Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 54.162.118.107.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
219 entries.
Тетяна from Київ додано Грудень 11, 2017:
УСІМ, УСІМ, УСІМ!!! ДОБРОГО ЗДОРОВ'Я!!! Семінар 2013 рік січень Таня (валянки). Це був мій перший семінар, та він мене навчив бути не тільки сильною, а ще і взнати, що я маю такі надможливості, які тепер мені дають можливість, при любих життєвих обставинах, ніколи не опускати руки, завжди знаходити вихід! Дякую Вам Володимир Іванович!!! Ви зробили нас семенарістів надзвичайними людьми!!! Дуже шкода, що так все творапилось в Вашій сім'ї, та вихід завжди є!!! А Валентині Дмитрівні я скажу словами великої поетеси Зінаїди Гіппіус. И мы простим, и Бог простит. Мы жаждем мести от незнанья. Но злое дело – воздаянье Само в себе, таясь, таит. И путь наш чист, и долг наш прост: Не надо мстить. Не нам отмщенье. Змея сама, свернувши звенья, В свой собственный вопьется хвост. Простим и мы, и Бог простит, Но грех прощения не знает, Он для себя – себя хранит, Своею кровью кровь смывает, Себя вовеки не прощает – Хоть мы простим, и Бог простит! Одумайтесь!!! А ми ПРОБАЧИМО....
Лена Ковтун додано Грудень 9, 2017:
На семінарі у Володимира Івановича Холошні я була вперше у лютому 2001 року. А також, шестеро людей нашої родини побували на семінарах у Івановича. Так між собою називают семінаристи Холошню. Бо те людяне, тепле ставлення, яке ми відчуваємо, шукаючи порятунку чи від фізичного, чи від душевного болю у Володимира Івановича, дозволяє нам принести і свій біль, і свою радість як в коло вірних друзів. Але ж, спілкування останніми днями з Володимирем Івановичем доводить, яку гіркоту і біль переживає він від зради своїх синів та дружини. Ніяки "вчинки" і ніякі "образи" не можуть справдити той факт, що Володимиру Івановичу зі всіх статків, які він фактично заробив для родини, не має де в теплі переночувати чи відпочити після медичних процедур (ми ж знаємо, які важкі операції він переніс), та в решті-решт почути підтримку від своїх синів, яким він дав і навчання у вузах, і житло, і автівки (ми ж цьому свідки). Я хочу звернутись до жінки Володимира Івановича з питанням: з лекцій, які ми чули з вуст Валентини Дмитровни перед режимом "свіча", що все треба пробачать, треба не залишать чорноту в душі. Так ви таки запалили свічу і для себе? Може ви пригадаєте мої слова при прощанні після семінару у Коктебелі у 2013р. Я сказала: "Бережіть Вашого і нашого БАТЬКА", на що ви мені відповіли: "Та й ви бережіть". Так от, я не пам’ятаю, щоб від семінаристів війшла така ситуація для Володимира Івановича, щоб лишили даху над головою, їжі, родинного затишку (те, що дає дружина). Та й саме запитать, що можна зробити з мізками дев’ятнадцятирічного рідного сина Володимира Івановича, щоб той по-вовчому "з’їдав" морально сімидесятирічного ТАТА? (А саме слово ТА-ТА у слов’ян означає той, хто переводить зі сходинки на сходинку). Ось і оціни, Володимир Володимирович, на яку сходинку (дякуючи татові) ти піднявся. І чи не боляче тобі зараз падати (морально, звичайно) в очах тих людей, які знають тебе від трьох років дитинства. Згадуй честь і гідність сина за літнього батька. Ось такі мох слова від душі і з повагою до почуттів інших.
