Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 3.234.252.109.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
277 entries.
Галя from Обнинск додано Червень 29, 2018:
Володя, Вы пишете, что продадут Центр, а я слышала, что они уже покупателей ищут. Продадут то, что мы по кирпичику строили и десятинушку отдавали. Мой муж туда сам покупал и краники ставил в туалеты в центре нашем ещё в 2014 году. Вот вам и сказ и любовник и миллион за чужой дом в придачу!
Анечка додано Червень 27, 2018:
Слышала, что кто-то уже умер не дождавшись семинара, люди ждут. Тут только отзывы и про то, что забрали центр? Где информацию можно получить, где Владимир Иванович проводит свои занятия, где теперь новый центр? Пожалуйста помогите!
Тетяна from Лисичанськ (Лисичанськ) додано Червень 27, 2018:
Доброго здоров`я, шановний Володимире Івановичу!!! Щиро дякую Вам за відновлення семінарів! Вони дуже потрібні людям! Нажаль, ми позбавлені можливості збиратися у своєму Центрі, який багато років був домівкою для семінаристів. Обурює, що примхи лише однієї людини (Валентини Дмитрівни) впливають на долі сотень людей. ВАЛЕНТИНО ДМИТРІВНО!!! Закликаємо до Вашої совісті! Центр будувався Володимиром Івановичем та семінаристами не для Вашого коханця! Ми вимагаємо повернути Центр Володимиру Івановичу!!! Інакше за Ваші гріхи буде відповідати не одне покоління Ваших нащадків!!! Схаменіться!!!
Володя from Киев додано Червень 27, 2018:
Дмитровна , звертаюсь до твого ,,милого друга": Толя, ты попав в жир ногами по сами помидоры. Дмитровна давно в цю семинарску кашу дерьмо добавляе . Ты зваришся в ций каші, м'ясо обглодають, а кости викинуть за забор, на вулицю Солов'яненка ... Центр не потянете , а продасте , осудят(в лучшем случае)даже те, кто сейчас отмалчиваются.вот и думай!?! С пониманием и уважением к семинаристам!
Алексей from Київ додано Червень 26, 2018:
Валентина Дмитриевна, я с вами не знаком (и даже рад этому) и не знаю, кто вы на самом деле. Но кем бы вы ни были — я знаю, что вы поступили очень плохо, забрав то, что вам не принадлежит. Вы довольны? ...А дальше что? Одумайтесь! Пока ещё не поздно! Нужно вернуть Учебный Центр его законным владельцам. Сделайте это и живите спокойно. - - - Дорогой Владимир Иванович! Я был очень рад нашему знакомству и благодарен Вам за то, что Вы делаете для людей и сделали лично для меня (мои колени хоть пока и не «как новые», но прогресс улучшения очевиден). Доброго здоровья Вам и долгих лет жизни!
Николай from Великая Новоселовка додано Червень 25, 2018:
Валентина Дмитрівна хочемо звернутися до вас, як ви могли так зробити, забрати центр у сімінаристів. Ви ж були нормальною людиною а стали такою істотою. Хочемо достукатися до вашого серця якщо воно у вас ще є, верніть центр Володимиру Івановичу і сімінарістам!!! Хочемо виразити благодарность Володимиру Івановичу за те що він робе для людей, робе людей щасливими, за те що в таких складних умовах проводки симінари!
Игорь from Угледар додано Червень 25, 2018:
Доброго здоровья всем!Я обращаюсь к Вам, Валентина Дмитриевна, с просьбой будьте выше своих амбиций,очистите душу,верните все, что Вам не принадлежит.Прекратите издеваться над Великою Людиною,и сразу Вам будет легче.Мы Вам будем благодарны за правильное решение, побесилась и хватит.Надеюсь на благорозумие мудрой женщины!С уважением ко всем семинаристам и Учителю.
