Відгуки

Ви можете додати власний відгук про семінар, а також прочитати відгуки інших семінаристів.

Написати новий відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * є обовʼязковими.
Ваша E-mail адреса буде схована.
Задля безпеки ми зберігаємо IP адресу 18.208.132.33.
Ваш відгук стане видимим тільки після нашого підтвердження.
Ми зберігаємо право редагувати, видаляти, або не публікувати відгуки.
266 entries.
Жадан Світлана додано Травень 21, 2018:
Дякую, Валя! За те, що ти прибралась за собою у Нашому Семінарському Козині. У 2010 році ти, нацькувавши власну дитину, пролила кров Холошня Володимира Івановича на підлогу Центра. Тепер стихія Вогню, випущена з твоїх рук, очистила помешкання. Дякую. Лікар одного Будинку Дитини сказала: "Я з кожним роком все більше і більше переконуюсь у тому, що це не ми шанс для дітей, а вони наш. Наш шанс довести, що ми іще Люди." Я вважаю, що не ми зараз потрібні Володимиру Івановичу, як підтримка у важкі часи. Він потрібен нам, аби ми мали нагоду довести, що ми іще Люди.
Ира from Москва додано Травень 4, 2018:
Группа Семинаристов из России обратилась к группе экстрасенсов, которые неоднократно брали призовые места в передаче битва экстрасенсов для установления вопроса: Кто спалил центр Володимира Ивановича. Ответ был дан, что это Валентина Дмитриевна и ее партнер. Призываем всех семинаристов поддержать Володимир Ивановича и доказать его правоту.
Вика from Мелитополь додано Травень 3, 2018:
Спасибо Владимиру Ивановичу за его семинары! Очень хочется окунуться именно в тот семинар который был: со строгим режимом, полной нагрузкой и т.д. Те кто застали, они помнят каким был семинар. Семинар дал всем нам важную информацию и объединил людей,как вторая семья! Спасибо Вам Владимир Иванович! Желаю Вам крепкого мужского здоровья, всех благ!
Сергій from Канів додано Травень 2, 2018:
Доброго здоров"я, Володимир Іванович! Почну з слів безмежної вдячності Вам, ціную ту допомогу, яку Ви надали мені і продовжуєте надавати! Особисто не знайомий з Валентиною Дмитрівною, але є вчинки, які кажуть самі за себе, але все ж таки дуже прошу повернути центр Володимиру Івановичу. Особисто мені він потрібен. Здоров"я, Щастя , Любові, Вам, Володимир Іванович. З вірою у все найкраще!
Оксана from Клавдієве додано Квітень 27, 2018:
Доброго здоров'ячка, Володимире Івановичу! Бажаємо міцного здоровя, гараздів, успіхів у справах. Міцно обіймаємо, цілуємо дуже-дуже любимо. Дуже просимося на семінар. Сім'я Бігдаїв.
Надія from Київ додано Квітень 26, 2018:
Доброго здоров`ячка Володимир Іванович! Дякую Вам за те що Ви як і під час Чорнобильської трагедії 32 роки тому так і надалі під час ваших семінарів рятуєте людям життя. Перш за все дякую за себе. бо, як кажуть "своя сорочка ближче" за покращене здоров`я та переосмислення життєвих цінностей. Дяку за ваші семінари..! Сподіваюсь Ви відновите їх роботу. Здоров`ячка Вам!
Антонс from Рига додано Квітень 26, 2018:
Поздравляю Владимира Ивановича с Днём Чернобыльца! Спасибо Вам за ту тяжёлую работу, которую Вы с другими вынесли на себе помогая остановить загрязнение и соответственно спасая тысячи человек от потери здоровья. Последствия облучения до сих пор болят. А если и слова доброго нет рядом, то и душа болит сильнейше.
