Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 54.92.174.226.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
205 entries.
Тeтяна from Киів додано Грудень 6, 2017:
доброго здоров'я ! Усім,усім,усім! важко пeрeдати словами ,алe потрібно говорити слова подяки! Володимир іванович, дя Кую за всe , що визробили для нашоі сім'і! Ми дужe обурeні вчинком валeнтини дмитрівни! Звeртаюся доусіх-хто чим можe допоможeмо разом! Хто можe поспілкуйтeсь з синами, пeрeконати нe зраджувати батька! Аджe яка доля в синів, якщо своє коріння обрізає! скільки сил вкладається в дитину на шляху зростання...і яка дяка! бажаємо сили і наснаги, тeрпіння та розуміння , що кожному своє і свій час! Кріпіться!
Кира from Москва додано Грудень 5, 2017:
Дорогие семинаристы! Владимира Иваныча, нашего с вами учителя, который за свою жизнь помог тысячам людей, выгнали из дома на улицу, доступа домой и в центр у него нет. Валентина Дмитриевна, его жена, также настроила детей и сына против него. У кого есть возможность делом или словом помочь- пожалуйста откликнитесь! Может кто то может помочь вернуть центр, который Володимир Иваныч строил на благо людей? Пожалуйста, любая помощь нужна, даже словом!! Если кто то знает семинаристов, которые не подключены к сети и интернету- оповестите их с призывам о помощи! Володимир Иваныч также доступен на своём телефоне. Прошу, не оставайтесь равнодушными! Когда люди объединяются возможно все!
Володимир та Ірина from Харків додано Грудень 4, 2017:
Шановний Володимир Іванович! Наша родина дуже поважає Вас. Ви багато для нас зробили. Знання, які ми одержали від Вас допомагають нам жити і виживати у цей тяжкий час. Ми ніколи не забудемо про Вашу допомогу. Ви нам дуже потрібні!!! Ви величезна людина, таких, як Ви, більше немає. Ми дуже сподіваємося, що з Вами все буде добре. Здоров'я Вам і хай вдячність усіх семінарістів дасть Вам сили і впевненості у майбутньому.
Людмила from Нова-Каховка додано Грудень 4, 2017:
Шановний Володимире IВановичу! Щиро дякуємо Вам за Вашу любов до людей, за допомогу, за можливість відвідувати Ваші чарівні семінари. Дякуємо Вам за те що Ви у нас є. Бажаємо Вам міцного чоловічого здоров'я, щастя, благополуччя, вдячності людей. Від родини Коверзневих Людмили та Володимира. Запрошуємо Вас до Нової-Каховки.
Виталий from Киев додано Грудень 3, 2017:
Узнал не так давно , что Владимир Иванович Холошня остался без жилья , пока был в больнице. По возвращению домой в центр , жена Владимира Ивановича , Валентина Дмитриевна со взрослыми сыновьями не впускали его к себе же домой !!! Человек , который помогал тысячам людей , переживший в своей жизне столько всего , остался на улице на старости лет ! Обращаюсь ко всем семинаристам ! Давайте каждый, кому не безразлична судьба Владимира Ивановича , просто позвонит ему ! Произошедшими обстоятельствами я крайне возмущён ! ((((( Спасибо за понимание ! Всем доброго здоровья !!!
Слава додано Грудень 3, 2017:
Доброго здоровья, когда нам надо мы и звоним и на семинары едим, сейчас Владимиру Иванычу важно знать что он не один - позвонить, написать отзыв и и.д., в его жизни и так много предательства - давайте поддержим его вместе!
Анжелика from Киев додано Грудень 3, 2017:
Дорогой Владимир Иванович, не помню, сколько лет прошло с нашей с вами встречи... Но как любила Вас, так и люблю. Надеюсь, что и Вы меня помните. Целую, обнимаю.
Дмитрий from Николаев додано Листопад 30, 2017:
Пишу, чтобы выразить свое негодование! Когда Владимир Иванович заболел и попал в больницу, тогда его бывшая супруга Валентина Дмитриевна вместе со своим первым мужем заняла весь дом, после чего вместе со взрослыми сыновьями выгнали Владимира Ивановича из дому и из центра по адресу Анатолия Соловьяненка 277 А. Как же так бесчеловечно можно поступать? Владимир Иванович столько всего для нас сделал, он всегда отзывчив и готов помогать людям.
Ірина from Харків додано Листопад 22, 2017:
Усім доброго здоров'я! Вперше відвідала семінар у 2008 році. Також на семінарах неодноразово були мої рідні. Я дуже вдячна Володимиру Івановичу за допомогу, завдяки семінарам мені вдалося значно покращити своє здоров'я. Я не знаю де і хто так підтримує людину, як Володимир Іванович. Хочу побажати, Володимир Іванович, Вам і Вашим близьким здоров'я, щастя. Дякую, що Ви стільки сил віддаєте нам.
Богдан from Львів додано Серпень 30, 2017:
Із семінару зрозумів, що насправді можливості людини безмежні та як мало ми їх використовуємо і знаемо про них. Зрозумів, що фізичний стан людини в першу чергу залежить від внутрішнього, психологічного настрою. Семінар допоміг стати добрішим, людянішим, краще розуміти інших людей.
Борис from Херсон додано Серпень 29, 2017:
Все очень понравилось, извлек много уроков, почувствовал улучшения в своем организме. Очень благодарен за семинар.
