Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 54.227.6.156.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
123 entries.
Оля from Харків додано Червень 24, 2017:
Була на семінарі і мене дуже вразило харчування, воно настількі подібране. Стільки вітамінів отримала, нас годували вареничками з полуницею, з вишнею. Найсмачніший супчик з домошнього півника. А які були сніданки смачні, такого навіть в ресторані не з'їсти. Кушали ми багато і смачно, я ще смогла схуднути на 7 кг. Для мене це взагалі чудо, як таке може бути... Талія зменшилась на 6 см і бедра на 4 см. Я дома займаюсь фізичними вправами, майже нічого не їм і не можу схуднити, а тут такі результати за один семінар. Рекомендю приїхати і переконатись в цьому всім, хто страждає від зайвої ваги і ніяк не може її позбутися, на семінарі у Вас все получиться.
Володмир from Харків додано Червень 7, 2017:
Вітаємо Володимира Івановича з Ювелеєм! Щиро дякуємо за допомогу і його тяжку працю. Здоров'я вам міцьного, гарного самопочуття та довголіття. Також дякуємо Вам за ту дуже корисну отриману, інформацію та застереження що до збереження здоров'я наших родин. Низький уклін за те особливе відношення до Кожного, що я відчував на семінарі. З повагою та вдячністю, сім'я Прус.
Танюшка from Киів додано Травень 28, 2017:
Поздоровляю Володимира Івановича із 30-річчям сeмінарськоі діяльності! Бажаю чоловічого здоров'я, наснаги! Усім, усім, усім, поздоровляю усіх нас із річницeю діяльності цeнтра і бажаю усім чоловікам чоловічого здоров'я а жінкам жіночого здоров'я! та його рeалізаціі! Місяць травeнь Природа розквітаe і квітнe всe в душі. Проходячи сeмінар, позбавляюся знeвір'я до сeбe, до людeй, "розгружаю мішки з брудом та мулом" , стаю здоровішою, сильнішою! Дякую Володимиру Івановичу за віру до людeй! Які страшні потрясіння та розчарування, тяготи випали на долю, алe нe знeвірився в нас— людeй! Дя кую за тeрпіння, допомогу завжди вчасну і рeально дієву! в самий вирішальний час! Слава Украіні і украінцям!
Антон Саприко from Латвия додано Травень 28, 2017:
В Апреле 2017 у ребенка была найдена опухоль. Местные врачи настаивали на срочной операции затрагивающей позвоночник. После разговора с Владимиром Ивановичем понял, что надо искать другие пути. Операции избежали, ребенок сейчас выздоравливает, оказалось, что подобная операция в таком возрасте ведет к практически гарантированной инвалидизации. Благодаря Владимиру Ивановичу, ребенка от этого спасли.
Саша from Одеса додано Травень 28, 2017:
Приїхала я на семінар і стало мені дуже боляче від того, що людей на Річницю проведення семінарів приїхало небагато. Люди добрі, чому Ви забуваєте, про те спасіння яке Ви отримали на семінарі. Чому коли Вам необхідна допомога, то Ви її отримуєте від Володимира Івановича, а коли приходе Ваш час подяки на річницю діяльності, то всі чимось зайняті??? Чому так відбувається? Як Вам вдається так швидко забувати про допомогу один одному...
Слава from Киев додано Травень 28, 2017:
Поздравляем от всего сердца и всей семьи Владимира Иваныча с юбилеем проведения семинаров, низкий поклон и велике дякую Вам за все что Вы для нас сделали и делаете, это огромная работа которую сложно осознать. Желаем Вам здоровья, сил и терпения.
Наталка from Нова Каховка додано Травень 28, 2017:
Вітаю Володимира Івановича з Ювелеем, дякую за допомогу і його працю. Бажаю здоров'я, довголіття і всіх благ. Низький уклін.
Александра from Луганськ додано Травень 28, 2017:
Останнім часом дуже відчуваю на собі магнитні бурі. Мені пощастило приїхати на другий рівень семінару і коли у центрі в мене відбувся приступ, дуже сильно заболіла голова, почало нудити, я думала, що не переживу такого натиску природи, звернулась до Володимира Івановича і поспілкувавшись зі мною хвилин 10 в мене все пройшло. Де ще можно побачити таке чудо? Якщо шукаєте здоров'я, то знайти його можна саме на семінарі! Дякую Володимиру Івановичу за допомогу і Вітаю з круглою датою його дуже важливої діяльності.
