі режими мені вдалися з першого разу, але це для мене теж інформація для розсуду- чому не вмію розслаблятися, чому закрита від людей, питання самодісціпліни, виходу з зони комфорту та інші інсайти. Дякую за все це Володимиру Івановичу. Дуже корисний та унікальний семінар.
Євгеній Довгополий from Київ додано Серпень 13, 2018:
Доброго здоров⎖я, Володимире Івановичу! Чомусь прийнято (при наймі у моєму полі зору) що якщо писати про людину, то критикувати вірніше, ніж хвалити чи дякувати. Тому буду лити в "кувшин" доброго)))!!!! Тому що, кожного разу, коли згадуєшь, Вас, завжди виникає посмішка та радість і тепло на серці. Можливо, і не все скаладаю до купи так як мріяв. Та, Ви надихаєте - не опускати руки та тримати голову принаймі на рівні лініі горизонту, а не під ногами. Щиро бажаю, Вам, міцного здоров⎖я та гарного настрою, нехай усі "негаразди" минають та буде мир і спокій у Вашому, серці!!!
Гена from Рівне додано Серпень 6, 2018:
Доброго здоров'я! Живеш, плануєш,стараєшся для сім'ї, ні прощо не здогадуєшся. А тобі раз і *рожки* наставили і кажуть що ти ніхто і віддавай все. А ти і ладен був би віддати, та воно не твоє, не тільки твоє. Центр будувався семінаристами під керуванням Володимира Івановича, для вищої мети, оздоровлення людей , оздоровлення нації. А що виходить, одна прош...довка, робить нещасними, скорочує життя тисячам людей. Доречі, думка про геноцид прийшла випадково, але розумію, що точно. Віддай центр і кайся, Бог і люди милосердні. Доброго здоров'я Вам, Володимир Іванович і продовження виконувати вашу місію!
Ирина from Харьков додано Серпень 1, 2018:
Всем доброго здоровья! Меня переполняет чувство благодарности Владимиру Ивановичу! В июне на семинаре он практически меня спас. Варикоз, которому я особо не придавала значения, мог уже оказаться для меня роковым. Владимир Иванович сказал, что вена передавит лимфоузел и последствия будут очень плохими. Более того, меры принимать надо немедленно! В июле я сделала операции на обе ноги. Хирург во время операции сказал те же слова, что и Владимир Иванович, хотя как раз эта вена была и не видна! Если бы не Иванович, не знаю что и было бы... Валентина Дмитриевна, а сколько таких людей, которых мог спасти Владимир Иванович, а вы своей возней мышиной мешаете ему! Нагло вцепилась в Центр, который НАШ! Нагло настроила детей против ОТЦА!!! Зацепила в это же дерьмо мужика какого-то! Погрязла в склоках и вранье! Верните Центр его хозяевам Владимиру Ивановичу и семинаристам! Дайте возможность спасать людей Владимиру Ивановичу, он это умеет!!! Иначе весь гнев СЕМИНАРИСТОВ просто раздавит вас!
Микола Іванович from Крeмeнчуг додано Липень 29, 2018:
Валя! Щоб ти знала, пeршe вражeння про тeбe! Як би ти сeбe нe поводила було ......Торговка! Як була так і залишилося! Чим зараз торгуєш? Скільки людeй були прихильні до тeбe! Що зараз маєш? На що проміняла тe що мала? Цeнтр людям ! Цe вотчина Людeй!
Александр from Киев додано Липень 29, 2018:
Уважаемые семинаристы! тяжело осознавать и читать от так называемой семьи Владимира Ивановича пасквили! Я поддерживаю обращения к Шевченко Валентине от семинаристов! Это все, что накопилось у многих нас, но сложно выразить словами! Валентина отстань от Центра , тебе все равно кусок этот "жирно будет"и перестань писать всякую херню на Владимира Ивановича! Ты завралась! дальше ......больше будет.....сосуд кармы как там тебе ...до горла дошло? Аль нет? Удачи! г
Зінченко Тетяна from Київ додано Липень 17, 2018:
Валентина Дмитрівна! Звертаюся, щоб запитати, якщо пишите "у сім"і тимчасові труднощі", коли вони закінчаться? нас всіх завжди запрошували в Центр, а на ділі що? моі діти асоціюють Центр із семінаром, просяться мама повези нас! Що мені відповідати? Що раніше ми всі були великою родиною, а на сьогоднішній день із-за "тимчасових труднощів" сім"я пішла у відпустку! Ми довідалися, що Ви пишете кляузи на Володимира Івановича , буцімто внутрішній вибух в Козинському Центрі це його рук?! Це просто нісенітниця! Центр був побудований для Людей і Людьми! Я особисто знаю багатьох , які вкладалися і фінансово і працею! чому обладнання, яке зроблене для людей в один із самих важких періодів на України простоює? Чому люди повинні страждати і "кормитися " обіцянками-цяцянками! Ваша сім"я була прикладом для багатьох, взята ноша публічності і обіцянок перед семінаристами накладає обов"язки бути прикладом і дотримуватись своїх слів! Чому повинні ваші забаганки і людина , яка не має до семінару і Центру ніякого відношення стоять на заваді Семінарам? Як так сталося , що із Жінки з великої літери , Берегині для семінару, своїм прикладом зневаги до людей із-за своїх нижніх(ницих) забаганок - перетворилися на просту .......