Люда додано Квітень 24, 2018:
Моему сыну 30. Вместо того чтобы женится, он принес в дом щенка. Сын заботится за ним, любит его, щенок ему платит тем же - любовью. А вот люди чем платят они?Ответь Валентина! Тебя мужчина, настоящий мужчина, из пепла возродил, от болезни вырвал, детей твоих на ноги поставил, а отблагодарила ты чем? Всю себя стерву показала, алчность, ложь, подлость, предательство... Самой не тошно, а мне да, как подумаю о тебе так и рвет. Как живется тебе, спится, с совестью как, или она у тебя кристально чистая, от того что не пользуешься ею? Люди просят вернуть то что не принадлежит тебе - это центр, что бы были семинары, здоровья люди просят, с мольбой просят, молят тебя. А ты от этого тащишься, балдеешь? А на людей то начхать. Владычицу себе возомнила, сказку о золотой рыбке прочти.Теперь я понимаю слова не та проститутка что на трассе стоит, вот она какая ! С Любовью Каховка! Дорогой Владимир Иванович желаю Вам терпения, мужского здоровья. Я вами восхищаюсь. Вы единственный человек которому я доверяю больше чем себе. С уважение. Ваша Люда.
Юля from Київ додано Квітень 8, 2018:
Вітаю Володимира Івановича та всіх семінаристів з Великоднем! Миру та злагоди вашим сім`ям! Вірю в те, що Вам, Володимир Іванович, стане сили відновити семінари і подарувати нам - семінаристам довгоочікувану зустріч з вами та один з одним, в колі здоров`я та любові, про яку тут вже згадували. Щодо інформації про припинення семінарів через байдужість людей - це не так! Людям ваші семінари потрібні, просто не всі ще це розуміють або не до кінця відчувають їх важливість! Тож пропоную всім, хто хоче ще раз (або не раз 🙂 ) попасти на семінар - пишіть про своє бажання! Разом нам буде легше дати поштовх до відновлення семінарів. Зі святом!
Євгеній from Київ додано Квітень 1, 2018:
Доброго здоров"я, Володимире Івановичу!!! Гарного, Вам, почуття та наснаги. Дуже важливе ,Ваше, позитивне та завжди натхненне, хоча іноді і "з перчиком" (а як же без цього)))) налаштування оточуючих на зосередженність на житті!!!! Давайте вже збирати семінар, бо буде (за відчуттям) досить людна зустріч!!!! Чекаємо і сподіваємось!!!
Оксана from Новая Каховка додано Березень 31, 2018:
Доброго здоровья Владимир Иванович! с весною вас! доброго крепкого мужского здоровья, мира, любви, успехов всех делах, всего самого лучшего с уважением Оксана
Люда додано Березень 25, 2018:
Высший разум - Батюшка! Вселенная - наша Матушка! Помогите! Молю обо дном дайте благоразумия Валентине Дмитриевной, пусть вернет центр Владимиру Ивановичу... Этими словами начинается утро на протяжении дня неустанно повторяю их. Дорогие мои, я не знаю как правильно назвать мое обращение. Наверное крик души. Моей благодарности нет конца она безгранична. Но что делать тем кому семинары Владимира Ивановича очень нужны, нужны как воздух, как Солнышко, просто для того что бы жить. Многие меня не слушаются, левою рукой правую в карман ложу, что бы не было так больно. Вечером когда я ложусь я представляю что ложусь на доску с гвоздями, и повторяю себе, что бы верить себе, в надежде, что утром будет легче. Но эти доски лежат не востребованные. Валентина Дмитриевна я очень сильно прошу Вас, молю Вас, проявите - мудрость, совесть. Пожалуйста верните Владимиру Ивановичу центр, пусть проходят семинары, исцеляются люди. Пусть все идет своим чередом. Родненькая, пожалуйста, будьте благоразумны. Не отказывайте нуждающимся, и просящих Вас. Я прошу Вас на столько искренне, на сколько это возможно. Нам очень нужны эти семинары. Пожалуйста проявите к Владимиру Ивановичу уважение, благодарность. Я помню когда я была беременна у меня очень болела печень. А Вы с таким огромным желанием помочь мне легли возле меня и приняли эту боль на себя. А где же теперь та Валентина, что с ней случилось? Эти детки уже большие, но я им еще очень нужна. Услышите меня как мать. Дорогие семинаристы, пожалуйста, все кому нужны семинары Владимира Ивановича я прошу Вас, я молю Вас, не молчите просите! Просящему дают! Я не знаю, что можно сделать, какие слова надо подобрать, что бы быть услышанной. Пожалуйста услышите меня! Валентина Дмитриевна я верю Вам, будьте целомудренной. Я люблю Вас всех! Ваша Люда.
