Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 35.172.217.40.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
249 entries.
Євгеній Довгополий from Київ додано Травень 31, 2018:
Доброго здоров‘я, Володимире Івановичу та відвідувачи цієї Знахідки, хто, ще не мав змоги дотикнутися до цієї людини! Щиро від усього серця, бажаю міцного здоров‘я та наснаги! Хочу поділитися своїм досвідом та реальним розумінням надзвичайної користі семінарів, Володимира Івановича. Це для тих людей, котрі шукають та задаються питанням «Хто я?», «Навіщо я в цьому світі, як людина?», «Чи є щось більше, чи можу я щось більше як людина робити в цьому світі?», «що таке родина і моє місце в ній з точки зору саме людини?». На ці питання є можливість за допомогою тієї дружньої та піднесеної атмосфери та практики відшукати відповіді всередині себе. А Володимир Іванович саме і створює таку атмосферу та дозволяє подивитися на себе не з щоденного погляду, а з боку на себе та замислитися (це і відрізняє людину від інших живих істот)! Тому щиро вдячний, за таку можливість, та абсолютно впевнений у тому, що будь-які негаразди (в тому числі пов‘язані із центром та відносинами із родиною) будуть подолані. І саме головне, хочу підкреслити віддану любов до людей, та нереальність будь-яких спроб звинуватити, Володимира Івановича у будь-яких можливостях причинити негаразд іншій людині!!! З повагою, Євгеній Довгополий, Київ
Вікторія from Миколаев додано Травень 30, 2018:
Усім усім усім .Нещодавно прочитав статтю в газеті"Нація та держава" від березень 2018.Щож це робиться, любі семінаристи .Нашого вчителя з нашого ж центру та на мороз! Та ще й забравши центр у нас. І підірвавши, да зваливши на Іванича да відлучивши від сина, он як .Що робиться! Валентино Дмитрівно, поверніть як було! Воно не ваше тому і щастя вам не принесе .Схаменіться, поки ще е така можливість, віддайте людям центр для проведеня семінарів та сина поверніть батьку. Ви ж і самі знаете, що нічого доброго з того не вийде. Дякую, Володимир Іванич і всім що були зі мною на семінарах. Іваничю перемоги і міцного чоловічого здоров"я.
Олена from Вінниця додано Травень 30, 2018:
Усім доброго здоров'я! Побачила коммент Андрія з Києва, так в мене аж очі на лоба повилазили!! Що за нісенітниця?! "по базах дивились" вони …Смішно!!! Вам нема діла до чужої біди (а Володимир Іванович і семинарісти це як друг сім"я, тож не чужі) , тільки семінари подавай та виїзди! Як проводити семінари коли доступу до Центра нема ви не подумали??? Реально таке враження що цей коммент писала Валентина. Так ось, Валентино, досить вже тероризувати Володимира Івановича , ти всіх уже дістала! Поверни Центр , тобі він не належить, навіть одного квадратного сантиметра твого там нема! Центр будувався зусиллями Володимира Івановича і внесками семінаристів! Все повертається у більшому розмірі, тож за твою злобу, жадібність та підступність тобі доведеться відповісти! Все одно усе матеріальне має властивість приходити і йти, і вкінці мі залишаємось один на один зі своєю совістю. Не гніви вищі сили!!! Схаменись, де та Валентина яка сама нам про це розказувала, де та берегиня, де матір, мудра жінка?! Як в тебе рука піднялась розбити сім"ю, і залишити після лікарні і без нічого таку Велику людину?! Дуже багатьом людям потрібен Центр і семінар, а ти їх позбавила такої можливості, можливості вилікуватися, отримати цінну інформацію!! Ніхто тобі цього не пробачить!