Багато слів можна казати про Бога, і прикриватися його ім"ям, але .....краще згадати, про людей , семінаристів, які по Вашій забаганці не можуть користуватися Центром! і чекають на завершення "тимчасових труднощів"!!! Згадайте скільки разів Володимир Іванович від смерті спасав вас? З якою ніжністю завжди згадував....мені дуже гірко, що в такому поважному віці Володимир Іванович залишився без сім"і, а Валентина Дмитрівна вибрала любовника! Вашими словами "Бог вам судья", але із практики знаю, що самий сильний судья в нас самих і є! Люди на семінар їдуть за здоров"ям і багато не підозрюють, що здоров"я без очищення Души своєї не буває! і Душа радіє після очищення ,знаходить свою Красоту у навколишньому і наповнюється! семінар починається з цього, а на сьогоднішній день наша бивша Берегиня так "постаралася", що потрібно судами займатися людям, і на семінарах думати, як центр людям вернути! І така унікальна система, розроблена Володимиром Івановичем знов і знов пробивається на нових місцях! Верніть Людям центр! Поважайте семінаристів і їх сім"і!
Николай додано Липень 12, 2018:
Валентина, ты же сюда заходишь. Что с домом будешь делать? Кто платить по счетам зимой будет то? Продашь то, что люди строили на кровные? Тысячи от тебя отвернутся
Юра from Киев додано Липень 12, 2018:
Щира подяка Володимиру Iвановичу за семинар. Я был на семинаре и в центре энергетика места и самого здания ощущалась всем телом. Не даром тот, кто действительно видит и знает больше чем я и, вероятно, все кто это прочтёт, добился запуска этого центра и подарил тысячам людей новые жизни. Володя, сын Владимира Ивановича, сам не видел, что и как было, но помни об одном: отец один, и мать одна, когда нибудь ты тоже будешь на их месте и твои дети скорее всего будут поступать с тобой так, как ты сам поступишь с родителями. Желаю всем нам скорейшего примирения и побольше любви, остального уже и так по горло. Доброго Здоровья всем,в т. ч .и морального!
Люда додано Липень 2, 2018:
Валентина! Я очень-очень тебе желаю увидеть те самые прекрасные и счастливые моменты из вашей совместной жизни с Владимиром Ивановичем. Я желаю тебе чувствовать каждой частичкой души как вы были счастливы. Вы для него были смыслом жизни, ладушка, изюминка. Вы лишили его не только крова, а й семьи. А человеку надо так много и так мало для счастья. Это чувство уверенности и надежности когда у тебя твоя семья твоя крепость. А вы это все обнажили. И позволили это сделать какому то проходимцу разрушить все, разжевать изюминку высосать то все сладкое, и оставить одну оболочку. Желаю Вам ответить себе оно стояло того? Желаю Тебе ответить, где же тот родительский дом начало-начал, из которого родителя выдворили. Какой же он теперь родительский? Желаю тебе прочувствовать что он пережил как боролся за твою жизнь, когда после родов у тебя почки отказали. Желаю тебе заглянуть в его глаза когда он первый раз взял вашего сына на руки. Желаю тебе ощутить ту самую прекрасную заботу о Вас с уважением к тебе, зная с первого дня знакомства о сегодняшнем дне. Я желаю тебе ощутить ту порядочность, то человеколюбие, целомудрие. Я желаю тебе ощутить ту боль когда тело даже рвет от без исходства, когда сын близко и так далеко. Я желаю тебе ощутить боль старенькой матери у которой сыну просто вырывают душу. Я желаю тебе прожить ту всю радость и счастье, ту всю боль нанесенную тобою каждой частичкой своей души, каждой клеточкой своего тела. Я желаю тебе пережить все это, для того что бы все исправить. Владимир сын отца своего будь самым мудрым среди нас всех. Поклонись матери отца своего, поклонись отцу своему, и проси прощение сынок. Помоги своей матери. Прости нас Всех Господи! Помоги нам Всем Господи! Спаси и Сохрани нас Всех Господи! Люда
Наталья from Херсон додано Липень 1, 2018:
До каких пор будет продолжаться это издевательство?! Отобрать у человека ВСЕ - дом, сына, центр и при этом выставлять себя жертвой якобы его действий!!! Владимир Иванович помог тысячам людей, содержал свою семью, все-все отдавал жене и детям, принял приемного сына как родного - и ТАКАЯ благодарность?! Очнитесь!!! Перестаньте лгать и наговаривать на Ивановича!!! Верните Центр!!!