Володимир from Київ додано Травень 3, 2017:
Доброго чоловічого здоров`я Вам, Шановний Володимире Івановичу! Я щиро вдячний Вам за все і за те, що Ви є. Окремо, хочу подякувати Вашій прекрасній, коханій Дружині, Валентині Дмитрівні. І бажаю Гарного жіночого здоров`я Вам, Шановна, Валентино Дмитрівно. З великою повагою, щиро Володимир
Тетяна from Лисичанськ додано Березень 13, 2017:
Доброго здоров'я, Володимире Івановичу! Щиро дякую за гостинний прийом у Центрі козацького характерництва! Про його існування я знаю більше п'яти років. Але тільки зараз наважилась приїхати сюди на семінар першого рівня. І хочу запевнити тих, хто також не може "вийти із зони комфорту", що саме цей Центр і є тією зоною комфорту, яку дуже важко покидати по закінченню семінара. Дуже вдячна Вам, Володимире Івановиче та семінаристам за атмосферу добра, щастя, радості. Ніякий відпочинок у Єгиптах не може зрівнятись із участю у семінарі. Навіть для тих, хто не одразу сприймає інформацію, яка виходить за межі знань та розуміння пересічної людини, можна отримати на семинарі надважливу інформацію щодо основних правил здорового життя та самозцілення (харчування, фізичні вправи, вплив психологічного стану та думок на виникнення хвороб та ін.). Чому люди вірять у зцілення лише від ліків? Адже ні для кого не є секретом існування ефекту плацебо. Чи не є це також самозціленням завдяки силі думки? Можливо, хтось гадає, що в нього нема ніяких важких захворювань та інших поважних причин їхати на семінар... Навіщо чекати на вироки лікарів чи збирати великий букет хвороб. Особисто я не хочу десь років у 80 жалкувати, що не використала таку можливість. Я пройшла семінар та ВІРЮ У ЗЦІЛЕННЯ.
Саша from Луганськ додано Лютий 25, 2017:
Доброго чоловічого Вам здоров'я, Володимир Іванович. Щиро дякую за те, що робите для людей. Була на семінарі, мене вразило те, що все ретельно підібрано: харчування, вправи, інформація. Що дозволило моєму організму відновитися за 9 діб. А ще я відчула на собі як працює 'елексір молодості', котрий нам давали декілька разів на день. Враження неймовірні, отримала багато цікавої та необхідної інформації для кращого життя. Також дізналась, що я дійсно можу і тепер відчуваю себе непереможною. А після спілкування з водою у басейні з неймовірною водичкою моя шкіра стала ніжною і волосся стали м'якішим. Я навіть не сподівалась на такі результати. Раджу кожному таке пережити і відчути, стати переможцем у своєму житті.
Богумил from Івано-Франківськ додано Лютий 6, 2017:
Дивним чином я потрафив на оновлюючий семінар до пана Холошні, і як на причуд довідався, що не так все й чарівно довкола мене і в моїй душі. Спасибі, вчителю за ясність сивобутности моєї й прийдешности у новизні: ми з Вами не чужі, у єдности коріння, цвітіння сили при меті. У променях східного Сонця у серце лине доленосна хіть, Ви завжди будите дія прозріння і Вам я вдячний аж повік... Усім бажаючим довершено здійснити свій людський потенціал, заради єдности у всьому живому, віднайти власний шлях у житті, ставши цілісним (тіло, дух, душа) мої найщиріші побажання: впевнено крокуйте у невідоме, там криється ваше щастя. Усім здоров"я і людської вдачі. Пану Володимирові велике людське спасибі, за непосильну працю та самопожертву. Радий, що такі люди є на Світі, як Ви.
Сергій from Канів додано Грудень 11, 2016:
Доброго здоровя! Дякую Вам, Володимире Івановичу!
Олександр from Верховина додано Листопад 29, 2016:
Доброго здоров’я! Всім, хто сумнівається, чи варто їхати на семінар, присвячується. Кожного разу, коли поставало питання, чи їхати на семінар, а чи ні, одразу виникали маса причин, які не давали туди вибратись. Але найцікавіше відбувається тоді, коли знаходиш в собі сміливість і рішучість сказати цим всім обставинам «Ні!». Виявляється, що зовсім не такими важливими вони були, більше того - їх і не було як таких. Вони були ілюзорними. Можете бачити в цьому нонсенс, містику чи збіг. Ці слова - моє спостереження, але коли я почав про це розповідати, виявилось що у багатьох людей складалось так само. Тому, як висновок, скажу наступне. Ваше здоров’я і добробут - у Ваших же ж руках. І, раз Ви на цій сторінці, то вже знаєте, що робити. Стосовно «ефекту» чи «результату», як вульгарно б не звучали ці поняття у відношенні до того, що ви отримуєте на семінарі, тут вже написано багато, тому тільки підписуюсь під кожним із відгуків. Володимир Іванович! Міцного чоловічого здоров’я і многая літ! Дякую за те, що робите.