Атонс from Рига додано Серпень 28, 2017:
Посещаю семинары 12 лет, видел много счастливых людей, много чудес, преображений, исцелений. Владимир Иванович человек с необъятным Даром и жаждой направить его на помощь людям.
Екатерина from Москва додано Серпень 24, 2017:
Приехала на семинар с кучей болезней (почки, аллергия, нервы и т.д.) Уезжаю здоровым человеком. Спасибо большое Вам, Владимир Иванович и Валентина Дмитриевна! Люблю Вас всем сердцем и душой! Спасибо за то великое, что Вы делаете для нас!!! Приеду к Вам еще, обязательно!
Анастасия from Киев додано Серпень 11, 2017:
Доброго здоровья всем читающим! Я могу долго рассказывать какой замечательный, отзывчивый, помогающий человек Владимир Иванович, какие невероятные семинары проводятся в Центрі козацького характерництва. Но лучше примеров из жизни нет ничего. Мне и моей семье очень повезло с тем, что в нашей жизни есть Владимир Иванович. Благодаря его помощи моя старшая доченька Мирослава жива и здорова! После прививки БЦЖ (живая вакцина туберкулёза, та самая после которой у каждого из нас есть шрамы на левом плече) у Миры диагностировали костный туберкулёз из-за которого у ребёнка начал разрушаться позвоночник, а образовавшийся натёчник сильно давил на спинной мозг. Это все мы узнали пройдя узи, рентген и мрт. После мрт доктора прочили ребенку в лучшем случае инвалидность. И это в том случае, если мы успеем сделать операцию на позвоночнике и спинном мозге. Я один за одним писала отказы от операции в то время, когда муж был на семинаре в Центре. Врачи крутили пальцем у виска и старались оказать всяческое давление на наше решение. На следующий день по окончанию семинара, мы сделали Мире кт (компьютерная томограмма). Посмотрев результаты кт, нас в срочном порядке отправили на УЗИ и повторное мрт. А потом весь "цвет" и профессура охматдета приходили в нашу палату и просили посмотреть ребёнка и результаты первого и второго мрт. От всех них я слышала только , что такого не может быть и это чудо. Ребёнок здоров, все анализы в норме и никаких следов болезни нет. За это Чудо мы всегда будем благодарны Владимиру Ивановичу! Доброго Вам здоровья, Владимир Иванович и процветания Вашему великому делу!
Раиса from Свердловск додано Липень 13, 2017:
Щиро дякую Вам, Володимир Іванович! За ці три дні Ви дали мені здоров'я. Прошла біль у серці, знизився тиск. Я зрозуміла які овощі та фрукти потрібно споживати, треба налягати на вівсянку. На диханні вперше побачила де в своему тілі знаходяться енергетичні центри, побачила не тільки їх колір, а місце розташування. Знайшла нових друзів. Дуже жалкую, що прогавила час і шість років не була на семінарі....
Антонс from Рига додано Липень 13, 2017:
Посещаю семинары Владимира Ивановича Холошни более 10-ти лет. Изменился сам - стал веселее, добрее, счастливее, умнее. Главное сейчас то, что благодаря моему участию на семинаре я могу помочь своим близким. Оздоровить своих родителей и избавить от заболеваний детей. Искренне благодарю Владимира Ивановича!
Виталя from Киев додано Липень 12, 2017:
Трехдневный семинар мне очень понравился. Информативные лекции, которые давал Владимир Иванович. Заряд витаминов на весь год, каша овсяная с фруктами - это очень вкусно и полезно, зеленый борщ (невероятно вкусный), картошечка молодая, смузи фруктово-овощной - это очень вкусно, и повторюсь, ПОЛЕЗНО. Получил огромный заряд положительной энергией на 3-х дневном семинаре почти как на 9-ти дневном. Режимы, вспомнил стекла, танцевали на стеклах, попрыгали. Режим после которого рассасывается абсолютно любая грыжа, вообщем все супер. Спасибо Владимиру Ивановичу!
Юлія from Київ додано Липень 10, 2017:
Велике щире дякую Володимиру Івановичу. Я була перший раз на семінарі (3 денний), мені дуже сподобалось. Я переборола свій страх і стрибнула зі стільця на скло, для мене це було диво, а потім ще і танцювала на ньому. Нас (семінаристів) прекрасно годували. Спочатку розповідали лекцію про користь тих чи інших продуктів, а потім переходили до практики і годували нас ними. Все було дуже смачно. Я багато нового та цікавого винесла для себе. Ще раз велике дякую!
Анатолій from Київська обл, Вишгородський район додано Липень 9, 2017:
На семінарі мені сподобалось все, він проводився в тесній і дружній обстановці, Володимир Іванович був в хорошому настрої, багато шуткував і розказував багато життевих історій, це дуже притягувало до нього, хотілось його слухати і все робити, що він каже. Я дуже задоволений і отримав багато добрих емоцій. Я отримав відповіді на всі питання, які були в процесі семінару. Я дуже задоволений семінаром і сподіваюсь ще зустітися. Дякую Вам.
Олександр from Дніпро додано Липень 8, 2017:
З порадою родичів, дружини - і по стану здоров'я відвідав семінар "Людина та її можливості" з 30 червня по 2 липня. Мої скептичні погляди на цю тему розбилися як скло. В колектив семінару прийняли добре, харчування на високому рівні, теоретичні та практичні заняття проведені дуже добре і зрозуміло. Зникла велика частина страху, появилась віра - в ці знання і теоретичні, і практичні. Маю намір і потребу - відвідати ці семінари у ближчому майбутньому.