Ніна from Донецьк додано Грудень 9, 2017:
Прочитала в інтернеті про сьогоднішню участь Володимира Івановича Холошні. Валентина Дмитрівна, що ти робишь? Схаменись! Це ж твій чоловік, батько вашого сина... Чи можна так робити? Ви ж нас, семінаристів, вчили добру, не робити пакостей. А що ж ти робишь? Вигнала чоловіка з дому, настроїла проти нього дітей, яких він виховував. Я кажу про Віталіка, якого він вирастив і вихував з трьох рочків. А Вована. Володимир Іванович бігав йому за памперсами та молоком, любить сина безмірно. Чи можна таке забути? Я прошу тебе, схаменись! Живи з ким вирішила, але ж і йому треба десь жити. Мало того, що людина залишилася в такому стані на вулиці, та щей роздягнена, бо ви ж йому навіть теплих речей не дали. А це вже злочин! На дворі зима. Людина може загинути від переохолодження... Схаменись! Хлопці! Дуже прошу, підтримайте свого батька! Ніна Воронова, семінаристка, м. Донецьк.
Олександра from Київ додано Грудень 9, 2017:
Люди добрі, що ж це коїться? Я коли приїхала на семінар, то гроші завжди збирала Валентина Дмитрівна, всі гроші з людей вона забирала і їй все мало. Аж цікаво скільки ж їй потрібно, щоб вистачило? Дуже боляче за Володимира Івановича, що він втрапив у таку халепу. Здається тут без чарів не обійшлось, бо іншої відповіді в мене немає, чому вона змогла так себе повести. Володимир Іванович, бажаю Вам здоров'я чоловічого, сили, щоб з усім справитися і любові Вашого сина Володимира, щоб він одумався і зрозумів, що не можна так з батьком...
Надя from Донецк додано Грудень 8, 2017:
доброго здоровья Вам, дорогой Владимир Иванович! хочу поблагодарить Вас за все то Добро и Свет которые появились в моей жизни благодаря Вам и Вашим Семинарам! Вы дали мне здоровье, знания, свободу, смысл и радость жизни! Не знаю где бы я сей час была, если бы я не встретила Вас. вся та информация и Знания которые я получила на Ваших Семинарах составили прочный фундамент на котором базируется все светлое, доброе и хорошее, что я имею сейчас в своей жизни! мне посчастливилось попасть первый раз на Семинар, еще в Каховке. и тогда Валентина Дмитриевна была Вашей ближайшей помощницей. просто не могу поверить в то, что сейчас происходит! как такое вообще возможно? Я от всей души желаю Вам душевных и физических сил, здоровья, стойкости и мужества! а также желаю, чтобы Ваши близкие скорее образумились и Ваша семья воссоединилась! ведь Вы, как я помню, всегда нам говорили, что семья - это главное. и Вы, Человек который сделал столько Добра не только для членов своей семьи, но и для тысячи простых людей, как никто другой заслуживаете крепкую благополучную семью! Вы также очень нужны своим семинаристам, своему городу и своей стране! ведь если не Вы, то кто тогда укажет людям Путь, следуя которому они помогут вывести страну из того, во что она погружается сейчас? очень хочется верить в то, что, как и бывает всегда, Любовь и здравый смысл восторжествуют, Ваши близкие прозреют и вернут Вам все, чего они Вас лишили! Вы только держитесь!
Юля from Донецьк додано Грудень 8, 2017:
Я шокована інформацією про те, що Володимир Іванович наразі залишився без домівки і без доступу в семінарський центр! Звертаюсь до його родини - дружини і синам: як ви залишили рідну вам людину без родинної підтримки у важкий для нього час?! Як ви залишили його без домівки?! Як ви могли відібрати у нього Центр, який уособлює діло всього його життя, який будувався з допомогою семінаристів і для допомоги тисячам людей?! Пам'ятаю лекції Валентини Дмитрівни про прощення та підтримку один одного, а своїми діями ви робите зовсім інше, показуючи приклад безсердечності та безпорядності! Коли Володимир Іванович мав матеріальне благополуччя, то він був вам потрібен, а коли він хворіє і потребує допомоги і насамперед родинної підтримки і заботи, то ви від нього відмовляєтесь та ще й відбираєте останнє!!! Володимир Іванович, мені несила бачити, як ваша родина зраджує вас!!! Ви сильна людина, ви вольова людина, ви вчили нас любити людей, працювати Душею, і я Вам завжди буду вдячна за це! І в цей важкий для Вас період я допоможу чим зможу. Тільки тримайтеся, будь ласка!!!