Коля from Херсон додано Травень 30, 2018:
Доброго здоровья, Владимир Иванович и семинаристы! Я в шоке от всего происходящего, вспоминаю все годы, когда приезжал на семинар и окунался в атмосферу здоровья и позитива. А что сейчас происходит??? Валентина Дмитриевна, куда ж ты лезешь, проститутка старая? Что ты творишь? Я думал, что с годами люди только набираются мудрости, а не деградируют. Ты лихо устроилась, собрала все денежки Иваныча и себе присвоила и решила нападать, все идет к тому, что ты просто захлебнешься в собственном говне. Думаешь люди не знают, как ты занимаешься черной магией со своими 2-мя подружками и делаешь Иванычу ритуалы на смерть? Все ясновидящие твердят как один и четко указывают на тебя. Так ты еще решила дом спалить и опять Иваныча подставить. Мне вот интересно как низко ты можешь пасть?
Вова и Оля from Эссе додано Травень 30, 2018:
"Сон в летнюю ночь. Пробуждение. Ну вот, 1 июня, мой день рождения. Еще один год. Ну ничего, я все хорошею и хорошею. Жаль, конечно, что лето. Летом Иванович не замерзнет, хотя жаль, так хотелось. Он опять, как птица Феникс. Спонсоры будут недовольны. Но ничего. Все равно без ничего остался. Теперь отрабатываем план "поджог центра" - всех нужно убедить, что это сделал он, а не мы с Толей. И по судам его потаскаем хорошенько. Про Вовку все понятно. Не пустить белого к белым - тоже бонус. Да и Вова наша главная кнопочка давления на Ивановича. Жаль, конечно, что семинаристы покоя не дают, достали уже. Но мы с Виталиком что-то придумаем. Вопрос - что еще отобрать у Ивановича, вроде ж уже нечего. Хотя так бы хотелось. А то ж и не понятно чем теперь весь день заниматься." Валентина Дмитриевна, это видение вашего дня рождения - очень плохой сценарий, надеюсь, вы догадываетесь почему. Потому что плохое притягивает плохое к своему источнику. Мы знаем, что комментарий от имени "семинаристов Андрея, Инны и Александра" писала ты. Нетрудно догадаться. Потомоу что кому еще могут быть интересны майетки и статки Владимира Ивановича. Только вы зря раскатали губу с Виталиком - вы все хотите откусить, вот только с центром не получится. И лучше будет, если вы это сделаете добровольно, по собственному желанию - отдадите его Ивановичу и семинаристам. Может вам спишут что-то за это. И клеветать на Владимира Ивановича в суде - это последнее дело, серьезно подумайте об этом. Итак уже натворили предостаточно. Все мы знаем, что он этого не делал. И вы это знаете!!!
Петро from Вінниця додано Травень 30, 2018:
Дякую, Володимиру Івановичу, за те що ви продовжуєте свою справу! Нещодавно почув таку історію: Валентина Дмитрівна обманов привласнила центр і звинувачує Володимира Івановича в тому, що він підірвав ще й житлову частину, хоча його навіть в Київській області не було. Валентина Дмитрівна, вимагаємо припинити свавілля! Поверніть центр і будьте людиною! На центр гроші збирала не ти і не тобі там керувати. Ти вже переконалась, що щастя він тобі не принесе, то камін підірветься абощо. Тому що в домі має керувати чоловік, періодично чистити тягу, сажу трусити, обслуговувати. І центр в Козині має бути Володимира Івановича і семінаристів!