Ірина from Харків додано Червень 25, 2018:
Валентина Дмитрівна! Як же Ви з "рідної матері" нашої так бистро перетворилися на таку ліцемерку?! Ви же нас запрошували до семінарів, обіцяли допомогу! А тепер що?! Семінаристи не мають дома! Центр з душою, з теплом до людей будував Володимир Іванович та семінаристи. А Ви нахально захапали те, що Вам не належить за законами Всесвіту! Поверніть центр! Яким боком він до Вас? Поверніть людині, яка стільки робить для людей, не дивлячись на своі проблеми! Поверніть Центр Володимиру Івановичу та семінаристам! Шановний Володимир Іванович! Вам низький поклон за безцінні семінари з відновлення здоров'я людей. З такими труднощами Ви сьогодні знову проводити семінари для нас. Ви змушені проводити семінари в інших приміщеннях за ради нас. А за яким моральним правом, Валентина Дмитрівна, ви занімаєте Центр, який спеціально обладнаний для семінарів? Ви зі своїм хахалем обезкровили таку масу людей, що потребують допомоги Володимира Івановича! Поверніть Центр!!!
Сергій from Черкаси додано Червень 21, 2018:
Доброго здоров'я! Я виріс в оточенні, де "моя хата скраю", і можу сказати , що так жити можна, та чи потрібно. Різницю я відчув саме відвідавши семінар, коли у важку хвилину, мене підтримали семінарсти. Друзі, я вам вдячний! Особливу подяку хочу висловити Володимиру Івановичу, те куди Ви мене спямовуєте безцінне. В свою чергу не можу бути байдужим до ваших проблем. Справедливість переможе, беззаперечно. Валентина Дмитрівна, геть з центру! Хочу ще звернутися до сина Володі: "батько це святе", тим паче такий як у тебе, завжди підтримає і допоможе. Подзвони йому, коли прочитаєш це! Здоров'я Вам Люди і до зустрічі в Центрі!!!
Лариса from Херсон додано Червень 20, 2018:
Доброго здоров'я! Досить підривати здоров'я Володимира Івановича! Поверніть людям центр! Володимир Іванович ми з вами!
Євгеній Довгополий from Київ додано Червень 20, 2018:
Доброго здоров•я, усім!!! Людина є істота соціальна, тому напевно, і більшість життя нашого проходить у постійному контакті. Якість цього контакту і визначає власне почуття щасливого чи ні життя. Для того щоб розуміти та вдчувати справжнітсь своїх відчутттів, а не хибу - надзвичайно важливо мати змогу "бачити себе зі сторони", що і надає унікальна можливість спілкування та проживання частки свого життя із такою Людиною, як Володимир Іванович! Нам в більшості, щось потрібно от інших людей, при цьому забуваємо, що ми несемо їм, чим віддячуємо, а тому коли стикаєшься із цією ситуацією - дуже мати живий досвід свого власного переживання. Саме це і створює у своєму спілкуванні з нами Володимир Іванович! І бажаю щиро великого натхнення та наснаги в його служінні людям, яке є надзвичайно необхідним та, впевнений, корисним для свого та багатьох семінаристів життя! Людина є тим що у неї є проявленим на Світ як Людини, все інше минає та облуплюється. Бажаю міцного здоров•я та неперевершенного почуття гумору та любові, які завжди притягують та надають життєвої сили!!! З повагою.
Сережа from Одесса додано Червень 19, 2018:
Чувствую огромную благодарность к Владимиру Ивановичу, за создание и реализацию такого уникальнейшего проекта, знакомство с которым началось для меня в 2009 году. Это стало началом моего личностного продвижения. Сейчас даже одно взятие в руки семинарского конспекта меняет состояние и настроение. Еще чувствую благодарность и теплоту к тем людям , которые помогали в организации и проведении семинаров. Они все были разные, но видно было , что они очень стараются. Ну и конечно же незабываемы недели семинарского общения с людьми разных возрастов, разных интересов, разных социальных групп и национальностей. Это удивительное чувство и состояние, когда осознаешь, что на уровне душ мы все очень похожи. Думаю и помню о всех вас. Желаю всем нам наполнять свою жизнь, свои отношения, пространство вокруг нас любовью. Как и учили нас на семинарах.