Катя Зиборова from Киев додано Грудень 7, 2017:
Доброго здоровья! Владимир Иванович, я Вам благодарна за семью, за деток и за все что вы делаете для нас! Мы Вас очень сильно любим и ценем! Очень жаль, что сейчас мы остались без семинаров , этой поддержки нам очень не хватает! Очень не легкие испытания вам прешлось преодолеть в жизни, и вот жизнь вам подготовила ещё испытаний! Держитесь!!!!! Мы всеми мыслями и молитвами с Вами!!!!!!! А Валентине Дмитриевне , хочется сказать и спросить — « Что вы вообще делателе!? Где жизненные ценности? Что происходим с Вами? Как Вы могли так поступить?» И хочется обратиться к сыну Владимиру : — « Задумайся! Ты как никто, сейчас нужен отцу, твоя поддержка и внимание! Нужно думать своей головой, а не так как учит Мама, ты уже взрослый!»
Лариса from Свердловск додано Грудень 7, 2017:
Добрый день всем!! Низкий поклон Вам ,Владимир Иванович! 10 лет назад вы вернули желание жить! Дали новые знания! И это не только я, но и многие-многие другие. Мы чувствовали это по себе, видели как преображаются люди, приехавшие с нами. Жить прижить не роле перейти. Валентина Дмитриевна, вы как никто другой должны знать закон жизни,закон бумеранга. Призываем Вас не брать огромный грех на душу. Не убивайте своих детей жадностью. Ещё ни один человек не унёс с собой на тот свет ни одной копейки!!!!!! Не губите свою душу!!! Не пойдёт вам в прок ,то что сделано нечестно!!! Дорогой , Владимир Иванович! Будем стараться помочь Вам выстоять в этой ситуации!! Ночь бывает темна перед самым рассветом!! Свет всегда побеждает. Мы с Вами!
Роман from Горловка додано Грудень 7, 2017:
Владимир Иванович, благодарю вас за то, что вы сделали для меня и моей семьи. Вы дали веру и знания, и каждый раз , когда мне нужно "подняться",Вы мне помогаете, за что Вам всегда благодарен и буду помнить о Вас. Большое Вам спасибо! Крепкого Вам мужского здоровья и любви!
Антоніна from Луганськ/Киіів додано Грудень 7, 2017:
Дорогой Владимир Иванович, спасибо Вам и ДЯКУЮ за Все: за дочку свою и её здоровье, за знания и информацию , которыми Вы с нами делитесь, за помощь людям , за великую миссию , которую Вы выполняете! Вы уникальный человек для нашего времени и очень несправедливо, что на вашу долю выпали испытания и обиды от близких людей.... Прошу у вселенной помощи, чтобы образумились те, кто причинил вам эту боль, что бы они осознали свои поступки и открыли свой разум истинным человеческим ценностям!