Наталья from Донецк додано Травень 30, 2018:
Валентина, обращаюсь к тебе. Помню знакомство с тобой. Помню как ты нам помогала. И не представляю, что могло случиться с женщиной, чтобы она до такой степени потеряла царя в голове. Валюша, прекрати мучить Владимир Ивановича. Нельзя этому Человеку желать зла и устраивать ему проблемы, таскать по судам, не давать спокойной жизни и настраивать против него родного сына. А как можно было изменять этому человеку и в итоге выставить за дверь без ничего - это даже в страшном сне сложно представить. Если бы ты любила Володю так же сильно, как и своего Виталика, ты бы как любящая мать не настраивала его против родного отца и ты бы разошлась с Владимиром Ивановичем полюбовно. Оставив ему хотя бы центр и дом в Козине. Как можно было так поступить как ты? Какое черное сердце нужно иметь и при этом упоминать Бога? Как можно так предать семью, жизнь, все то, чему тебя учила жизнь и ты рассказывала нам? А ты так ничего и не поняла. Валя, проснить от этого страшного сна, попроси у Ивановича перед людьми прощение и отдай что не твое. Подумай о детях и будущих внуках. Как твои страшные поступки отразятся на них? Так что беда сейчас не в том, что в центре был взрыв. Беда - это то, что ты натворила со своими любовниками, и продолжаешь делать. Не стоит оправдывать своих ебо..й и сваливать все на Владимира Ивановича, мы же все прекрасно знаем, что взрыв устроила ты со своим пидо....м. И конечно же всем понятно, что Владимир Иванович ничего не взрывал, он никогда ничего не разрушал, мы все это прекрасно знаем, он человек созидания, а не разрушения. Тем более центр, который всем нам сейчас нужен. Желаю искренне тебе мудрости и чтобы свет хоть каким-то образом сошел на тебя, чтобы достойно дожить старость. Помню твои слова о том, что каждый день - это шанс все исправить. Спасибо тебе большое за твои слова, они мне очень помогли. И ты вспомни о них.
Лина from Хeрсон додано Травень 29, 2018:
Доброго врeмeни суток всeм! Валeнтина, пeрeстань прикидываться дурочкой! Нам давно известно твое истинное лицо! Так мягко стелешь, зато сидеть будеть тебе жестко! Как ты себя ведешь, сама же говорила, что Козын —это дом для всех семинаристов! А теперь! До того момента пока не пролилась кровь в семинарском помещении, там были огромные группы! По 50-60 человек! Скольким людям помог семинар разработанный Владимиром Ивановичем! Ты сама своими руками все испоганила! Честь и хвала тебя начинает потихоньку доганять! Деньги "просруться"" быстро! Да и видно, как ты стараешься снова и снова надавливать на болевые точки Владимира Ивановича! Как пытаешься через Володю младшего манипулировать ! Очень быстро тебе все воротиться! Да поздно будет, волосы на себе рвать! семинаристы подьезжали в тот же день, дом семинарский стоит как и стоял! Не умеешь с огнем играть, не берись! Даже экстрасенсы показали на тебя с твоим хахалем! если бы люди хотели взорвать, c...ка, ой доиграешься!!!
Оля from Мариуполь додано Травень 29, 2018:
Любий Володимир Іванович! Багато людей поруч з вами! Валентина Дмитрівна та схаменись нарешті! Ти що нічого цінного не маєшь? Що ще тобі потрібно?! Поверни те, що належить людям! Припини настроювання сина проти батька! Припини дурні видумки! Нарешті включи свій мозок, та зрозумій, що все що ти наробила розхльобувати вашим дітям!
Ирина from Луганск додано Травень 28, 2018:
Валентина Дмитриевна! Опомнись! Верни Центр! Ты ведь не занимаетесь оздоровлением людей и не планируешь там проводить семинары. Мы понимаем, тебе важна недвижимость. Но ты ведь со своим новым хахалем можете себе позволить уехать в родные края, откуда тебя и подобрали больную и босую, с сыном на руках, когда ты никому не нужна была. А это место строилось именно для семинаров, которые проводит Владимир Иванович. Семинаристы вложили усилия и ресурсы в его строительство. Много лет семинаристы получали там здоровье, потом у них создавались семьи и рождались дети. Разве ты могла забыть о предназначении этого места? Что с тобой случилось? Почему ты решила, что твоя жадность может стать на пути предназначения Владимира Ивановича? Как ты можешь стать на пути у тех людей, которых судьба ведет за оздоровлением к Ивановичу? Зачем тебе это? Раз ты тут комментируешь - ответьте на наши вопросы. Семиристы ездили смотреть на центр - внешних повреждений нет. Дом цел. Если повреждения и есть, то они внутри и их можно отремонтировать. Московские экстрасенсы ответили нам, что ты со своим любовником виноваты во взрыве.