Володимир from Харків додано Листопад 11, 2016:
Здоров'я усім хто читає цей відгук! Доброго чоловічого здоров'я бажаю Вам, Володимир Іванович!!! Доброго самопочуття і Віри в ту добру, велику справу яку ви для нас робите, за ті неоцінимі знання, що ми маємо можливість отримувати тільки від Вас! Я був на ваших семінарах кілька разів, уперше в 2008 році, та ще двічі, потім була тривала перерва. Але в літку цього 2016 року, я знову приїхав до вас на семінар у Болгарію по допомогу. У березні у мене сталася травма: коли пиляв горіх, не утримав однією рукою електропилу і травмував горло поряд з артерією. У "невідкладній допомозі" зашили швидко. Шрам вийшов кривий гіллястий (як блискавка). Потім послідував нервовий зрив, тому без антидепресантов не міг їсти також після антибіотиків кишечник недопрацьовував. Ось з цим букетом і приїхав до Володимира Івановича. На семінарі було Дуже важко. Терпів, тому, що вірив. Коли приїхав додому дружина звернула увагу, що шраму практично не видно. Тільки тоненькі сліди від нього... І сили додалися, і з живленням стало значно краще. Величезне Вам, Володимир Іванович Спасибі! Здоров'я вам, і хорошого самопочуття. Ви Велика людина і Дуже нам потрібні! З повагою, Володимир Прус! З вдячністю, сім'я Прус.
Геннадій from одеса додано Листопад 7, 2016:
Шановний Володимір Іванович ! Тільки приїхав з Вашего семінару, дуже велика подяка Вам за отриману корисну інформацію для збереження здоров'я нашої родини. Ще я, особисто, захоплений тими позитивними, вражаючими подіями, які відбулися на семінарі с другими семінарістами, Ще порада усім ! приїзжайте на семінар, не пожалкуете за це я впевнений. Геннадій.
Сергей Сухый from Прага додано Жовтень 21, 2016:
Был на 9-ти дневном семинаре у Владимира Ивановича в 2001 году (первый уровень), тогда еще в Донецке. Всем рекомендую!!! Можно много писать хорошего, но скажу одно: если Вы сознательно туда пойдете - это изменит Вашу жизнь навсегда!!!
Галина from Київ додано Жовтень 4, 2016:
Міцного здоров"я Вам, Володимир Іванович! Я була на Ваших семінарах 2 рази. Після них я стала почувати себе краще, з"явилися сили та натхнення жити далі. Взагалі по-іншому стала дивитися на життя! Вибачте мені, що інколи не прислухалася до Вас та нервувала. Володимир Іванович, велике дякую за Вашу роботу та розуміння! Бажаю Вам міцного чоловічого здоров"я та успіхів в роботі!
Андрійко from Суми додано Вересень 21, 2016:
Іванич по концовкі семінара мені сказав що треба приЇхати ще . Чому так ?Наче все добре я ж тепер стільки знаю ,я за ворота і зрозумів .Наші знаня примножують наші печалі .Конспект ,музика ,праця над собою.Їє резултат .Декілька раз я ще приЇзжав на семінар і результати були помітні кожного разу .Взагалі то я молчун і дуже скритний був .Ось така моя історія .Володимер Іванич ,семінаристи ,і не тільки Усім усім дякую .На все добре
Андрійко додано Вересень 21, 2016:
Усім -усім - усім ,доброго здоров"я .Дякую Володимиру Іваничю і всім семінаристам що проходили разом зі мою семінар і всм хото був присутній під час проведеня .В мене було таке :перепади настрою без відімих на то причін ,контролювати які в мене не виходило .Намагався сам впоратись не вийшло .пішов до психолога .Не допомогло я хотів мітевого результату а Вона почала ствити питаня від якіх стовало гірше .Може то був такій психолог а може я такій...Чітав психологічні книжкі ,був резултат але не довго десь я його втрачав.Ходив на йогу там мені теж сказали що це довго я проходив десь місяців 4 ,резултат був але не маленькій .і часу вже стовало меньше бо думкі моі скакуни прогресували і привели мене до пітлі ,було декіль намагань .Від друга узнав про семінар знайшов номер зателефонував приЇхав ,попрацував над собою.