Валентина from Київ додано Березень 25, 2018:
Валентина Київ 25 березня 2018 року Увага всім хто проходив семінари "людина та її можливості". Я знаю народного цілителя Холошню Володимира Івановича з 2005 року.Його семінари пройшли більше 30 тисяч людей серед яких заслужені артисти, композитори журналісти, генерали та громадяни України і ближчого зарубіжжя.На все життя у нас залишиться великий досвід цілитиля по козацькому характерництву який він нам передав.Але його дружина Шевченко Валентина Дмитрівна та його сини Віталій і Володимир забрали у Володимира Івановича Центр де проходили семінари обібрали його до нитки і вигнали в січні 2018 року на вулицю на мороз, не давши навіть теплого одягу та взуття.Фактично він жив на трасі .Його хворого підібрали люди і відвезли до лікарні. Бог все бачить і за все колись прийдеться відповідати. Кріпись наш дорогий вчителю.Хай береже тебе Господня Сила.
Ірина from Харків додано Березень 17, 2018:
Доброго здоров'я, шановний Володимир Іванович! Усім, усім, усім доброго здоров'я! Для мене семінар це важлива частина життя. Таке відновлення здоров'я фізичного та духовного одержати мені не вдавалося ніде, окрім семінару Володимира Івановича! Моя родина бажає Володимиру Івановичу міцного здоров'я, дуже Вам вдячні. Сподіваємося на зустріч. Нам дуже потрібен семінар"Людина та іі можливості". З повагою, родина Прус.
Тетяна from Сєвєродонецьк (Сєвєродонецьк) додано Березень 13, 2018:
Шановний Володимире Івановичу, доброго здоров'я!!! Нам дуже не вистачає семінарів. Дуже хочеться зайти на цей сайт та побачити новий розклад семінарів. Щиро сподіваємось на відновлення Вашої діяльності!!!
Нина from Днепроперовск додано Березень 5, 2018:
Дорогой Владимир Иванович! Как все наши семинаристы ждут с Вами встречи.Мы надеемся что это произойдет,и мы опять встретимся все вместе.Обнимем друг друга,и чтоб Вы всегда были рядом с нами.Вы наш учитель,Вы наш самый дорогой человек всех наших семинаристов.Мы Вас любим,и поддерживаем,мы всегда рядом с Вами.Ждем с Вами скорой встречи.
Дмитрий from Харьков додано Березень 4, 2018:
Очень надеюсь попасть на семинар.
Юля from Івано-Франківськ додано Березень 2, 2018:
Вітаю Володимира Івановича та всіх семінаристів з весною! Нехай ще зимно і сніг, але вірю в те, що скоро буде тепло не тільки на вулицях, але і в Душах кожної людини! Бажаю Вам, Володимир Іванович, здоров'я, сил, терпіння та доброго настрою, а всім семінаристам радості і Любові!
Екатерина from Луганск -Тольятти додано Лютий 27, 2018:
Доброго здоровья Владимир Иванович! На один из семинаров Вы мне разрешили приехать будучи беременной моим сыном ( Владимиром Владимировичам) мы вас Помним! Очень благодарны за мудрость! Когда происходят сложные ситуации супруг всегда говорит ...А что говорил Иваныч!) Хочется пожелать Вам Здоровья! Все будет хорошо! Уверена что все Мы Семинаристы Верим в то что увидем расписание семинаров на Сайте ! Всем здоровья!
Антоша from Рига додано Лютий 1, 2018:
Давно не был на Семинаре, чего-то не хватает... занялся зарядкой, растяжкой по вечерам. На море 3 дня подряд по снегу в Воду... Но - не хватает... Не хватает поющего чистого светлого теплого чувства Любви. Которая после нескольких дней обволакивала и наполняла всю группу. Когда можно было просто подсесть к человеку и просто обнять. И посидеть вместе. Слить и усилить это чувсто. "Вас выводим на одну вибрацию души", как сказал один волонтёр помогающий на Семинаре... Повторится ли Семинар ещё раз? Испытаю ли я и другие люди это чувство? Я благодарен Семинару и Владимиру Ивановичу за, наверное, целы 12 лет замечательной жизни вместе с Семинаром, которые он мне подарил, помог бороться за жить совсем по-другому и побороть, изменить невероятно многое к лучшему для меня и моей Семьи.