Олег додано Грудень 6, 2017:
Доброго здоров'я, шановне товариство! Доброго здоров'я, Володимире Івановичу Я особисто вдячний Володимиру Івановичу за те, що, відвідуючи його семінари, я зміг для себе зрозуміти і відчути те, чого мені не вистачало в житті і в суспільстві. Ті чисті і щирі емоції та почуття, які я випробував на собі, неможливо оцінити ніяким мірилом. Інформація, отримана на семінарах, втілена в знання за допомогою її застосування в реальному житті, зміцнила мою мораль, мою Душу і моє тіло. Чого тільки варті цвяхи, водичка, лід, вогонь, скло. Приємно згадати! У мене підвищилася свідомість, відповідальність за себе і своїх близьких через розуміння свого місця в світі. На семінарах я "добрав"тієї інформації, якої до цього не вистачало в моїй системі цінностей. До цього можна йти роками, але так і не дійти. І саме завдяки декільком семінарам, в найкоротший термін, я багато чого зрозумів і відчув на собі наскільки я багатий, коли можу просто дарувати Любов, не очікуючи нічого взамін. Окреме слово хочу сказати деяким найближчим родичам шановного багатьма цілителя Холошні Володимира Івановича (хоча він і не любить, коли його так називають, але я собі це дозволю. Адже Шилов дозволив). Від імені семінаристів я настійно вимагаю від вас припинити будь-які чвари і вступити на шлях примирення, взаєморозуміння і Любові! Ви, які допомагали Володимиру Івановичу вести семінари, ви, які так приємно розповідали семінаристам про Потоки Душі, про Карму, про переродження, про "перлину в раковині", про Прощення! Де ж ваше співчуття? Де ваша мораль? Де ті цінності, про які ви розповідали? Або ви просто брехали людям, переслідуючи свої інтереси? У такому випадку немає вам вибачення. Я заклинаю вас, зупиніться, помиріться! Поки ще не пізно. Володимир Іванович Холошня в своєму житті допоміг багатьом людям. І своєю поведінкою ви, як мінімум, накликаєте на себе їх негатив, проявляючи неповагу не тільки до нього, а й до всіх семінаристів, яких дуже й дуже багато. І ви це знаєте краще за мене. Подумайте про це. І виправте ситуацію. Сподіваюся на позитивне вирішення ситуації, що склалася!
Славік Коверзнєв from Киев додано Грудень 6, 2017:
Обурення не має меж! Як так! Центр створювався Володимиром Івановичом для людей, для проведення семінарів, які врятували тисячі людей. Людина, яка своє життя присвячує допомоги людям, опинилася в скрутному становищі та потребує нашої допомоги. Важко прийняти і усвідомити, що можливо так поступити з людиною, вдячність до якої безмежна. Семінаристи нам потрібно об'єднатися і допомогти Володимиру Івановичу в цей досить складний період! ШАНОВНИЙ ВОЛОДМИРЕ ІВАНОВИЧУ тримайтесь Ви надзвичайна людина, ми з Вами і дуже поважаємо і цінуємо Ваш труд. Бажаю чоловічого здоров'я, щастя, душевного спокою.
Володимир ктрого ви змушували збрить бороду from Суми додано Грудень 6, 2017:
Доброго здоров'я Вам та всім, всім, всім, прошу Вас не лишати обраний шлях, а йти ним до кінця ......... бо хтож як не МИ
ВІРА ГЛУШКО from КИІВ додано Грудень 6, 2017:
ДОРОГОМУ ВОЛОДИМИРУ ІВАНОВИЧУ НИЗЬКІЙ УКЛІН! НАША СІМ"Я ВДЯЧНА ВАМ ЗА ВСЮ ВАШУ ДІЯЛЬНІСТЬ НАПРАВЛЕНУ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ НАЦІІ ! МИ ДУЖЕ ОБУРЕНІ ДІЯМИ ВАЛЕНТИНИ ДМИТРІВНИ! ЯК ЦЕ ТАК - ЛЮДИ З УСІЄІ УКРАІНИ ПО КРАПЛИНІ ЗБИРАЛИ КОШТИ НА ЦЕНТР КОЗАЦЬКОГО ХАРАКТЕРНИЦТВА", А ЯКАСЬ ОДНА ЖІНКА ВИРІШУЄ ДОЛЮ ВСЬОГО СЕМІНАРУ! МІЙ СИН ТАРАС ПРИЙМАВ УЧАСТЬ У БУДІВНИЦТВІ, Я З ЛЮДМИЛОЮ ЗАКОВОРОТНЬОЮ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПЕРШОЮ ЗАПРОВАДИЛА СУБОТНИКИ ПО ПРИБИРАННЮ БУДІВЕЛЬНОГО БРУДУ!ЦЕ НЕПРАВИЛЬНО І НЕСПРАВЕДЛИВО! ХИТРІСТЮ ТА ПІДЛІСТЮ ВИКИНУЛИ ВОЛОДИМИРА ІВАНОВИЧА З СВОГО ДОМУ! СВОГО КОРМИЛЬЦЯ , ЯКИЙ СТІЛЬКИ РОКІВ ПРАЦЮВАВ НА БЛАГО ЛЮДЕЙ! ДОРОГА ВАЛЕНТИНА ДМИТРІВНО, ОДУМАЙСЯ, ЩО ТИ РОБИШ З БАТЬКОМ СВОІХ ДІТЕЙ! НАВІЩО НАСТРОЮВАТИ ДІТЕЙ ПРОТИ БАТЬКА...ЯКУ ЗГАДКУ ЛИШИШ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ!!!!! КРИК ДУШІ БАГАТЬОХ ЛЮДЕЙ ЯКИХ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ ЗЦІЛЮВАВ!