Оля from Киев додано Травень 28, 2018:
Шановний Андрій, Інна та Олександр! На сайті Володимира Івановича пишуть коментарі семінаристи, які підтримують його (і це дуже багато людей з усієї України, і Росії також - почитайте уважніше коментарі нижче), на відміну від тих, які шукають по базах "майно та маєтки". Валентині Дмитрівні мало того, що вона хитрістю намагається забрати? і вона попросила вас ще щось пошукати? Поговоріть з нею, розпитайте, як вона вчинила з Володимиром Івановичем цієї зими. як він залишився на вулиці без теплого одягу і ночував в машині. Ніхто нікого тут не оббріхував і не збирається. І Володю, сина Володимира Івановича, тут підтримують. Дорогі хлопці та дівчата, раз ви такі небайдужі, розкажіть про нову машину Володимира Івановича, йому теж цікаво що це за машина. нам до чужих машин байдуже. Нам важливо, щоб семінаристам та Володимиру Івановичу повернувся центр в Козині. Для того, щоб люди могли отримувати оздоровлення і семінари могли повноцінно продовжуватись! Так що із цим питанням звертайтесь до Валентини Дмитрівни, яка забрала не своє і тепер не знає куди бігти, бо семінаристи і люди, яким потрібне оздоровлення, не дадуть їй спокою. Бажаємо вам плідно поговорити з нею і прояснити ситуацію, бо, здається, вона вам дала невірну інформацію про те, що відбувається.
Андрiй from Киiв додано Травень 28, 2018:
​Людоньки, мої рідненькі! ​Що ж Ви тут, на сайті для оздоровлення, тільки Бога гнівите. Подивіться на ці відгуки. Це ж сором на весь світ! В мене, та моїх близьких семінаристів склалася думка, що це все пишуть декілька осіб з Києва, а не наші семінаристи з України і Росії. Їх мета: оббрехати Валентину та синів Івановича. ​Наші хлопці і дівчата бачили Вчителя на новій машині і були ошарашені. Подивившись по базах – так в нього майна і маєтків на мільйони… Не хочемо рахувати чужі статки, але нам здається, що наc тут хтось обдурює. ​Нехай Вчитель Володимир Іванович врешті решт сам все нам пояснить. Що відбувається і чому він так прибідняється, маючи всього вдосталь, і коли буде інформація про семінари, виїзди, на які ми так чекаємо, а не публічне полоскання спіднього. ​З любов’ю та повагою ваші Андрій, Інна та Олександр з міста Київ!
Гриша from Одеса додано Травень 27, 2018:
Дякуємо Володимир Іванович за те, що Ви робите для людей. Шкода, велика шкода, що семінари не проходять в Центрі Козацького Характерництва. Нам не вистачає обстановки і обладнення центра, яке як і центрбули створені за підтримкою людей і для людей. Було добре коли там збирались люди, які проходили семінар, подолали хвороби і хотіли продовжувати працювати над собою. Вимагаємо, Валентина Дмитровна, щоб Ви повернули наш центр і семінари продовжились і будуть відбуватись зустрічі нових і старих семінаристів для обміну інергією і підтримки один одного.
Дмитрий from Полтава додано Травень 27, 2018:
Центр - изначально строился для людей - для людей и останется. Не будет там жизни без семинаров. Кто захочет его забрать почувствует гнев тысячи семинаристов. Самое разумное, что можно сделать это отдать его человеку который вложил в него душу - Владимиру Ивановичу, для продолжения его деятельности, которую ждут и в которой нуждаются многие люди. Зачем усложнять себе жизнь и гневить Бога. Покайтесь! Ведь это Вы, Валентина Дмитриевна пытались донести до людей, а сами теперь отрекаетесь! Забирайте своего любовника и отдайте центр людям!