Горелик Виктор додано Червень 18, 2018:
Сегодня узнал, что Владимира Ивновича опять колупают за этой идеей, что он причастен к тому, что в Центре что-то загорелось. Человек своё подорванное здоровье поправляет, другим помогает, а ему палки в колёса и дергают...
Юля from Одесса додано Червень 17, 2018:
Вірю в те, що у кожної людини є свої задачі в житті. Так само і у Семінарського Центру є задачі - те, для чого він будувався - щоб проводити семінари, щоб нести знання людям, допомагати собі і один одному, щоб підтримувати своє здоров'я. Не є правильним, що Центр порожній, коли стільки людей мають бажання приїхати на семінар саме в Центр, в цю особливу атмосферу. Дайте змогу людям проходити семінари в Центрі, віддайте те, що їм належить.
Володя from Киев додано Червень 17, 2018:
Уважаемые семинаристы! Есть ошибочное мнение,что отзывы пишут несколько человек. Разочаруйте их и подержите Ивановича!!!
Євгеній Довгополий from Київ додано Червень 12, 2018:
Доброго здоров•я, Володимире Івановичу! Бажаю, Вам міцного здоров•я та сил і натхнення у цей час. І вірю, що все буде подолано, а життя все розставить на свої місця! З повагою та щирою вірою!
Іван from Одеса додано Червень 12, 2018:
Повністю підтримую!!!! Геть з центру!!! Володя Г додано Червень 10, 2018: Семинаристы, есть где-то группа ваша на фэйсбуке или телеграме? Сколько этот цирк терпеть? Надо ужа требовать отдать людям людское, а не писать сюда разговоры про чемть и совесть. Геть из НАШЕГО ДОМА к себе обратно в Каховку со своим новым любовником, а центр оставь Семинаристам, которые его и построили, а ты там жила в жилой половине и возместала, что это «твоё». НАШ ДОМ ОТДАВАЙ ОБРАТНО! Напишите мне на мейл, как с кем связаться, это же дело НАШЕ, это не бизнес, где сами разберутбся, Иванович наши косяки выгребал десятилетиями, а тут его из нашего центра выгнали, а мы опять от него чуда ждём.
Алла from Київ додано Червень 11, 2018:
Люди-коні, коні-люди... Народжуєшся, ростеш, вчишся, працюєш, відпочиваєш, довіряєш, обєднуєшся, сім'я, живеш, надієшся... ...мало, не так, мало, хочу більше... немає. ...кину, заберу, повинен, недопущу... Літо, сонце, поле, трава, жук, навозний жук, звук: "гімн здоров'я", полководець, дружина... був жук і нема жука. У кого правда, той і сильніший. Люди ідуть за Володимиром Івоновичем!
Семинарист додано Червень 11, 2018:
Любовник, обращаюсь к тебе. Как тебе-то живётся в этом разладе? Зачем тебе всё это? У тебя же уже была жена... зачем нарушать жизнь других семей. Подумай, что дети о тебе думают? Соседи? Друзья и знакомые? Владимир Иванович известная личность - это все обсуждают. Есть же простое и достойное решение!
Володя Г додано Червень 10, 2018:
Семинаристы, есть где-то группа ваша на фэйсбуке или телеграме? Сколько этот цирк терпеть? Надо ужа требовать отдать людям людское, а не писать сюда разговоры про чемть и совесть. Геть из НАШЕГО ДОМА к себе обратно в Каховку со своим новым любовником, а центр оставь Семинаристам, которые его и построили, а ты там жила в жилой половине и возместала, что это «твоё». НАШ ДОМ ОТДАВАЙ ОБРАТНО! Напишите мне на мейл, как с кем связаться, это же дело НАШЕ, это не бизнес, где сами разберутбся, Иванович наши косяки выгребал десятилетиями, а тут его из нашего центра выгнали, а мы опять от него чуда ждём.