Тeтяна from Киів додано Грудень 6, 2017:
доброго здоров'я ! Усім,усім,усім! важко пeрeдати словами ,алe потрібно говорити слова подяки! Володимир іванович, дя Кую за всe , що визробили для нашоі сім'і! Ми дужe обурeні вчинком валeнтини дмитрівни! Звeртаюся доусіх-хто чим можe допоможeмо разом! Хто можe поспілкуйтeсь з синами, пeрeконати нe зраджувати батька! Аджe яка доля в синів, якщо своє коріння обрізає! скільки сил вкладається в дитину на шляху зростання...і яка дяка! бажаємо сили і наснаги, тeрпіння та розуміння , що кожному своє і свій час! Кріпіться!
Кира from Москва додано Грудень 5, 2017:
Дорогие семинаристы! Владимира Иваныча, нашего с вами учителя, который за свою жизнь помог тысячам людей, выгнали из дома на улицу, доступа домой и в центр у него нет. Валентина Дмитриевна, его жена, также настроила детей и сына против него. У кого есть возможность делом или словом помочь- пожалуйста откликнитесь! Может кто то может помочь вернуть центр, который Володимир Иваныч строил на благо людей? Пожалуйста, любая помощь нужна, даже словом!! Если кто то знает семинаристов, которые не подключены к сети и интернету- оповестите их с призывам о помощи! Володимир Иваныч также доступен на своём телефоне. Прошу, не оставайтесь равнодушными! Когда люди объединяются возможно все!
Володимир та Ірина from Харків додано Грудень 4, 2017:
Шановний Володимир Іванович! Наша родина дуже поважає Вас. Ви багато для нас зробили. Знання, які ми одержали від Вас допомагають нам жити і виживати у цей тяжкий час. Ми ніколи не забудемо про Вашу допомогу. Ви нам дуже потрібні!!! Ви величезна людина, таких, як Ви, більше немає. Ми дуже сподіваємося, що з Вами все буде добре. Здоров'я Вам і хай вдячність усіх семінарістів дасть Вам сили і впевненості у майбутньому.
Людмила from Нова-Каховка додано Грудень 4, 2017:
Шановний Володимире IВановичу! Щиро дякуємо Вам за Вашу любов до людей, за допомогу, за можливість відвідувати Ваші чарівні семінари. Дякуємо Вам за те що Ви у нас є. Бажаємо Вам міцного чоловічого здоров'я, щастя, благополуччя, вдячності людей. Від родини Коверзневих Людмили та Володимира. Запрошуємо Вас до Нової-Каховки.
Виталий from Киев додано Грудень 3, 2017:
Узнал не так давно , что Владимир Иванович Холошня остался без жилья , пока был в больнице. По возвращению домой в центр , жена Владимира Ивановича , Валентина Дмитриевна со взрослыми сыновьями не впускали его к себе же домой !!! Человек , который помогал тысячам людей , переживший в своей жизне столько всего , остался на улице на старости лет ! Обращаюсь ко всем семинаристам ! Давайте каждый, кому не безразлична судьба Владимира Ивановича , просто позвонит ему ! Произошедшими обстоятельствами я крайне возмущён ! ((((( Спасибо за понимание ! Всем доброго здоровья !!!
Слава додано Грудень 3, 2017:
Доброго здоровья, когда нам надо мы и звоним и на семинары едим, сейчас Владимиру Иванычу важно знать что он не один - позвонить, написать отзыв и и.д., в его жизни и так много предательства - давайте поддержим его вместе!