Наташа from Київ додано Травень 27, 2018:
Дуже важко "розрулювати" ситуацію, в якій не був з самого початку, яку не знаеш з середини. Але, як би там ні будо, як би не складалося відносини Володимира Івановича зі своєю сім'єю - Центр - це місце, яке створив Володимир Іванович для людей і ніхто не має ніякого права забирати його у Івановича і людей. Треба повернути Центр Володимиру Івановичу і людям, ми же розуміємо, що без Івановича в Центрі немождива ніяка діяльність, ні життя. Ці стіни були збудовані для певної мети. Зупиниться і поверніть те, що вам не належить! Валентина Дмитровна, прийдіть до людей, та расскажіть навіщо ви забрали Центр! У мене не укладається в голові, як ви, Влентина Дмитровна, можете вчиняти такі поступки? Вы ведь читали нам лекции, учили "правильно" жить. Неужели вы не понимаете, что ваши подобные деяния обернуться против вас? Верните то, что вам не принадлежит - Центр!
Володя from Kyiv додано Травень 26, 2018:
Валентина Дмитровна! звертаюсь до вас і це не прохання. ти одкусила великий шмат не свого. як звуться люди, які беруть не своє? цей центр у тебе застряг як кістка в горлі. ковтнути - люди не дають. а виплюнути - жаба. буде він тобі як чемодан без ручки. оставте в спокої відношення Володі і батька. він вам нужен як дистанционка для Івановича. кнопочку натиснули - Івановичу боляче, а чорним - підживлення. Володя! ти все одно зрозумієш батька і проаналізуєш ситуацію. але буде це на похоронах, як у мене, чи в 26 років, як в мого сина, завдяки семінару. це дві великих різниці. Дмитровна, схаменись. Володя в ваших чорних вібраціях не виживе. зараз страждає психіка, потім - фізика. він - не ваш. він - світлий. з великою повагою до всіх семінаристів!
Павел from Херсон додано Травень 26, 2018:
Всем доброго здоровьячка! Владимир Иваныч, сил вам и мужского здоровья крепкого. Вы столько всего прошли в этой жизни, но предательство со стороны жены, в это сложно поверить. Держитесь! Валентина Дмитревна, поймите, то как мы поступаем с людьми, возвращается к нам и ложится на наших детей. Представляете, если бы с вами так поступили, или с вашими близкими? так, чтобы зимой - на улицу. так, чтобы без ничего, без крышы над головой. вы вели нам лекции о покаянии и очищении души и теперь просто в голове не укладывается, как вы могли предать ключевые устои мироздания. ради чего? ради материальных ценностей? но вы же догадываетесь, что они недолговечны и все в один момент может исчезнуть. а о детях своих вы подумали? что их ждет, если их мама такое натворила? если хоть что-то настоящее проснется в вашей душе, а я уверен, что рано или поздно это случиться, попросите прощение у Владимира Ивановича и отдайте ему то, что вам не принадлежит. вы достаточно присвоили и достаточно обворовывали Владимир Ивановича со своим сыном Виталиком, уже давно поставив свое честное имя под сомнение. Этой стране и людям, которым нужны семинары, должен вернуться центр в Козине. и не стоит стоять на пути у силы, которая на стороне Владимира Ивановича и его великого призвания, не накликайте на себя проблем. мы вам ничего плохого не желаем. здоровья вам и вашим детям и внукам, и благоразумия. вы сами создали беду, своими руками и вибрациями своей души, которая потерялась в материальном и забыла о душе. мы хотим отстоять центр и помочь Владимиру Ивановичу, который заслуживает всего самого лучшего и - справедливости.
Люба from Северодонецк додано Травень 25, 2018:
Дорогая Валентина Дмитриевна, очень странно читать ваш комментарий здесь. Не удивляюсь, что вам хватило наглости появиться на этом сайте, но вешать лапшу на уши - с семинаристами это не пройдет. Мы знаем имена этих “злоумешленников”: “Группа Семинаристов из России обратилась к группе экстрасенсов, которые неоднократно брали призовые места в передаче битва экстрасенсов для установления вопроса: Кто спалил центр Володимира Ивановича. Ответ был дан, что это Валентина Дмитриевна и ее партнер.” Во вторых, о какой семье идет речь в вашем комментарии? О той, которую вы своими руками уничтожили? Выставили Владимира Ивановича зимой на улицу и даже теплых вещей ему с собой не дали. И это не домыслы, Валентина Дмитриевна, это правда. После этой истории вашего честного имени больше не существует в этой стране. Вы сами осознаете, что натворили? Поиспользовали великого Человека и еще смеете тут расказывать про горе, а сами тем временем, насколько нам известно, побывали в свадебном путешествии? Имейте совесть хотя бы самой проявить уважение к своему бывшему мужу и не распространять свою клевету на его сайте. В честном имени Владимира Ивановича у нас нет и никогда не было сомнений. Этот человек всегда отвечал за свои слова. Всегда. А вот по поводу вас давно вопросы. И у нас тут своя беда - бывшая жена Владимира Ивановича забрала у него и у семинаристов центр в Козине, поскольку думает что все, что он создал и заработал, принадлжит ей. Более того, центр строили и на пожертвования семинаристов. Женщина совсем потеряла голову. И вы понимаете, в каком стрессе находится сын Владимира ивановича Володя? Он остался без отца с неадекватной мамой, которая явно не разрешает ему общаться с отцом и поддерживать его. Спасибо вам за пожелания здоровья, надеемся, к вам вернется рассудок и вы вернете Владимиру Ивановичу дом и центр в Козине - место, в котором люди получали здоровье! Благодаря этому великому Человеку, напомним, вы тоже когда то вернулись к полноценной жизни и даже родили сына. Желаем вам психического здоровья и здравомыслия, Валентина Дмитриевна!
Ксенія from Київ додано Травень 24, 2018:
Вже більше 30 років існує центр «Людина і її можливості» під керівництвом Холошні Володимира Івановича, який володіє методиками лікування козаків-характерників, біоенергетик. Болгари з любов’ю назвали Володимира Івановича «Вангун», він приймав людей у будинку знаменитої Ванги. Проте мене дуже вразив той факт, що Валентина Дмитрівна та її родина несправедливо відібрала лікувальний центр «Людина і її можливості». Через Вас, Валентино Дмитрівно, тисячі семінаристів, яким життєво необхідні семінари, залишаться без них. Великий гріх ображати віщунів і цілителів, віками таких людей цінували, берегли, допомагали. Дуже прикро вражає той факт, що колишнє сімейство Володимира Івановича незаконними, підступними, брехливими методами забрало оздоровчий центр, який збудовано на благодійні внески. Мало того, цілителя виставили на мороз лише в тоненькій сорочці. Божа сила не залишила Володимира Івановича. Добрі люди, низький Вам уклін, урятували його, доставили до лікарні, а рідний син Володимир навіть не приїхав коли рідний батько просив про допомогу. Володю!!! Батько дав тобі життя, забезпечував усім необхідним, великий гріх так з ним обійтися, потрібно негайно помиритися, і просити вибачення, бо ніхто так не любить свою дитину, не турбується про неї, як люблячий і турботливий батько!!! Якщо центр не віддасте, то семінаристи готові боротися дуже серйозно. Ми готові відстоювати свої права в суді. Валентино Дмитрівно, поверніть негайно те, що Вам не належить. Ми вважаємо і наполягаємо негайно віддайте центр семінаристам. Ксенія, Київ Інна, Каховка
Валентина from Киев додано Травень 24, 2018:
Здравствуйте, уважаемые Семинаристы. В нашей семье произошло горе - злоумышленники взорвали дом в Козыне. В результате взрыва пострадали люди и животные, уничтожены жилые помещения и нежилые приведены в негодность. Сейчас специалисты проводят расследование. Дело находится на особом контроле. Прошу Вас, уважаемые Семинаристы, проявить уважение к Владимиру Ивановичу и членам его семьи. Не верить и не распространять слухи, клевету в адрес моей семьи и других семинаристов. Прошу дождаться окончания расследования и не делать выводов основанных на домыслах и информации не соответствующей действительности. Прошу сообщить, кто имеет достоверную информацию о случившемся, с целью ускорить расследование и найти виновных в этом чудовищном преступлении. Планирую опубликовать на сайте и СМИ результаты расследования. Виновные должны быть наказаны, а честное имя членов моей семьи не подвергаться сомнению и клевете. Дорогие Семинаристы, желаю всем крепкого здоровья, храни всех Господь!